2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben anne yanı parmaklıklı karyola tercih ettim. Daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum
Bende ebebekten ahşap anne yanı aldım ahşap rengine karşı bir sempatim var cibinliği yatağı korumalıkları herşeyi içindeydi kullanmak için sabırsızlanıyorum hayırlısıyla gelsinler

Kizlar mide yanmasina ne gibi çözümler buldunuz? Tatli yiyorum yaniyor tuzlu yiyorum yaniyor, su iciyorum daha kotu oluyor
Benmde çok yanıyor uykudan bile uyandırıyor ben her yemekten sonra rennie duo içiyorum o iyi geliyor az da olsa zaten reflüm var bide hamilelikte daha çok tahriş olmazsa boğazım midem iyidir

Şu ahşap görünümlü olanlar değil mi?
Benimki kayın ağacıymış. Korkuluğu hareketli aşağı indirip yukarı kaldırabiliyorsun. Her yöne dönen frenli tekerlekleri var. Sallanır- sabitlenebilir mekanizması var. 3 kademe yatak ayarı var. küçükken- emzirirken kendi yatağımın seviyesinde tutup korkuluğu da aşağı indiririm, biraz daha büyüyünce korkuluğu kaldırıp yatağı aşağı indiririm diye düşünüyorum. Geçenlerde ebebekte ahşap bir beşiğe baktım daha orda elimde kaldı nerdeyse. Ablam da benimkine benzer kullanıyor 2 senedir çok memnun ne bir gıcırdama ne bir ötme var sanırım malzeme ile alakalı

Hocam varyant gibi düşünebilirsiniz alt ve üst çizgi aralığında ise sıkıntı yok.

Kizlar mide yanmasina ne gibi çözümler buldunuz? Tatli yiyorum yaniyor tuzlu yiyorum yaniyor, su iciyorum daha kotu oluyor
Ah neler yapmıyorum ki hiçbir şey işe yaramıyor gece uyanıp iki kaşık gaviscon içiyorum biraz uyuyorum iki yastıkla yatıyorum. Gün içinde de midem ağzımda yok sanki aşağı inmiyor hiçbir şey

Nerde yaptirdiniz.bizim doktora sağlık ocağı yaptirabilirsin dedi
Aile Sağlığı Merkezinde çalışıyorum biz yapmıyoruz. Haftada 2 kez kan alıyoruz ve kan aracı kanları almaya saat 10da geliyor. Açlık - 1.-2.-3. saat derken zaten yetişmiyor. Nadir de olsa bazı asmlerde yapılabiliyor. Bir de içecek asmlerde bulunmuyor, gerçi eczanelerden temin edebilirsiniz. Ben özel hastaneye gidip yaptırmıştım.

Teşekkür ederim insallah

Alt üst çizgi ne demek bende anlamadım ama dün 26+6 da 32 cm 910 gr çıktı. Biraz zayıf ilerliyoruz sanirim. Bi tablo denk gelmişti geçenlerde unutmusum. Atayım ona sende bak. Kilo normal haftana göre.
Ya zaten alt sınırda ama normal dedi ama canım skldi işte benimde iyiki var bu grup içim rahatlıyor

Ne dediler peki canım ne olabiliyormuş ihtimaller nelermiş? Bir de bana da diyet ağır geliyor orda nasıl yumuşattılar bugün dikkat etmeden yedim ama yanına ayran ve salata yiyeyim bakalım 1 saat sonra kaç çıkacak dedim 142 çıktı moralim bozuldu

Anlattığınız özellikler vardı bizde de ama ben hiç memnun kalmadım.Kalite ile ilgili olabilir.Markası Heyner idi bizimkisinin

Canım komplikasyon olarak
Bebegin erken doğması
Bebeğin kalbinin durması
Plesanta yaşlanması
Bebekde diyabet
Bebeğin büyük iri olması
Doğum esnasında bebegin omuzları sıkışıp omuzunda problem olabilir dedi ama tabi bunlar olucak diye bir şey yok
Bugün çok güzel anlattı aslında herşeyi yiyebilirsiniz ama herşeyden az az yiycez sebze protein ağırlıklı çok canım tatlı çektiyse tatlı yiyceksin ama meyveyi ekmegi o gün yemiyceksiniz dedi
Paketli gıdalar aburcubur fastfood çok şekerli meyveler kuru meyveler yasak
2 saatten fazla sürdü randevum çok güzel anlattılar bugünde ölçmeye başladım ama burda ilk lokmayı almadan ve ilk lokmadan 2 saat sonra ölçüyoruz bi uygulamaya giriyorum onu doktor anında görüyor zaten iyiyse veya kötüyse sonucu girdiğinde renkten anlıyorum mavi yesil sarı kırmızı 4 kez ölçtüm hepsi yeşil çıktı sabahta tatlı yemiştim ekmek yerine.
Mesela pizza yersiniz ama bol sebzeli yersiniz yanında içecek içmezsiniz dedi sütüde günde 1 kez için dedi..
Çok çok uzun aslında ama ben dinleyince ve porsiyonları maketlerle gösterince çok iyi anladım burda çok kısıtlamıyorlar ama az yememiz gerektiğini söylediler bak bugün buna uydum hepsi iyi çıktı mesela

Benimkide bu özellikte bence harika

Aslında takılacak pek bir sey yok zaten kötü bir durum olsaydı doktorunuz söylerdi önlemini alırdı fındık, muz, kaşar peyniri, tahin-pekmez karışımı, helva bebeğe güzel kilo aldıran besinler bunları beslenmenize ekleyebilirsiniz 30dan sonra hızlı kilo artışına giriyor bebekler bir de hepsinin gelişimi kendine özgü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…