2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Uzun uzun yazdığın için teşekkür ederimm bugün benim de kontrolüm vardı doktor bebeğe geçmemiş kilosu suyun çok iyi dedi ama insan yine de korkuyor. Bebeğe bir şey olmasın sağlıkla kucağımıza alalım inş

Maşallah çok güzel haber gerçekten
Benimde suyum fazla değil umarım benim bebişede geçmez. Onlar için katlanıyoruz bu kadar zorluğa.
Allahtan şeker testini yaptırdıkta bebeklerimiz için en büyük önlemi aldık diyet yaptıgımız sürece inanıyorum herşey böyle güzel ilerliycek

Kızlar evde ilaç kutusunda Ocean extra mag buldum yarım kutu doluydu son kullanma tarihi 2025 , eşim ofisten getirmiş geçen sene almış kullanmak için bisey olmaz dimi tarihi daha var kuru hap bir tane içtim şimdi ama panik biri olarak sorayım dedim

Kızlar son 1 aydır ben kilo almadım hiç, endişelenmeli miyim? 1 aydır aynı kilodayım normal mi bu? Her ay kilo alırım diye düşünüyordum
84 le hamile kaldım şuan 89 kiloyum dün bende dr sordum kilo almamam normalmi dedim dr gayet normal ve güzel dedi bebek alıyor kilosu iyi endişe etme dedi

kızlar dün kontrolümüz vardı oğlumla tanıştım sonunda dr karından rahim ağzı kısalığını ölçtü 2 ken 26 ve 28 çıktı yatış verdi progestan alıcam 10 gün sonra kontrol var yine kısa olursa entübe gerekebilir dedi 32 yi görmemiz lazım dedi entübe ne oluyor bi onu anlamadım özele gidiyorum alttan ölçmedi birde

Eklentiler

• 7D2C1D77-47FB-443D-968F-5399815EFA42.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 95
  • 8B9A0168-F445-4E47-9183-93670896C330.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 97
Oyyy sağ resimde nasıl tatlı masallah duduşlara bakkk bal bunlar bal

Merhabalar ben hamile kaldığımdan beri karın ağrısı çekiyorum . Üst bölge afedersin tuvaletim geldiği zaman bile ağrıyor sırtıma vuruyor. Genelde yüz üstü yattığıma bağladılar. En son ayrınlıtılı için perinatolog a gittim ona da sordum o da rahimin baskısı büyüme ağrısı olduğunu söyledi hatta göğüs altından diz kapağına kadar olan tüm ağrıların hamilelikte normal olduğunu bunun dışındaki yerlerde olursa o zaman problem olacabilecegini ifade etti. Doğuma kadar idare edeceğiz

Rahatladim biraz demek ki yalniz degilmisim cok tesekkur ederim

Canım entübe şu demek zamanından önce doğan bebekler kendi başına solunum yapamayabiliyorlar veya solunum yetmezliği olabiliyor kendi kendine yeterli oksijen alamama durumu yani böyle durumlarda da akciğerlere giden bir tüp takılıyor cihaza bağlanıp solunum desteği sağlanıyor. Zamanı gelince tüpü çıkartıp kendi solunum yapması bekleniyor korkutucu birşey değil merak etme. 10 gün sonra kısa olursa entübe gerekebilir derken yanlış anladın bence, bebek 32’den önce doğarsa entübe olabilir demiştir.

Doktorum önümüzdeki haftalarda tansiyon takibine başlayalım dedi haftaya randevum var sorayım inşallah

Benim 26+6 da kilo 1011 boy 34 tü

Merhaba bende de sol üst köşede sık sık ağrı oluyor. Artık sızı diyemem eskiden öyleydi ama şuan epey şiddetli. 6. Aydan beri var şuan 7. Aydayım daha da şiddetlendi. Doktora sordum bebek hareket edince hatta esneyince oluyor bacakları uzun dedi bana. Zamanla doğruladım bende çok ayakta kaldığımda yorulduğumda bebekte hareketliyse eğer çok ağrı çekiyorum biraz uzanınca geçiyor. Dediğiniz gibi bazen sırtıma da vuruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…