2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Nette ağrılı bişey olmadığı yazıyor ama hafif lekelenme olabliyormuş kalkıpta beş parmağını birden daldırmıyordur herhalde iki parmak biliyorum ben off ya kadın olmak ne zor
Evet canlar iki parmakla bakılıyor. Kızımda 38 hafta da bakmıştım. Hiç Lekelenme olmamıştı, açıklık yoktu. 9 gün sonra nişanlım gelmişti. Oğlumda da yine baktı doktor 1 cm açıklık var dedi. Cumartesiydi. Lekelenmem olabilir dedi. Pazartesiye kadar sürünce aradım doktoru gel bakalım dedi. Gittiğimde 4 cm olmuştu. Sacım olmadığı için suni sancı verilmişti. Kızımda da sancı yoktu 5cm açılma vardı. Yine suni sancı verilmişti. Zaten sancı çekerken ebelerde doktorda gelip sürekli muayene ediyor açılmayı takip etmek için. Ve hiç birinde de kol sokmuyorlar.

Yok sanmam ben hiç öyle duymadım iki oarmak biliyorum ama normal doğumda iç temizliği için bileğe kadar bazı ebelerin soktuğunu blyrum
Buda doğumdan sonra olan bişey canım, rahim zaten açık ve artık içinde bebek olmadığı için, ebeler gelipiçimizi temizliyor. Lohusa lığı daha rahat geçirelim diye.

Yooo gayette öyle bişey, bir kaç dakikalık bişey di.

Yooo gayette öyle bişey, bir kaç dakikalık bişey di.
Ben ilk gebeliğimde hiç çatı muayenesini falan hatırlamıyorum yapılmadı sanki. Sadece doğumda açılma var mı diye parmakla bakılıyordu. Bu okuduklarımdan sonra doktora gitmeye korktum. Çatı muayenesi derse hayır gerek yok desem bakmasa ne olur ki

Ben ömrümde bir kere oldum . Doktorum iki parmak sokup içerde açtı . Beklemediğim anda yaptı ama hiç acımadı sadece beklemediğim için bi irkildim

Çok geçmiş olsun. Diş normal zamanda bile sıkıntıysan şimdi düşünemiyorum inş bir an önce geçer. Şeker değerin kaç çıktı böyle çok kilo almayanlarda şeker çıkması çok garip yaa

Kaç haftasınız ?

Kızlar ya bugün canım aşırı derecede mini nutellalı bisküviler varya ondan çekti nefsime hakim olamıyorum şekerimi ölçtüm 82 çıktı sizce 1 tane yesem bişey olurmu

Kızlar ya bugün canım aşırı derecede mini nutellalı bisküviler varya ondan çekti nefsime hakim olamıyorum şekerimi ölçtüm 82 çıktı sizce 1 tane yesem bişey olurmu
Bir taneyi yarım yesen nefsini köreltir hem de az yemiş olursun

Çok geçmiş olsun diş olayı gerçekten çok sknti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…