2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
dmlcm canim dün senin tokluk şekerin kaç çıkmıştı?
Sabah kahvaltıda yükselmez umuduyla lavaş yedim yemez olaydım tokluk şekerim 177ye fırladı öğle yemeginde limonlu su ve yogurt ye dedi diyetisyenim

Günlük olarak şekerine nasıl bakıyorsun canım test mi veriyorsun alet mi var

Bende ilk 4 ay yumurtayı haşlama yedim öğüre öğüre daha fazla dayanamadım ve artık tavada bazen peynirle bazen sütle bazen acıka ile karıştırıyorum bazen patatesli yumurta yapıyorum kokusunu bastırıyor çiğ kalmayacak şekilde yapıyorum ve bu şekilde daha rahat bir şekilde tüketiyorum sana da tavsiye ederim

Bu aralar yumurtayı tamamen omlet gibi yapıyorum krep gibi oluyor ekmeğe gerek kalmıyor her sabah yesek iyi olur yumurta gibi değil de sanki krep ekmek gibi tadı oluyor iyice pişirince

Ben kesinlikle aynı ağrılar doktor sebep bulamadı resmen ağlıyorum sancıdan kıvranıyorum şimşek çakması gibi gaz gibi çok garip her yana yayılıyor sağdan soldan giriyor bazen doktor bulamadı bisey her şey normal diyor iyice kontrol etti iki kez sancıyla koştum doktora ama bulunmadı

Ben hiç yemedim bu son 2-3 haftadır tavada kırarak yiyebiliyorum normalde bile sevmem yumurta kokusunu hamilelikte daha çok tiksinmiştim ama artık burnumu tıkayıp yemek zorundayım

Günlük olarak şekerine nasıl bakıyorsun canım test mi veriyorsun alet mi var
Aletle bakıyorum canım bi yemege başlamadan hemen önce birde yemekten 2 saat sonra ama türkiyede yemekten 1 saat sonra ölçtürüyorlarmış..
Ölçüyorum hastanenin uygulamasına giriyorum düzenli olarak o bana renk olarak durumumu gösteriyor dün ve sabah yeşildi şimdi kırmızı yandı 2 saat sonra yine ölçümüm var yine yüksek çıkarsa hastaneden ararlar

Eğer gece benimde geçmeseydi eşimi uyandırıp acile gidicektik ama 2. Lavaboya girdiktrn sonra azalarak geçti ilk defa oldu korktum yürüyenedim bile uyuduktan 2 saat sonra brazdaha yokladı sonra geçti zaten gece uyuyamıyorum uykum var uykuya dalamıyorum sonra hemen uyanıyorum valla yordu beni hamilelik şikayette etmek istemyrum ama uykusuzluk sarsıyor beni

Ben hiç yemedim bu son 2-3 haftadır tavada kırarak yiyebiliyorum normalde bile sevmem yumurta kokusunu hamilelikte daha çok tiksinmiştim ama artık burnumu tıkayıp yemek zorundayım
Bende yumurta kokusundan nefret ederim çok kötü kokuyor gerçekten haşlaması özellikle. Tavada yeniyor yine bir şekilde

Tabi kişiden kişiye psikolojiye göre değişen bi durum ama inan Rabbım gücünü de sabrını da veriyor. 2 doğumum var çok şükür öyle sendroma falan girmedim

Benim gebeliğin başında böyle çok kuvvetli bir kasık ağrım olmuştu tuvalete 15 dkkada gitmiştim yürüyememiştim o zamanlar kanamalı kistin var demişti doktor ama kist kendiliğinden ksyboldu eğer sizde böyle bir durum olsaydı söylerdi heralde doktorunuz

Hepinize merhaba kızlar.Sizler nasılsınız bilmiyorum ama ben artık galiba çöküşteyim .Gerçtekten psikolojik olarak çok yorulduğumu hissediyorum .Vücudumun ve ruhumun tamamen değişime uğraması beni inanılmaz yıpratıyor.Bazen dayanılmaz hal alıyor ama tabii sabrediyorum bebeğim için .2 yıl bekledim bebeğimin olmasını asla isyan etmiyorum ama fiziksel olarak da psikolojik olarak da tükendiğimi hissediyorum .Her gün bebeğime bir şey mi olacak ;rahim ağzım kısaldı mı bebek hareket etti mi diye düşünmekten kendimi alamıyorum.Bugün sağlık ocağına rutin kontrol için gittim kalp atışı çok Hızlı bebeğin dedi 160 atıyormuş .Ben panik oldum ama ebe endişelenmene gerek yok bazen olabiliyor dedi .Eve geldim saatlerce ağladım .Gerçekten artık Allah yardımcımız olsun .İçimi dökmek istedim hepinizden özür dilerim

Öyleyiz kuzum aynıyız en azından ben aynıyım anksiyete ile de boğuşuyorum geceleri bir an önce doğurmak istiyorum şöyle 34-35 hafta olsa zor duracağım gibi afakanlar basıyor ağrı acı içindeyim sancılarım fena doktor normal diyor sebep yokmuş..
az kaldı sıkalım dişimizi aynı beden çok zor ben kaldıramadım onun hareketleri ömre bedel tek mutluluğum o oynayınca en azından yaşıyor diyorum içimden ama zor bir daha cesaret etmem gebeliğe

Kızlar ben karnımın aşağı indiğini hissediyorum sizce bu normal mi ? Daha dik ve yukarıdaydı şuan aşağıda

Ben de dün 28de gittim tam. 1240 kilosu boyu da 36 küsürdü boyu kısa 38-39 olsaydı iyiydi dedi ama biz de minyon bir çiftiz. Sana boyu ile ilgili yorum yaptı mııı

142 çıktı canım o da 2 bardak ayran ve salataya rağmen. Ya lavaş da ince bir şey masum görünüyor biz bir kaçamak yapmayacağız demek 2.5 ay daha

Bebek hareketlerinden mi kaynaklanıyor acaba çok garip inşallah olmaz tekrarlamaz bir daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…