2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar gece tuvalete kalktım aynada sol pijamamda mememden süt akmış ıslaktı yuvarlak şekilde çok korktum normal mi ilk kez oldu bu peçete koydum oraya ama büyük bir ıslaklık vardı tek taraflı
Sanırım bu haftalarda normal uygulamada da yazıyordu kolostrum denilen ilk süt gelebilirmiş benim göğüslerimde iyice hassaslaştı dün bakayım bı dedim sıkmadım ama ucunu çevirmemle sarı sarı nokta halinde geldi.

Ben ilk 4 ay kusmaktan bir şey yiyemedim onun etkisi galiba. Şimdi de şeker sınırda diye dikkat ediyorum istemsiz yoksa ne tatlılar yicem de
Olabilir canım benim şükür hıc Kusmadım, bulantım da olmadı..
Gerci ilk 5 Ay çok Az kilo aldım. Sonradan alınıyormuş 6.7 aylarda..
Bende suan seker yok ama doktor dikkat et dedi yemiyorum bakalım. Az kaldı doğuma zaten

Acıkınca bi baygınlık hali mide bulantısı baş dönmesi yaşayan var mı çok yoruldum her 3 saatte bir acıkmaya bunları yaşamaya mide yanmasından yiyemiyorumfa herşeyi

Tamamdır teşekkür ederim az az hareket ediyor yeterli o zaman

Zaten çok zayıfmışsın birşey olmaz ben senin şu anki halinden fazla kiloyla hamile kaldım
Bebek hareketlerinde azalma yaşayan var mı bir iki gündür çok azaldı sanki 29+6
arkadaş da yazmış az da olsa hissediyorsan sıkıntı değil ama doktorunun da mutlaka haberi olsun ihmal etmeye gelmez ben çok evham yapıyorum buradaki konuları gördükten sonra
Pijama ıslaktı şok oldum bu gerçekle ilk kez yüzleştim tuvalet kağıdı koydum göğüs pedi alayım ben demek böyle akacak hep ıslanır üstümüz hiç düşünmemiştim
benim hiç akmamıştı şimdi de akmıyor ne güzel bol sütler diliyorum

Her gün kahve içen var mı? Ben her gün 1 fincan Türk kahvesi içiyorum aıkıntı olmaz diye ama aklıma da takıldı doktora sormayı unuttum
1 fincan ise sıkıntı yok. Türk kahvesi yada içinde katkısı olmayan sadece kahve ve şu süt olarak da granül kahve tuketilebiliyor. Miktarda aşırıya gitmemek gerek ama. Sebebi de kafein yediklerimizdeki bazı yararlı besinlerin emilimini düşürüyor yada sifirliyor. Bide kansizliga sebep oluyor. Demir ilacı alırken kafeine de dikkat etmek gerekli. Onun dışında bilinen bi zararı yok. Fazlası kanı düşürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…