2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kac çıktı peki yazdın da kaçırdım mı bilmiyorum ama

Bir başak olarak şuan detaylı ve rahat temizlik yapamıyorum dye okadar huzursuzum kidaha halılarımı yıkamaya vericem ocağın ilk haftasıda eltim gelip evi temizlicez

Oh iyi maşallah. Paçayı kurtardın
2 yıl önce 2 kere kortizon iğne vurulmuştum ondan 3 ay sonra insülin direnci çıktı 20 gün sabah yürüyüşü yaptım tatlıyı kesmiştim dağlık ocağındaki doktor zayıf olablirsin ama hamileliğinde şeker çıkablir sende dedi nekadar moralimi bozmuştu şükür temz çıktı

İnsülin direnci muhtemelen ilaca bağlı olmuştur. Herseyi ayarında tutmak gerekiyor aslında şeker olsun olmasın. Takil istegine gore cok abaradan. Benim yerime de ye hatta

İnsülin direnci muhtemelen ilaca bağlı olmuştur. Herseyi ayarında tutmak gerekiyor aslında şeker olsun olmasın. Takil istegine gore cok abaradan. Benim yerime de ye hatta
Evet ilaca bağlıymış şükür geçti dahiliye doktoru kalıcıda olablir dedi ama olmadı 3 ay snra tekrar gel geçmezse ilaç yazarız dedi ama geöti şükür ama tatlıylada çok aram yok benim

Ben 75 lik yaptırdım. Sonuçlarım bu şekildeydi. Doktorum gayet iyi sıkıntı yok dedi bana.

Eklentiler

• Screenshot_20231121_130139_Memorial.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 84
Benim de bi hafta sonra gel dedi insallah hic sorun yasamadan bitiririz bu süreci

canım benimde sağ üstte hep var eeflü gibi düşündüm bende ( ciddi sancı baslı yapıypr ovuyorum ama gecmiyor

Conopu diye bir marka siparis verdim Amazondan. Weewell 740 da baktiklarim arasindaydi

Suyum fazla değil ama şekerim var diyet yapıyorum
Şeker testi yaptırdınızmı?
Muhtemelen şekeriniz olduğu için suyunuz fazladır.
Diyetle düzelir merak etmeyin
Ben 13. Haftada şeker yüklemesi yaptım erken istendi bende insülin direnci başlangıcı artı annem şeker hastası olduğu icin ama ben testi yapamadım kustum alet aldım kontrol ediyorum düzenli evde. Diyet verdiler ama ben biraz hayta ettim şeker ölçümlerim iyi diye diyeti önemsemedim cok kötüyüm bu yüzden simdi dikkat ediyorum bi hFta sonra bakilicak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…