2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Haslanmiş iki yumurtayı az pulbiber kaeabiber limon zeytinyagi dereotu maydonoz bi dal taze soganla salata yapiyor tüketiyorum deneyin isterseniz limon kokuyu aliyor

Geçmiş olsun maalesef evdeki ölçtüğümüz açlık tokluk şekeriyle şekerimizin olup olmadıgını anlamak imkansız ama siz yinede çok dikkat edin gerekirse şeker yükleme testini tekrar deneyin
Diyete tamamen uyun ben bazen yazandan bile az yiyorum korktuğum için sonuçta hepsi evlatlarımızın sağlığı için siz tedbirinizi alın herşey düzelir elbet

Kızlar karnımın alt tarafı kalp gibi pıt pıt atıyor ve uzun sürüyor bu bebekte orda hissediyorum hareket ediyor ama hıçkırıyor mu bu atma şekli ona mı işaret internette böyle yorumlar var ama emin olamadım

bizimki balık olacak ablam da balık bebeği ve çoookk zor bi bebekmiş şansına kendisi yay doğurdu çocuk o kadar uyuyordu ki canım sıkılıyor diyordu

142 çıktı canım o da 2 bardak ayran ve salataya rağmen. Ya lavaş da ince bir şey masum görünüyor biz bir kaçamak yapmayacağız demek 2.5 ay daha
kızlar ben de gayet iyi gidiyor bu aralar diye sabah iki dilim ekmekle tost yapmak istedim tost ekmeğiydi 150 gördüm diyetisyen 21 gün şekersiz beslenme hazırlayacak bana tamamen sıfırlamamıştık şekerli şeyleri ya arada bir tk pekmez falan yiyordum yine kasmıyordu beni yarın da kontrol var bakalım bebek irileşti mi

142 çıktı canım o da 2 bardak ayran ve salataya rağmen. Ya lavaş da ince bir şey masum görünüyor biz bir kaçamak yapmayacağız demek 2.5 ay daha
canım bu arada senin cinsiyet işin ne oldu çok merak ettim ilk doğumda benim de başıma aynısı gelmişti de kızım 3 ay mavi giyindi Selim beklerken Mevamız oldu

geçmiş olsun canım iki yastıkla uyumuyor musun. Bende de sürekli uyku hali var hiç uykumu alamıyorum.

İki gündür magnezyum içiyorum bir dün gece çok rahat uyudum şoktayım ocean extra mag iyiymiş
Ocean extra mag hem iş yerinde hem evde var benim o kadar seviyorum ikisi de çok az kaldı 2 daha alcam hemen bazı günler sabah akşam bile içtiğim oluyor ama kesinlikle uyku kalitemi artırdı tuvalet olayı hariç tabi

bızımkıde kovaa :)
herkes kendını sık balık olsun dıyor
herkes bıseyler diyo yaa
Ayy benim de sata göre balık oluyo ben de dua ediyorum kova olsun diyee ya balık burcu psikolojik sıkıntılar yaşamaya yatkın olabiliyo ondan korkuyorum şöyle 38-39 haftada doğum yapsam kurtarır

Kızlar aşırı saçma bi rüya gördüm yine çocuğu doğuruyorum bildiğin elime doğru doğuyo tosuncuk bi kız göbek bağını kesmiyorum hemen diyorum dur daha erken kızım biraz koklaşalım seni içime geri sokayım sonra sarılıyorum bi güzel seviyorum falan kakasını yapıcağını fark ediyorum hemen lavaboya tutuyorum kakasını yaptırıyorum sonra geri sokuyorum bebişi vajinamdan, biraz süre geçiyo yine doğuyo yine sarılıyorum öpüyorum falan iyice oyun yaptın sen de kızım diye tekrar sokuyorum içime diyorum bak bu defa yine doğma tamam mı biraz daha büyümen lazım

Ay arada çıkarıp sevip geri koysak dimi

Ayy benim de sata göre balık oluyo ben de dua ediyorum kova olsun diyee ya balık burcu psikolojik sıkıntılar yaşamaya yatkın olabiliyo ondan korkuyorum şöyle 38-39 haftada doğum yapsam kurtarır
Balıkta iyidir merhametli olur yetiştirmek çok önemli ben sadece koç olmasın istedim inanılmaz yaramaz oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…