2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar uygun mu sizce 4 paket 320 kargo bedava 120tane alt açma örtüsü

Eklentiler

• IMG_8268.png
    IMG_8268.png
    151,4 KB · Görüntüleme: 78
Aynı durumdayım sanırım bu plesantanın kan akışını kireçlenme ihtimalini hangi testle baktırdınız acaba?
Renkli doppler ile bakıldı canım kan akışlarına göre bir yaşlanmadan söz edemeyiz dedi.
Demek ki yapısal canım genetik kafaya takacak bi şey yok 🤲🏻😊
Teh ihtimal o kalıyor geriye. Anne babası olarak tospik insanlarız aslında ancak demek ki gen aktarımında bizi es geçti bu sipa 😥
Merhaba kızlar. Naılsınız çoktandır uğrayamıyordum. Ben daha bu ay kontrole gitmedim 18inde gidicem amma doktorlarınız neden oyle soylemişki kiloya bende tedirgin oldum. Bence bebeklerinizin kiloları bence gayet normal.😥 Zaten her bebek ayni olmaya bilir ne istiyorlar hepimiz 4000gr mı doguralim. Ben hiç haberim yok acaba bebegim nasıl kilosu saydıklarınızl okudum ben hiç o kadar bile beslenmiyorum ya ((( Ucanbalon Ucanbalon Porodica Porodica
Çok yavaş kilo aldığı için bir telaşa düşürdüler beni, yediklerim yaramıyor herhalde. Bilemiyorum artık inanın.

Bu Meryem ana otunu meraktan şimdi yapsak erken doğum olur mu? Garip bir soru oldu ama 🤭 yani nasıl etki ediyor böyle masallah herkeste işe yaramış kolay doğum olmuş napsak ya biz de mi yapsak
benim kardeşim sancıları başlayınca suya koydu 1 2 saat sonra içti hem açılması oldu hemde kolay doğumu oldu suyu içtikten sonra 2 saat içinde doğum yaptı normal doğumdu

Renkli doppler ile bakıldı canım kan akışlarına göre bir yaşlanmadan söz edemeyiz dedi.

Teh ihtimal o kalıyor geriye. Anne babası olarak tospik insanlarız aslında ancak demek ki gen aktarımında bizi es geçti bu sipa 😥

Çok yavaş kilo aldığı için bir telaşa düşürdüler beni, yediklerim yaramıyor herhalde. Bilemiyorum artık inanın.
Evet bendende renkli doppler istedi son aylarda isteniyormuş zaten sanırım öyle duyuyorum

Allah aşkına hangi hastane bu, muayenesei kaç para ki hadi orada bebeği görüyorsun falan, bunda sadece 20 dakika makineye bağlanıyorsun 650 neymiş yaa
Muayenesi 405 bazı özeller paralı yapıyormuş ndt benm arkdsımda özelde yptı ama nst parası ödemedk hiç dedi

Eşimi resmen kıskanıyorum ayrıcada sinir oluyorum horul horul uyuyor😕
6’da uyandım benimki çok erkek uyanıyor böyle içerde kahve içiyor kalktım ben de benim bebekte 5-6 gibi başlıyor tepinmeye uyandırıyor , geri yatmadım 🤭 doktordan randevu alıp gideyim diyorum 30+0 bugün ❤️

6’da uyandım benimki çok erkek uyanıyor böyle içerde kahve içiyor kalktım ben de benim bebekte 5-6 gibi başlıyor tepinmeye uyandırıyor , geri yatmadım 🤭 doktordan randevu alıp gideyim diyorum 30+0 bugün ❤️
Maşallah 😍❤️ valla benimki gece boyu uyanık oluyor bende 12 de uyudum sadece bir buçuk saat 😬 saatlerdir uyanığım baş ağrısı felan derken uykuyla aram fena bozuldu benim 😭

Maşallah 😍❤️ valla benimki gece boyu uyanık oluyor bende 12 de uyudum sadece bir buçuk saat 😬 saatlerdir uyanığım baş ağrısı felan derken uykuyla aram fena bozuldu benim 😭
Migrenden mi tansiyon mu baş ağrın ah o ağrıları çekmeyen bilemez kafamı duvara vurmusluğum var migrenden 😔 kafein de iyi geliyor sade kahve iç aç karnına biraz istersen hafifletir en azından bir de kolonyayla tülbent gibi biseyle sar. 20 yaşından beri teyze gibi geziyorum evde migren tutunca 😅

X