2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Evet yani mantıken cihazla ölçüp anlaşılsa neden yükleme yapılsın yani Bana 8 saat açlık yeter dediler bende 8 saat açlıkla gitmiştim. Sen güzelce diyetine uyduktan sonra hiçbir şey olmayacak allahin izniyle

Bende düşünmüyorum sağ Salim kucağıma alayım da en büyük hediye bi tek hediyelikler ve çikolata veririm kapı süsü asarım başka da bi şey yapmayı düşünmüyorum

Çok katılıyorum benden aynı düşünceler

Benimkide bi umut işte şükürki tedbirimizi aldık bir şey olmuycak inşallah

Ben de dün 28de gittim tam. 1240 kilosu boyu da 36 küsürdü boyu kısa 38-39 olsaydı iyiydi dedi ama biz de minyon bir çiftiz. Sana boyu ile ilgili yorum yaptı mııı
Yok canım boyuyla ilgili bişey demedi bende nete baktım bu haftalarda 38-40 arası olmalıymış aslında benim ailem sülalem uzun boyludur özellikle abim eşimde kısa sayılmaz aslında ama benim kaynana kısa umarım hiçbirşeyi ona çekmez

Hiç kistten bahsetmed benim de gelmedi aklıma kanamada olmadı şükür bende zor yürüdüm şuandada öyleyim hatta ağrı bütün karnıma yayıldı sanırsam gaz ağrısı yaşıyorum midemde ağrımaya başladı çünkü benim apandisit ameliyatlı yerimin orası ağrı yaptı gece şuan yatıldı mesela resmen apandisit ağrısı yaşadım sanki yine

Mide yanmasınıda geçtim artık kızlar bu uykusuzluk ve ağrılar beni mahvediyor bide doktorum 32. Haftadan sonra gör sen uykusuzluğu demez miŞakaya vurduk ama bu uykusuzluk beni kötü etkiliyor başımı döndürüyor kaslarım alev gibi yanıyor gözlerimde bişeyler uçuşuyor uykusuz kalınca

Bu aralar yumurtayı tamamen omlet gibi yapıyorum krep gibi oluyor ekmeğe gerek kalmıyor her sabah yesek iyi olur yumurta gibi değil de sanki krep ekmek gibi tadı oluyor iyice pişirince
Evet bende salak gibi sabah iki bisküvi ile bebisim iyi gidince yetiyor sandım dün Tokat gibi alt sınırda olduğunu görünce Yusuf Yusuf sabah kahvaltıyla başladım haşlanmış yumurta iki de süt içtim bugün demek öyle yetiyor demekle olmuyormuş adam akıllı sağlıklı beslenmek lazım 32 yaşındayım bana ilk defa sabah kahvaltı yaptırdı oğlum çaylı sütlü yumurtalı

Evet aynen benimde aynısı olmuştu kıstım hala var 8 den 5.5 cm e düşmüş doktorum ağrın oluyor mu dedi yok dedim ama sonradan aklıma geldi Arada kist tarafında ağrılarım oluyor

Çok haklısın bende sizin gibiyim geçen eşim dedi hiç tadını çıkarmadın hep bi şeylere kafana taktın diye bu arada 160 kötü değil diye biliyorum beni de nst ye bağladılar sanırım o civarlardaydi doktorum gayet iyi dedi kafanıza takmayin

Cok güvenilir olmayabilir ama tabi doktorunuz ne derse ben bugün bayağı tıka basa kahvaltı yaptım kan verdim tokluk 79 çıktı şok oldum ama o içeceği içtiğimde 1. Saat 103 çıkmıştı ama yine de tabi kafana sakın takma takip eden doktor ne dediyse o canim

Ya kızlar marketten mayonez almıştık son kullanma tarihi 03/2024 ama bozukmuş. Ben tam anlayamadım çok azıcık yedim yemekte ama maximum 1 çay kaşığı ya var ya yoktur yediğim. Çok kötü bir kokusu var kıvamı da sert. Bişey olmaz inşallah

35. Hafta erken değil mi

Ah bende biraz öyleydim. Sabah uyanınca elim ayağım titrerdi açlıktan. İlk açlığı bastırmak için atistirirdim sonra kahvaltı yapardım. Gün içinde de düzenli saatlerde yemek yemezdim. Simdi arkadaştan diyet listesi aldım ona uyayim diye harfiyen yiyorum. Ve 1 buçuk kilo aldım ptsiden bu güne. Şok oldum. Hareket yasak. Bide listede yağ tuz ekmek şekerli şeyler yok doymuyorum. Ona rağmen aldım 2 günde. Baya moralim bozuldu. Bebek de alır inşallah. Hem ac hissediyorum hem sisim.

İnsallah sorunsuz sıkıntısız ilerleyecek hiç merak etme elinden geleni yapıyorsun

Ne yapacaz biz bilmiyorum ben
Benim damar direncim var tansiyonum da bi iki kere 130/80 olunca sanırım korkudan kilo almayayım tansiyonum yükselmesin diye yemeği azalttım 3 haftada bi kilo almıştım bu sefer bebeğim küçük kaldı şimdi yemeğe başladım insallh tansiyon yükselmez valla bende kamandim kaldım ne yapacağım diye Allah yardımcımız olsun sağ Salim kucağımıza alalim
İnsallah sizin serviks uzunluğu kaç oldu en son

O kadardan bişey olmaz canım merak etme, kızımda eşimle tavuk döner yemiştik ekmek arası, o 2 tane ben 1 tane yemiştim. Gece eşim kötü oldu, doktora gittik gıda zehirlenmesi dedi eee ben hamileyim ve ben de yedim dedim ne olacak. Sen de bişey var mı dedi yok iyiyim dedim. Her bakterinin her vücüdu etkileme miktarı farklı, sen seni etkileyecek kadar yememişsindir dedi. Hem merak etme bebek kaç kat hücre duvarının altında bişey olmaz dedi.

Tansiyonun yükselmesi kötü ya. Bende endişe ediyodum bir iki kere yükseldi hemde acildeydim o zaman. Neden oldu bilmiyorum.
Benimde küçük haftaya göre boy kilo ama ölçümde haftama uyumlu çıkıyor. Anne baba olarak uzun değiliz ben zaten zayıf yapidayim bana çekti diyodum. Doktor da kilo alamıyorum şu kadar oldum deyince gayet güzel alıyorsun zaten yanına göre çok almaman lazım dedi hep o yüzden çok takmiyodum. Ama bu hafta beslenme şekliyle bebeğin haftalık farkını da gozlemlemis olucam.
En son uzunluk 33 idi ptsi günü 30 a düşmüş. Ben evham yaotim çok kisalmis dedim yok gayet iyi rahim ağzı da kapalı zaten dedi doktor. Sadece ev içinde ufak tefek yapmaya başladığım işleri tamamen kaldırdı. Gene ilk zamanlardaki gibi yatışa geçtim. Bide ek olarak ilac verdi. Bakalim psti yeniden yükleme ve kontrol var ne gorucez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…