2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bi isim bulamayan biz kalmışız herhalde hala adı yok bizimkinin :) isimsiz kahraman diye sesleniyorum arada :) neyse bulunur daha var ya
Biz de daha koyamadık eşim başka bir isim diyor ben başka. Annem kardeşim kayınpederim benim istediğimi, kayınvalidem görümcem kaynım eşimin istediğini tercih etti. Ama galiba benim istediğim olacak

güzel anneler günaydın,
aynı durum bendede mevcut uykusuzluk, birde boynum tutuldu 3-4 gundur baya zorlu geçiyor..
sabahta 6 da kalkıp hazırlanıp işe geliyorum kombo yani :)))
evde olsam yatar uzanır dinlenirdim de işte neyse 32ye az kaldıııı:anne::emir_bebek:
doguma kadar biraz dinlenirim diye umut ediyorum..
32 yi sabırsızlıkla bekliyorum. İnsanlar nasıl 36 ya kadar falan çalışıyor valla maşallah

yaa bende yerıme eleman alındı olmadı vs, sımdı yenısı gelcek ıs ogretıcem..
sonra 32-34 arası rapor alıcam, zor olur o haftalarda
ben de bekliyorum yeni eleman gelse kafam rahat olcak işi öğretirim aralık sonuna kadar da raporla yıllık izinle işte arada gelirim aralık sonuna kadar 32 yi tamamlarım.

Kızlar ben bugün şeker yüklemesi için geldim 75 mg olandan içtim 40 dakika sonra kustum doktor sen yine de tahlil ver dedi ama sonuçta kustum sonucu yanıltmaz mı ya

Kızlar ben bugün şeker yüklemesi için geldim 75 mg olandan içtim 40 dakika sonra kustum doktor sen yine de tahlil ver dedi ama sonuçta kustum sonucu yanıltmaz mı ya
50 gr da ben de çok zor tuttum kusmamak için yarın 75lik testim var kesin kusarım bende :KK43: aç mı içtin?

Evet şişkinlik.oluuor bendede bide masaalh bebek hiç durmuyor kıpır kıpır kasik ağrım.ile bel.agrim var bazen aklıma kötü şeyler geliyor acaba dogum belirtisi mi Allah korusun erken mi gelecek diye ilk sezeryan di sanki sezeryan bölgem çok kasiniyor

Evet şişkinlik.oluuor bendede bide masaalh bebek hiç durmuyor kıpır kıpır kasik ağrım.ile bel.agrim var bazen aklıma kötü şeyler geliyor acaba dogum belirtisi mi Allah korusun erken mi gelecek diye ilk sezeryan di sanki sezeryan bölgem çok kasiniyor
magnezyumu eksik etmemek lazım ya bazen oluyor bana da en korkutan kasık ağrısı zaten. Bir de ben regl zamanlarımda hiç ağrım olmazdı ufak bi dürterdi. Kasık ağrım olunca hangisini dikkate almalıyım bilmiyorum

kızlar ya dün yemekten sonra mide bulantım karın ağrım kusma ve ishal oldu, hastaneye gittim bebekte sıkıntı yok yediğin dokunmuş olabilir günlük öğünler tüket gebelikte mide hassas olur dedi serum verdi ama taktırmadım korktum. şimdi iyiyim ama kusmam ishal olmam atmıştır vücuttan iyi olmustur dıye dusunuyorum bılemedım ya inşAllah bir sıkıntı yoktur annelikte ikna olmak çok zormuş valla

benimkide kıpır kıpır çok hareketli ya doktorum hareketli olması sağlıklı oldugu anlamına gelır cok ıyı bırsey dedı ama ınsan korkuyor acaba rahatsız mı oluyor falan dıye hatta bazen benımkı tak tak tak dıye durmadan vuruyo aralıksız

3-4 tane belirleyip kura çekin hem eğlenceli olur..
İsim önerileri çok kişiye özeldir.. Aile yaşam tarzınız, inancınız, bakış açılarınız çok farkeder 2 sen söyle 2 eşin mesela o isimler arasında kura çekin güzel bir anı olur 😍😍
Hahaha biz kızımda 3 isme indirip kurra çekmiştik. Bir tane onun istediği bir tane benim istediğim bir tane ortak... Sonra ben yan çizip 3 kere çekeceğiz dedim. Şimdi çok hatırlamıyorum ama 2 onun istediği 1 benim istediğim çıktı galiba 😅😅😅 ben yine kabul etmedim. Ortak kararımızı koyduk.... 🙈🙈🙈

X