2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
İsim olarak ne düşünüyorsunuz diye soranlara şu ismi düşünüyoruz diyoruz sonra verilen tepkiler canımı sıkıyor ister istemez..O ne biçim isim söylenmesi zor felan diyolar yani nihayetinde biz karar veriyoruz olumlu, güzel, kırmadan eleştirel yorum yapmak insanlara zor geliyor maalesef 😑
Ne kadar saçmalıyorlar yoruma kapalı bir durum bu kimseye düşündüğünüzü söylemeyin. Koyduğunuz zaman ismi bu dersiniz. Kendi isimleri çok güzel gibi bir de eleştiriyorlar 😀 ben de yaşıyorum yoruma kapalıyım teşekkürler diyip geçiyorum

Kızlar 1 de uyuyup 3 de kalktım ya 2 saatlik uykuylayım suan sabah oldu.. ağrım var gazım var gaz sancısı gibi
Bebek oynuyor bu saatlerde kuduruyor zaten ama uykular haram oldu 🥺🥺 of of sabahı ettim

16 Kasım 2023 10.40’tan 18 Kasım 2023 14.26’ya kadar Ay Oğlak burcunda büyüyor. Nasıl hissederiz, ilişkilerimizde nelere dikkat etmeliyiz? Bedenimizde neler olur, hangi bakımları yapmalıyız? Daha pek çok detay Ay Oğlak Burcunda
Böyle yazıyor mesela buradan ne anlayacağız ki
Aşağıya örnek bi tarih attım mesela. Burda olay kendi burcunuzu asla baz almayacaksiniz. Ben baligim balıklar ne zaman keser gibi değil. O takvimde yazan burç isimleri ayin konumuna göre oluyo. Bizim burcumuz yapılacak işlemi etkilemiyor yani. Onun dışında yapılmak istenen işleme ait konuya girip hızlı yavaş uzama dökülme sac küsmesininden kurtulma gibi seçenekler için bakacaksiniz size hangi seçenek uygun. Misal kısa saç için uygun tarih 7 9 Kasım arasindaymis. Bu tarihlerde 1 cm bile kesim olsa saçlar yavaşlamaya basliyor. Bu ay için uygun tarih geçmiş. Diger seçeneklerin tarihine bakmadım. Bide şöyle bi sey var. Bazı kesim programı bazı aylarda zarar verebiliyor bu yüzden kesim tarihi vermiyor site. Site her ayın 1 4 arasında yeni takvimi tek tek açıklar. Ona göre de kendi planımı yapardım. Instagramda sayfasida var. Ordan da takip edebilirsin. Baslarda çok karışık geliyor ama zamanla cozuyosun mantigini

Eklentiler

• Screenshot_20231116-064324_Chrome.jpg
    Screenshot_20231116-064324_Chrome.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 43
İsim olarak ne düşünüyorsunuz diye soranlara şu ismi düşünüyoruz diyoruz sonra verilen tepkiler canımı sıkıyor ister istemez..O ne biçim isim söylenmesi zor felan diyolar yani nihayetinde biz karar veriyoruz olumlu, güzel, kırmadan eleştirel yorum yapmak insanlara zor geliyor maalesef 😑
Amaaan takma insanları. Bende klasikciyimdir. Bana cins cins isim onerileriyle geldiler. Allahtan eşimde benim gibi zamane isimlerini tercih etmiyo. Sonra karar verdik soran olursa söylüyorum. Aaa hiiim 2. İsim dusunuyomusunuz yanına falan a isim güzel olur diyolar. İlk bi kaç tepkide benimde canım sıkıldı ama çocuk benim tercih benim. Anlamı güzel eşimle isimlerimize de uyan bi isim. Gerisi koy dötüne.

Kızlar 1 de uyuyup 3 de kalktım ya 2 saatlik uykuylayım suan sabah oldu.. ağrım var gazım var gaz sancısı gibi
Bebek oynuyor bu saatlerde kuduruyor zaten ama uykular haram oldu 🥺🥺 of of sabahı ettim
Ben de mide yanmasından ve tuvalete uyanmaktan uyuyamıyorum kaç kez uyanıyorum kim bilir 🥲

Aslında ben de nasıl tamamlandı hiç anlamadım gözüme hep eksik geliyordu geçen baktım odası tam kıyafetler tam iki valiz bebek kıyafeti de geliyor daha da alacaklarmış elimi sürmem daha dedim 9 ay sonrası yok onlarda bebek büyüdükçe alınır artık napalım 😄 minik minik aldıklarım da hep birikmiş dolabı açıp hepsine bakınca iyice anladım
Etiketleri kesip yıkayayım diyorum çantayı hazırlasam mı acaba nolur nolmaz dursun çanta içinde tozlanır mı
Çanta içinde tozlanmasada daha erken bence valizin içinde kalıcak öyle sararma falan bişey olur kat izi olucak özellikle anne pijama lohusa takımlarında birde yıkanmış kokusu gidebilir ben daha geç hazırlmayı düşünyrum
2 3 ayda sararma olur mu? Adlında kokusunun gitmesi daha iyi bebeği rahatsız edebilir aşırı koku. Ben kendi eşyalarımı da bebek deterjanı ile yıkadım. Her şeyi ütüledim. Bavul düzenleyici- seyahat hurçlarına hazırladım her şeyi temel olarak. Bebişin hastane çıkışı, yedekleri, isimli takımı; kendime pijama, gecelik, sabahlık, yedek çamaşırlar vs vs
Ne olur ne olmaz hazırda bulunsun. Daha sonra yapamam belki diye. 30. Haftaya girerken ufak tefek eksikleri de tamamlayıp valizi kapatmayı düşünüyorum. Hatta belki arabayı koyarım valizleri ne olur ne olmaz 😅😅

Bebek senin bebeğin madem çok isim önerileri var koymak istiyorlar bebek yapsınlar ben öyle cevap veriyorum artık :) geçen biriyle konuşuyoruz ay o ne öyle değişik isimler normal isim koyun dedi bende siz istiyorsanız yapın bir tane ona koyarsınız dedim insanı çok rahatsız ediyorlar 😒 isteyen dünyanın en klasik ismini koyar isteyen cins diye tabir edilen ama kişi için anlamlı olan isimleri koyar herkesin hayatı bebeği yalnızca kendini ilgilendirir :) zaten hamile kaldığımızdan beri çevremizdeki herkes kadın doğum doktoru büyük ihtimal çocuk doğunca da herkes çocuk doktoru çocuk psikiyatrisi gibi davranacak en güzeli kimseyi duymamak

Biz Kerem koyacagiz nasipse🥰
Benimde etrafimda bu ismi cok klasik bulanlar oldu ikinci isim de ekle bence diyenler oldu ben ise 😏himm nasip bakalim diyip gectim
O turlerle bas edilmez cunku kimene ayol ben seslenicem omur boyu sonucta😁

Kıvanç ismini çok seviyorum bende bir ara düşündüm hatta tanıdığım tüm kıvançlar çok kibar ve uysal oluyorlar ama hem aile de var hem de arkadaşımın oğlu kıvanç olunca vazgeçtim ismiyle yaşasın inşallah ☺️
Etrafımda hiç yok ben de koymak istedim. Soyadımızla da çok uyumlu. İnşallah fikir değiştirmeyiz artık. İsim konusu beni çok yordu çünkü djdjjddjdj

Valla doktorun bol sohbetlisi tatlı dillisi makbul ya gayet görüyorlar 12. Haftada falan 😅 ama söylemiyorlar bilerek
İnstagramda bir doktor takip ediyorum 11 12. Haftalarda hep cinsiyet tespiti yapıyor hastalarına keşke ona gidebilsem ta niğde de
Merhaba konu eski ama, adı ne doktorun?

güzel anneler günaydın,
aynı durum bendede mevcut uykusuzluk, birde boynum tutuldu 3-4 gundur baya zorlu geçiyor..
sabahta 6 da kalkıp hazırlanıp işe geliyorum kombo yani :)))
evde olsam yatar uzanır dinlenirdim de işte neyse 32ye az kaldıııı:anne::emir_bebek:
doguma kadar biraz dinlenirim diye umut ediyorum..

X