2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar hastanede giymek için sabahlık bakıyordum ne zamandır ama tesettürlü olduğum için istediğim şekilde bir ürün bulamamıştım.Daha önce alışveriş yaptığım bir sitede öylesine gezerken rastladım sabahlık arıyorsanız düşünebilirsiniz bende alacağım.Hastane çekimi için de şık olur 🐣❤️

İkea'dan bunu aldım günlük kullanacağım bebek ürünlerini koymak için 🙈 tekerlekli odadan odaya kolay sürülüyor sonrasında da istediğim şekilde kullanabilirim 🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20231218_171113.jpg
    IMG_20231218_171113.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar tetenoz aşımın ikinci dozunu vurunmadım çok ağrım olmuştu ilkinde şimdi de o ağrıyı gözüm kesmiyor resmen aşıdan kaçıyorum çocuk gibi 🙄 doğum esnasında vuruyorlar diye duydum bilginiz var mı?

Bugün kontrolüm vardı.daha once durumu anlatmistim.tansiyonm yükseldiği için bebek gelismedi 3hafta geride kaldı kondonu kan akımı yavaş gittiği söyledi önceden.bugun hayla aynı yavaş akımi gidiyo. 850_900 Gr oldu 32 cm oldu.sukur bebek iyi kalbi atıyor korkulacak bişey yok dedi Yarın sabah ve yarın akşam ciğer gelistirici iğne vurdurcam.beklemeyelim dedi çarşamba gunu sabah sezeryanla olucam.benm için dua okurmusun. Şoktayım hayla.hazirda hissetmiyorum 😳

Bugün kontrolüm vardı.daha once durumu anlatmistim.tansiyonm yükseldiği için bebek gelismedi 3hafta geride kaldı kondonu kan akımı yavaş gittiği söyledi önceden.bugun hayla aynı yavaş akımi gidiyo. 850_900 Gr oldu 32 cm oldu.sukur bebek iyi kalbi atıyor korkulacak bişey yok dedi Yarın sabah ve yarın akşam ciğer gelistirici iğne vurdurcam.beklemeyelim dedi çarşamba gunu sabah sezeryanla olucam.benm için dua okurmusun. Şoktayım hayla.hazirda hissetmiyorum 😳
Rabbim yardımcın olsun canım sağ salim kucağına almakta nasip olur inşallah 🙏🏼 Doğduktan sonra çok hızlı bir şekilde kilo alacak ciğer geliştirici iğne de çok büyük bir avantaj olacak. Güzel düşün güzel şeyler olsun inşallah 🙏🏼

Canım Rabbim yardımcın olsun inşallah, ❤️🤲 Sağlıkla gelsin yavrun
Kaçıncı haftandasin, bebiş kaç kilo oldu

Sagol canım iyiyim sen nasılsın
Ağrılarım var ve dikişimi hissetmeye başladım maalesef
Kasılma oldukça popoma ağrı giriyor ilk doğumumdada böyle olmuştu
Salı günü randevum var onu bekliyorum
Şekeride ölçmeye devam ediyorum onun randevusuda salı günü😕
Bende iyiyim ne olsun tansiyonum yükselmesin diye dua ederek geçiriyorum günlerimi 🤣 haber et bize de ne zaman alacaklarını dikişlerini

Evet canım unlu birşey yiyince çok çıkıyor lavas yemiştim 177 çıkmıştı
Ama tatlılar hiç çıkarmıyor anlamadım
Bakalım ne diycek benim açlıklar hep iyi ama hatta bazen 60ın altına düşüyor
Acaba senin şeker sadece karbonhidrattan etkilenen şeker mi? Tatlıların yapmayıp lavaşta lahmacun da yapması enteresan. Meyvelere karşı nasil

Son düzenleme:
X