2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar günaydın iyi pazarlar 😉 dün kontrolüm vardı 25. Haftadayız 1 hafta önden gidiyor 876gr dedi kan değerlerim ve şekerim normal çıktı şeker yüklemesi yapmadı. Sadece idrarımda enfeksiyon çıktı çok sınır değer de tek kullanımlık ilaç verdi nu kullanacağım birde vitamine devam ediyorum kramplar içinde magnezyum verdi. Siz gittiniz mi hafta nasıl geçti 😊
Merhaba, benim de değerlerim ve şeker ölçümüm gayet iyiydi açlık 75 tokluk 110 civarı. bebeğin durumu da iyiydi ama şeker yüklemesinde diyabet çıktı, normal şeker ölçümünde belli olmayabiliyor canım inşallah hiçbir problem çıkmaz😌

benim aldıklarım bunlar canım bir de lcwden mağazadan aldım :)
Teşekkür ederimm hepsini favladım 😃 m beden mi aldın peki

Hehehe çok tatlı ya bu hormonlar bizi mahvediyor 😂

ilk bebeğimde kullandım kolik bir bebekti budiz ve denediğim hiçbir şey işe yaramadı maalesef😀 uyku arkadaşı olarak kullanıyor şu an ayıcığı.saçma bir fiyat olmuş bu kadar pahalı değildi ben hediye aldırtmıştım aileme ama şimdi asla almazlar bu fiyata😂 hiç gerek yok zaten.şimdi miniğime başka bir uyku arkadaşı alacağım daha ona bakmadım sıra gelmedi
Bana da arkadaşım alacaktı aslında ama o alana kadar zamlandı budizz. bu fiyata ona da aldırmam 😃 doğunca artık bakalım inş gerek kalmaz

Kış için kendinize neler aldınız elbise falan bulamadım ben güzel. Sadece H&M den bu takımı aldım ama havalar o kadar soğumadı bir de gezmelik değil pek 😃
Bu ikisini alacağım ama onun dışında rahatıma düşkünüm sweat ve tayt giyorum 🙈

Benimde şu ana kadar eski her şeyim oluyordu
Ama bu hafta hamile pantolonu almıştım onu giyinmeye başladım o kadar rahat ki trendyoldan iki kot aldım onun üstüne tuniklerimi giyiniyorum ben tesettürlüyüm kız arkadaşlarımla evde ev misafirlerim de de artıştan 4 tane gebe taytı almıştım onları giyiniyorum

Eklentiler

• IMG_1236.png
    IMG_1236.png
    226,6 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_1235.png
    IMG_1235.png
    321,5 KB · Görüntüleme: 89
Bu ikisini alacağım ama onun dışında rahatıma düşkünüm sweat ve tayt giyorum 🙈
Ya bana da elbise yazın aşırı rahat geliyordu ondan elbise bakıyorum. Bedeni gelirse ben de bu takımı alayım diyordum senin attığında da beden yok yoksa o da güzel

Ya bana da elbise yazın aşırı rahat geliyordu ondan elbise bakıyorum. Bedeni gelirse ben de bu takımı alayım diyordum senin attığında da beden yok yoksa o da güzel
Eveet bende beden bekliyorum çok hoşuma gitti hem cekim yaparız☺️

kızlar bu sitede fiyatlar çok uygun ama kalite nasıl bilmiyorum alışveriş yapan oldumu burdan acaba

Eklentiler

• 9090AEFB-549C-4FDC-A773-772EE161761C.png
    9090AEFB-549C-4FDC-A773-772EE161761C.png
    441,4 KB · Görüntüleme: 80
  • 8892EEDE-5B07-4CDF-8614-4D916A5B778B.png
    8892EEDE-5B07-4CDF-8614-4D916A5B778B.png
    322,2 KB · Görüntüleme: 67
  • 29B52913-F974-40BE-A1FB-EE285687B857.png
    29B52913-F974-40BE-A1FB-EE285687B857.png
    409,4 KB · Görüntüleme: 72
Kızlae selam 29. Haftamda ayaklarımda ağrı olmaya başladı sanırım magnezyuma başlama zamanı geldi gecelerde bazen kramp giriyor doktor kontrolüme daha var magnezyum hangi marka takviyeyi kullanıyorsunuz?

Kızlar bebişin her seyi tam sükür. Kıyafetleri de tam bir sürü zıbın tulum var hediye de geldi dayımın bebişi oldu temmuzda erkek onun da 0 6 aylık neyi varsa yolluyorlar baska cocukları olmayacak diye daha bisey almıyoruz :halay: :halay: babannesi sponsor olacakmıs sıpaya bezi için koliyle alcam dedi siz almayın dedi diğer toruna almıs buna da alacakmıs iyi dedim
tamamlandı her seyi kaşla göz arası nasıl oldu hic anlamadım daha bisey almam

benim aldıklarım bunlar canım bir de lcwden mağazadan aldım :)
bunların altına nasıl bir corap giyeceksin canım kalın kilotlu corap mı ben cok üsüyorum kışın elbiseyle ya cok heves ediyorum ama corap yüzünden napcam bilemedim

Kızlar bebişin her seyi tam sükür. Kıyafetleri de tam bir sürü zıbın tulum var hediye de geldi dayımın bebişi oldu temmuzda erkek onun da 0 6 aylık neyi varsa yolluyorlar baska cocukları olmayacak diye daha bisey almıyoruz :halay: :halay: babannesi sponsor olacakmıs sıpaya bezi için koliyle alcam dedi siz almayın dedi diğer toruna almıs buna da alacakmıs iyi dedim
tamamlandı her seyi kaşla göz arası nasıl oldu hic anlamadım daha bisey almam
hepsini sağlıklı günlerde kullansın inşallah

X