2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bebeğin ölçümlerim suyunu vs de hesaba kattı öyle yaptı valla tekrar gidip 75lik ver diyecek yüreğim yok iki gün atak üstüne atak geçirdim öyle bir şey görmedim hayatımda ben mahvoldum

En fazla ishal yapar yağlı oldugu için hatta onu da yapmayabilir başka bir etki sanmıyorum gözlemle kendini canım

zaman zaman çok bunalabiliyoruz. Ama 160 gayet normal endişe edilecek bir şey yok. Yine de yakın zamanda yaptırmadıysanız tiroid fonksiyon testi ve hemogram baktırmanızı ve tansiyon takibi yapmanızı öneririm.

Kızlar bana uyku güncellemesi geldi sürekli uyuyasim var elim kolum kalkmıyor resmen kafamı yastığa koyunca içim geçiyor ama geceleri rahat uyuyamıyorum
İlk trimester sürekli uykuyla geçiyordu, şimdi benim de başladı uykularım. Sürekli bir uyku hali var ama karnım sırtım çok rahatsız uyuyamıyorum

Aynen benimde alt sınırda olsa da uyumlu dedi doktorum ama bende üzüldüm eşimle bende çok minyonuz zayıfız evet gayet iyi insallah da düşmeyecektir kendini yormamaya çalış

Sanırım hepimiz aynıyız..
Bende dünden beri bebişi dürtüp duruyorum. Iki gündür de ruyamda doğum görüyorum cok sinirlerim bozuldu..
Bir iki kişiyle dogumla ilgili konuşmuştuk psikolojik etkilendim sanırım..
Onun dışında kilo almak vs cok takılamıyorum, verilir.
5sene tedavi, aşılama, tup bebek vs yaşayınca Rabbime şükür ediyorum bu günleri gösterdi.
Insallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız be büyütürüz yavrularımızı
Hersey geçecek, ve ben onu beklediğim bu günleri özleyeceğim

Burada herkesin şeker yükleme testi farklı anladığım kadarıyla akşamdan aç gittim ben ilk kanı aç verdim hemen iç dedi hiç birşey yemiyorsun 2 saat dedi 1 saat sonra gel yine kan vercen dedi gittim 2. Kanı verdim 1 saat snra tekrat gel 3. Kanı vercen sonrs istediğini yiyeblirsin dedi

Kızlar bana uyku güncellemesi geldi sürekli uyuyasim var elim kolum kalkmıyor resmen kafamı yastığa koyunca içim geçiyor ama geceleri rahat uyuyamıyorum
Benimde ihtiyacım var o güncellemeye ne gece ne gündüz uyuyamıyorum kuş uykusu uyuyorum uyandım mı uyuyamıyorum tuvalete kalkasım gelmiyor uyku gidiyor hemen

Doktoru hiç yaptırmayan bile varmış her hekim farklı sanırım bende anlamadım dikkat edelim yine de her gün yeşillik salata yemeye başladım hiç yemiyordum

35. Hafta erken değil mi
Banada normal gibi geldi pek anlamam ama bugün bir gebe 37. Haftasındaymış sancıları vardı nstye gönderdiler sancı görülmüş ama açılma yoktu bu akşam tekrar geliceklerdi hastaneye ayakta dolanıyordu hep sancılardan birde benim plesanta kapatmamış normal için şuanlık bir sorun görünmüyor dedi belkide ondan 35. Hafta demiştir

Doktoru hiç yaptırmayan bile varmış her hekim farklı sanırım bende anlamadım dikkat edelim yine de her gün yeşillik salata yemeye başladım hiç yemiyordum
Valla ben devlette yaptırdım bu testi benim doktorum ne gerek var buraya gelip okadar para vericeksin devlette yapıyor sonucu bana gösterirsin dedi devletteki kadın doğumcuya bir kere göründüm sisteme girdi kan almaya gönderdi kan almadakiler yönlendirdi beni o gün benle 3 gebe vardı onlarda aynı şekilde 2 saat yemedi bişey 3 kere kan verdiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…