2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Acıkınca bi baygınlık hali mide bulantısı baş dönmesi yaşayan var mı çok yoruldum her 3 saatte bir acıkmaya bunları yaşamaya mide yanmasından yiyemiyorumfa herşeyi
Ben 3 saati bulmadan acikiyorum. Ceviz fındık meyve ile ara öğün yapıyorum. Bazen salatalık biber tuzlayıp yiyorum. Sende öyle bi şeylerle alıştırıp bastır. Bende doymuyorum bu aralar malesef 😔

Acıkınca bi baygınlık hali mide bulantısı baş dönmesi yaşayan var mı çok yoruldum her 3 saatte bir acıkmaya bunları yaşamaya mide yanmasından yiyemiyorumfa herşeyi
Ben acıkınca midem bulanıyor yiyince sanki tansiyonum çıkıyor kafam dönüyor🙃🙃 mideyi zaten söylemiyorum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Tamamdır teşekkür ederim az az hareket ediyor yeterli o zaman
Rica ederim. Ben kendime bi düzen belirledim her yemek sonrası uzanıyorum sesleniyorum tepki vermesini bekliyorum. O zaman süre zaman açısından hareket etti mi vs diye şüphe de kalmıyor. Her yemek sonrası rutin hissetmeye çalışın sonra uyusun oynasın kendi halinde kalsın.

Psikolojim bozuldu yeminle her uyanışımda eşimde uyanıyor bişey mi oldu diye
Böyle alıştım ya böyle gider artık bide insan hergün mü rüyasında doğum yaptıgını görür hergün rüyamda doğum yapıyorum😢😢
Ya kuzum ama böyle kendine zarar veriyosun. Hepimiz endişeliyiz fakat biraz ferah olmaya çalış. Stres yaptıkça tansiyon şekerin de etkilenir. Eşinle parka ormana felan gitseniz biraz hava değişikliği yapsan? Kafanı dağıtacak bi şeyler yapsanız. Stres yaptıkça daha çok etkiliiosun kendini. Biraz sıkı tut kendini. Bende bazen bırakıyorum kendimi ama daha beter oluyorum o zamanda. Son 2 ayımız az daha tut kendini bırakma olumsuzluklara. O rüyalara da takılma şeytan ugrasiyo bende gördüm benzer şeyler geçen hafta sürekli. Komedi filmi felan ac moralini yükseltecek şeylere odaklanması calis biraz

Benimki de baştan beri usg ye göre diyor sata göre 29 ocak usgye göre 24 ocak bakalım hangisi doğru olacak. Ben diğer ikisinin son adet tarihinde doğurdum. Tam 9 ayda, bana da bu 24 de gelir gibi geliyor.
Geç döllenme geç yumurtlama durumları oluyor ilk kalp atışını duyduktan sonra crl ölçümü ile sat uyumlu değilse ölçüme göre sat değiştiriliyor bir daha da değiştirilmiyor hamilelik boyunca bebeğin gelişimi sat’ı değiştirmiyor. Mesela benim 4 hafta geç yumurtlama oldu yani regl olmadığım ay yumurtlayıp hamile kalmışım o yüzden 4 hafta ileriye atıldı sat bir daha da değişmedi genelde 1 hafta önden gidiyor ama doğum tarihini etkilemez bebeğin gelişimi.

Ya kuzum ama böyle kendine zarar veriyosun. Hepimiz endişeliyiz fakat biraz ferah olmaya çalış. Stres yaptıkça tansiyon şekerin de etkilenir. Eşinle parka ormana felan gitseniz biraz hava değişikliği yapsan? Kafanı dağıtacak bi şeyler yapsanız. Stres yaptıkça daha çok etkiliiosun kendini. Biraz sıkı tut kendini. Bende bazen bırakıyorum kendimi ama daha beter oluyorum o zamanda. Son 2 ayımız az daha tut kendini bırakma olumsuzluklara. O rüyalara da takılma şeytan ugrasiyo bende gördüm benzer şeyler geçen hafta sürekli. Komedi filmi felan ac moralini yükseltecek şeylere odaklanması calis biraz
Geçen gün 2 kez çıktık dışarı ama o zamanda bişey olucak diye korkuyorum resmen ev bagımlısı olmuşum
Aslında ben neden böyle etkilendiğimi biliyorum
Biz üçüzleri kaybettikten sonra asla üçüz kelimesini bile kullanmadık ama inadına bu ara eve gelenlerin hepsi üçüzler hakkında konuşuyor
Geçen tvde gönüldağı diye bi dizide üçüz bebekler olmuş komşu gülerek onu izletiyor bize
Veya geçen biri üçüzler yaşasa 1 yaşında olucaktı demi diyor bunlar böyle dedikçe bizim hemen gözlerimiz doluyo hem eşim hem ben kötü oluyoruz o günden sonra böyle uyanmalarım rüyalarım başladı😞

Ben 3 saati bulmadan acikiyorum. Ceviz fındık meyve ile ara öğün yapıyorum. Bazen salatalık biber tuzlayıp yiyorum. Sende öyle bi şeylerle alıştırıp bastır. Bende doymuyorum bu aralar malesef 😔
3 saate uzatma ekledim🤣meyve yiyincede midem bulanıyor illa yemek yicem salatalık tamamda biberi yiyemiyorum hamile kaldığımdan beri oda midemi bulandırıyor

Kızlar ben kafayı yedim heralde 😫
Gece 10 kere uyanıyorum bebek kıpırdıyor mu diye
Ne uyudugumu anlıyorum ne uyandıgımı
Bende gece ortalama 2 saatte bir lavaboya kalkıyorum genelde her uyandığımda hareket halinde oluyor ama bazen uyuyor geri yattığımda karnımı mıncıklayıp duruyorum. O ara hareket etmezse hareket edene kadar bekliyorum uyku falan kalmıyor 🤦🏻‍♀️ İnsan bir kere travma yaşayınca hayatının geri kalanına sirayet ediyor malesef. Çok iyi anlıyorum seni Allahın izniyle hepimiz sağ salim kavuşacağız bu haftaları gördük bundan sonrasıda gelecek inşallah 🙏🏼

Bende gece ortalama 2 saatte bir lavaboya kalkıyorum genelde her uyandığımda hareket halinde oluyor ama bazen uyuyor geri yattığımda karnımı mıncıklayıp duruyorum. O ara hareket etmezse hareket edene kadar bekliyorum uyku falan kalmıyor 🤦🏻‍♀️ İnsan bir kere travma yaşayınca hayatının geri kalanına sirayet ediyor malesef. Çok iyi anlıyorum seni Allahın izniyle hepimiz sağ salim kavuşacağız bu haftaları gördük bundan sonrasıda gelecek inşallah 🙏🏼
Evet aynı benim gibisin bende kıpırdayana kadar bekliyorum sonra uykum kaçmış oluyor ve sabaha kadar bu böyle devam ediyor😞 inşallah hepimiz sağsalim kucagımıza alırız bebeklerimizi suan tek dileğim bu❤️🙏

D vitaminini direkt ağzıma damlatıyodum şimdi fısfıslı direkt ağzıma fıslatıyorum zeytinyağı baz olarak kullanılmış benimkinde o yüzden ekstra bi şeyle almaya çalışmıyorum kızlar. Bi de benim de acıktığımı fark etmememe rağmen bazen böyle bi enerjim düşüyo beynim uyuşuyo gibi oluyo bi şeyler yemem gerektiğini fark edip meyve yoğurt falan bi şeyler yiyorum çabucak

Evet aynı benim gibisin bende kıpırdayana kadar bekliyorum sonra uykum kaçmış oluyor ve sabaha kadar bu böyle devam ediyor😞 inşallah hepimiz sağsalim kucagımıza alırız bebeklerimizi suan tek dileğim bu❤️🙏
Bu kısır döngü böyle gidiyor bebelerinde derin uyku dönemleri başladı ama işte gel de anlat bize 😁 Amin canım inşallah 🙏🏼 Buralara kadar geldik bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecek için ferah olsun güzel şeyler düşün 👼🏻

Benim eşim yeni bi işe girmek durumunda kaldı kızlar haftada sadece 1-2 gece evde olabiliyo ben de paranormal şeylerden korktuğum için gece uyanmıyim diye yatmaya yakın çok su içmemeye çalışıyorum uyanırsam çıt sesine bile gerilirim bi daha zor uyurum çünkü 🥲

X