2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Aynen bazen tek başına bi gıda bile çok etkiliyor bu zamanlar dikkat etmek lazım geçmiş olsun

Bende hareket kısıtlılığı başladı kızlar ya akşam olmadan yorgun düşüp yerimden bile zor kalkmaya başladım. Her iş zor geliyor vakit hızlıca geçse de artık sağlıkla kucaklarımıza alsak

Kızlar sonucum çıktı doktor kana karışmış sıkıntı yok dedi gebelik şekeri görünmüyor dedi çok şükür 1300 olmuş kilosu şubatın ilk haftası doğar yüksek ihtimalle dedi
Ayy masallah darısı bana boğazımdan kestim diye depresyona girdim yarın güzel haberler alayım da kendimi yemeğe vereyim

Ayy masallah darısı bana boğazımdan kestim diye depresyona girdim yarın güzel haberler alayım da kendimi yemeğe vereyim
Canım doktor bana yine de sağlıksız beslenme dedi ben sürekli abur cubur yiyordum onları ve karbonhidratı kes dedi sağlıklı beslen dedi ama benim canım sürekli istiyor bakalım nasıl olacak

Bir an önce gelse ya zaman hiç geçmiyor sanki. Benimde 22’den sonra zaman durdu gibi
Gelsin artık yoksa kriz geçiricem 22den sonrası geçmek bilmedi resmen
yaa gelsin sağlıkla lütfen artık. 20 den sonra zaman durdu sanki benim için o kadar ağır akıyor ki.
valla benımde kafayı yıcem 37ye kadar duranlar nasıl duruyor diyorum yeminle 20den sonra zorlaştı yanii gözüm 32de hatta 31i yıllık izin alcam gelince çalışamaz raporu vercem çıkcam dayanamıyorum

valla benımde kafayı yıcem 37ye kadar duranlar nasıl duruyor diyorum yeminle 20den sonra zorlaştı yanii gözüm 32de hatta 31i yıllık izin alcam gelince çalışamaz raporu vercem çıkcam dayanamıyorum
Benim iş arkadaşım 38.haftada artık mecburen ayrılmıştı doğum iznine şimdi düşünüyorum da nasıl çalışmış yani helal olsun

Kızlar suyu gelen biri vardı o arkadaş ne durumda acaba? İnşallah bebek de anne de iyidirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…