2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kullanmadım. Yurtdışında yaşıyorum herhangi bir ilaç aşı vs hiçbirşey olmadı şimdiye kadar folik asit dışında 😔
Bende demir ilacı kullanmadım, kan tahlilimde henüz değerlerimde düşme olmadı 6, ayımdayım, bir ara omg3lü takviye verdi doktor ama doğru düzgün kullanamadan kilo alımına yardım ediyor ihtiyacım yok diye tekrar kesti inşallah böyle devam eder

Kızlar icinizde şeker yuklemesi yaptirmayan var mi hic merak ettim? Herkes sicak bakiyor ama yaptirmamak zararli mi onu bilemedim?
Şeker yüklemesi yaptırmayan arkadaşlara en iyi örnek benim sanırım, bende yaptırmayı düşünmemiştim bütün kan tahlillerim normaldi bebeğin gelişiminde sıkıntı yoktu açlık ve tokluk şekerim yine normaldi, yükleme yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızdım fakat yükleme yaptırdığımda gebelik diyabetim olduğunu öğrendim ve iyi ki yaptırmışım dedim, şu anda kontrollü yiyorum ve yemeklerden sonra ölçüm yapıyorum, eğer fark edemeseydim çocukta aşırı kilo alma, ani kalp durması gelişebilirdi. İlk başlarda çok üzüldüm ama şu an fark ettim ki aslında olması gereken beslenme biçimi buymuş, hiç aç kalmıyorum bütün gıdalardan tam alıyorum yürüyüş yapıyorum, yasak olan şeyler sadece şeker ve hamur. Meyveleri sınırlı yiyorsun ama yiyorsun sonuçta, ekmek desen her öğünde 3-4 dilim tam buğday var. Şu an bana diyabetin yokmuş yanlış bakmışız deseler bile bu şekilde devam etmeyi isterim

Kozmik bakim site adı. En sağlıklı veri sunan o site
16 Kasım 2023 10.40’tan 18 Kasım 2023 14.26’ya kadar Ay Oğlak burcunda büyüyor. Nasıl hissederiz, ilişkilerimizde nelere dikkat etmeliyiz? Bedenimizde neler olur, hangi bakımları yapmalıyız? Daha pek çok detay Ay Oğlak Burcunda
Böyle yazıyor mesela buradan ne anlayacağız ki

Kızlar erkek bebek için isim önerilerinizi alabilir miyim ? Eşimle bir türlü karar veremiyoruz :KK43:
3-4 tane belirleyip kura çekin hem eğlenceli olur..
İsim önerileri çok kişiye özeldir.. Aile yaşam tarzınız, inancınız, bakış açılarınız çok farkeder 2 sen söyle 2 eşin mesela o isimler arasında kura çekin güzel bir anı olur 😍😍

3-4 tane belirleyip kura çekin hem eğlenceli olur..
İsim önerileri çok kişiye özeldir.. Aile yaşam tarzınız, inancınız, bakış açılarınız çok farkeder 2 sen söyle 2 eşin mesela o isimler arasında kura çekin güzel bir anı olur 😍😍
Sanırım kura çekeceğiz çünkü eşimle ikimizin isim önerileri birbiriyle aynı 🙈 o yüzden karar veremiyoruz çok fena sıkıştık 😅❤️

İsim olarak ne düşünüyorsunuz diye soranlara şu ismi düşünüyoruz diyoruz sonra verilen tepkiler canımı sıkıyor ister istemez..O ne biçim isim söylenmesi zor felan diyolar yani nihayetinde biz karar veriyoruz olumlu, güzel, kırmadan eleştirel yorum yapmak insanlara zor geliyor maalesef 😑

X