2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar bayadir demir ilacini içmiyordum dün içtim sabaha karşı miğde bulantısı ve kusmayla uyandım sonrasında burun ağız çevresinde kırmızı noktalar oluştu internette kılcal damar çatlaması yazıyor başına gelen var mı acaba

maşallaaahhh çok guzel olmus odası, saglıkla buyusun ınsallahhh canım

Ben anne yanı parmaklıklı karyola tercih ettim. Daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum

Kızlar 2 saatir hastanedeyim diyetisyende ve diyabet doktorunda randevum vardı.
Türkiyedeki diyetisyenim çok katıydı ama burdaki daha rahat sanki, sanırım burdaki diyete uyucam
Telefondan her ölçümümü bi uygulamaya giricem direk doktorum görücek. Açlık 82 çıktı iyi dediler
Bebekte olucak komplikasyonları anlatınca insan dogal olarak şekere una tövbe ediyor zaten ama az kaldı tek tesellim o

Merhaba güzel anneler bende allahın izniyle 30 haftalık oluyorum. ama hala ne bebegim isim bulmuş ne de bir tane bile çorap almış degilim.. ilk gebelik kaybımdan dolayı bir türlü birseyler alamaya cesaret edemiyorum(
Lütfen olumsuz düşünmeyin. Allah bir daha acı yaşatmasın size. artık yavaş yavaş güzel hazırlıklara başlamalısınız

Çok yakından incelemedim tabi siz daha iyi biliyorsunuz ama bana kaliteli gibi geldi odasına girip bakınca 20 bine almışlardı ama sanki 5 li çekmecelisini almamışlar dye hayırlıyorum
Biz 13 bine aldık Gardrop,şifonyer ve 1 komodin şeklinde, bir de kitaplık ve çalışma masası vardı onları dahil etmedik ama genel olarak güzel ve uygun geldi fiyatı da ilerde de kullanabileceği şekilde olsun istedik 3-4 sene sonra kullan at oluyor genelde bebek mobilyaları diye.Sağlıkla gelsinler

bende öyle düşündüm en azından yeni doğan kıyafetleri bari almam gerekiyor degil mi ne alacagımıda bilmiyorum hiç arastırmadım bile

bende öyle düşündüm en azından yeni doğan kıyafetleri bari almam gerekiyor degil mi ne alacagımıda bilmiyorum hiç arastırmadım bile
Yeni doğan takım alın 3 tane e bebekten
1-3 ve 3-6 ay kollu kolsuz zıbın 5-6 şar adet alın
Yine 1-3 3-6 ay tulum , hırkası
Kalın tulum da gerekli kış bebeği
Ağız mendili lazım
Müslin örtü kalın battaniye
En acil olanlar bunlar suan en azından giyecekleri hazır olsun hastanede de , 30 hafta olmuş bugün doğsa yaşar minnoş kıyafet paniği olmasın bir de
Hastaneye verilecekler yeni doğan takımları oluyor

çpk teşekkür ediyorum bunlarla başlayayım o halde zaten maaşımı 4 aydan beri biriktiriyorum biraz büyünce hepsini alayım m diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…