2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar bu bebek hareketleri çok güçlü mü ne olmaya başladı arada sarsıyor beni sağa sola sallanıyorum elini kolunu mu açıyor nedir korktum demin ya
Ay evet sarsıyo arada bu ne kuvvet kendini mi çarpıyo ya da aniden bacaklarını mı geriyo ay çok merak ediyorum içerde neler oluyor diye

Kızlar spiral uyuşmadan mı takılıyor taktıracak olan var mı? Korkuyorum biraz aslında

sıfır kollu zıbın üstüne hastane çıkışı olarak düşündüm ben

Kızlar spiral uyuşmadan mı takılıyor taktıracak olan var mı? Korkuyorum biraz aslında
Çok basit bir işlem. Hani smear alınırken ya da kültür alınırken spekulum diye bir alet var ya vajinaya yerleştirip içeriyi rahat görmeye yarıyor işte onu vajinaya yerleştirip açıyor rahimi rahat görmek için. Sonra bir alet yardımıyla rahim içine bırakıyor spirali. Ortalama 5-10 dk falan sürüyor. Sonrasında usg ile yerini kontrol ediyor bu kadarcık Umarım anlatabilmişimdir

Ben de depend isteniyor her yerde diye ped almamıştım degisiyormus tip fakültesinde doğum yaptım ama etkisi var mıdır bilmiyorum hiç merhem vs kullanmama rağmen çok çabuk iyileşmisti sezaryen yerim
Hiç bilmiyorum canım maşallah darısı ikinciye, benim de kolay iyileşti inşallah yine öyle olur bence ameliyatı yapan kişilerle ilgisi var
merhaba eğer sebep çocuk gürültüsü ise boşuna olur diye biliyorum

Tansiyonlarınız kaç ?

Akıntın ne renkte kuzum peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…