2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar çatı muayenesi ilk kim olucaksa hemen grupa yazar bizi aydınlatır.
Geçen ben doktora gittim benden önce giren kızlar 36-37 haftaydı doktor çatı muayene yaptı birisi o kadar bagirdiki biz baya duyduk sesini daha sonra hayır ben sezaryan olmak istiyorum doguramam diye soyleniyordu. Ondan sonraki kızın ise hiç sesi çıkmadı. Bana bir daralma geldi o sıra acaba bende mi sezaryan olsam diye diğer kız baya acıdığını soyledi. 🥲
Sezaryanda olunca çatı muayenesi yapılmıyormu

Geçen ben doktora gittim benden önce giren kızlar 36-37 haftaydı doktor çatı muayene yaptı birisi o kadar bagirdiki biz baya duyduk sesini daha sonra hayır ben sezaryan olmak istiyorum doguramam diye soyleniyordu. Ondan sonraki kızın ise hiç sesi çıkmadı. Bana bir daralma geldi o sıra acaba bende mi sezaryan olsam diye diğer kız baya acıdığını soyledi. 🥲
Nasıl yapılıyor ki acaba detay verebilcek var mı

Nette ağrılı bişey olmadığı yazıyor ama hafif lekelenme olabliyormuş kalkıpta beş parmağını birden daldırmıyordur herhalde iki parmak biliyorum ben off ya kadın olmak ne zor

Kızlar ben önü düğmeli pijama aldım ama hastane için diyorlar ki gecelik al alt tarafın rahat olsun elbise gibi diyorlar pijama altı giy çıkar zorlar tuvalete girerken vs dediler ne dersiniz gecelik giyecek var mı? Kış zamanı üşümez miyiz kalın gecelik var mı ki ne alabilirim
Artış markasında gördüm baya kalın

Kızlar ben önü düğmeli pijama aldım ama hastane için diyorlar ki gecelik al alt tarafın rahat olsun elbise gibi diyorlar pijama altı giy çıkar zorlar tuvalete girerken vs dediler ne dersiniz gecelik giyecek var mı? Kış zamanı üşümez miyiz kalın gecelik var mı ki ne alabilirim
Ben pijamayı ayrı giyicem kendime gelince ama doğumdan snra lohusa takımı giyicem 4 lü sey olarak aldım eğer normal doğum olursa alttan muayenr için geldiklerinde giymemizi istyorlarmış boydan elbise gibi olanı

Geçen bana elle alttan baktı çok ağrım olduğu için yumuşama var mı bakmam lazım dedi iki parmakla o hiç acımadı ama kurcalamadı 2-3 saniye sağa sola götürdü sorun yok açılma da yok dedi çatı muayenesi nasıl bilmiyorum bu değil ama o daha uzun daha kapsamlı dedi bi de anlatmadı 🤣

Kizlar sizce sag ayakta cok sislik var mi ben mi abartiyorum

Eklentiler

• 17018076926812561414407449316043.jpg
    17018076926812561414407449316043.jpg
    187,7 KB · Görüntüleme: 89
Kaynana yi yolladım 3vi topladim.camasir ayırdım basladim yıkamaya duşa girdim her yer pis pis balık kokuyor yeter yarınn kontrol varsa elim ayağım kalkmaz benim biliyorum yoruldum ya

Geceliğine Sezaryan için daha iyi olduğunu bende duymuştum

X