2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar bebişin her seyi tam sükür. Kıyafetleri de tam bir sürü zıbın tulum var hediye de geldi dayımın bebişi oldu temmuzda erkek onun da 0 6 aylık neyi varsa yolluyorlar baska cocukları olmayacak diye daha bisey almıyoruz :halay: :halay: babannesi sponsor olacakmıs sıpaya bezi için koliyle alcam dedi siz almayın dedi diğer toruna almıs buna da alacakmıs iyi dedim
tamamlandı her seyi kaşla göz arası nasıl oldu hic anlamadım daha bisey almam
Oh maşallah kuzum ne güzel. Rabbim herşeyi hayırlısıyla sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲 Darısı bize 😃 Bende de bi çok şeyi tamamda havlu, çorap,şapka,önlük almadım daha. Internetten alamıyorum ben ya. İlla dokunup görüp almam lazım. Bi ara çıkıp halledicem inşallah onlarıda

bunların altına nasıl bir corap giyeceksin canım kalın kilotlu corap mı ben cok üsüyorum kışın elbiseyle ya cok heves ediyorum ama corap yüzünden napcam bilemedim
aslında şöyle yapıyorum canım zaten vanda yaşıyorum ben şu an burda havalar soğuk altına siyah-ten rengi ince giyiyorum ancak çizme ile giydiğim için çizmem zaten dize kadar içine uzun çorap giyiyorum görünmüyor çizmeden etekler dizüstü ama çok değil hafif bir boşluk kalıyor oradan da üşümüyorum zaten sürekli araba ile gidip geliyorum ama üşüyeceğimi düşündüğüm zaman tayt sweat ya da kazak giyiyorum :) elbiseler çok kalın bu arada özellikle siyah ve krem olan

Oh maşallah kuzum ne güzel. Rabbim herşeyi hayırlısıyla sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah 🤲 Darısı bize 😃 Bende de bi çok şeyi tamamda havlu, çorap,şapka,önlük almadım daha. Internetten alamıyorum ben ya. İlla dokunup görüp almam lazım. Bi ara çıkıp halledicem inşallah onlarıda
Aslında ben de nasıl tamamlandı hiç anlamadım gözüme hep eksik geliyordu geçen baktım odası tam kıyafetler tam iki valiz bebek kıyafeti de geliyor daha da alacaklarmış elimi sürmem daha dedim 9 ay sonrası yok onlarda bebek büyüdükçe alınır artık napalım 😄 minik minik aldıklarım da hep birikmiş dolabı açıp hepsine bakınca iyice anladım
Etiketleri kesip yıkayayım diyorum çantayı hazırlasam mı acaba nolur nolmaz dursun çanta içinde tozlanır mı

Kızlar selam yeni aldığımız bebek arabasının tutma kolu aşağı yukarı sallanıyor tecrübeli anneler bebek arabasında bu normal mi? Model tek yönlü

Aslında ben de nasıl tamamlandı hiç anlamadım gözüme hep eksik geliyordu geçen baktım odası tam kıyafetler tam iki valiz bebek kıyafeti de geliyor daha da alacaklarmış elimi sürmem daha dedim 9 ay sonrası yok onlarda bebek büyüdükçe alınır artık napalım 😄 minik minik aldıklarım da hep birikmiş dolabı açıp hepsine bakınca iyice anladım
Etiketleri kesip yıkayayım diyorum çantayı hazırlasam mı acaba nolur nolmaz dursun çanta içinde tozlanır mı
Çanta içinde tozlanmasada daha erken bence valizin içinde kalıcak öyle sararma falan bişey olur kat izi olucak özellikle anne pijama lohusa takımlarında birde yıkanmış kokusu gidebilir ben daha geç hazırlmayı düşünyrum

Ayyy keşke bize de sponsor olan olsa ne güzel olur batıl.inanc dedim saçlarımı gittim.kestirdim belime kadar olan saçlarımı boynuma kafar toplanacak.sekilde kestirdim ömrü veren Allah alan Allah hafifledi

Ayyy keşke bize de sponsor olan olsa ne güzel olur batıl.inanc dedim saçlarımı gittim.kestirdim belime kadar olan saçlarımı boynuma kafar toplanacak.sekilde kestirdim ömrü veren Allah alan Allah hafifledi
Benim de çok uzadı belime geliyor bakımı zor birbirine giriyor resmen kestirsem mi bilemedim

Benim de çok uzadı belime geliyor bakımı zor birbirine giriyor resmen kestirsem mi bilemedim
Tuo bebek tedavisi sırasında ay takvimine göre kesim yapmıştım yavaş uzasın diye mayistan beri 5 cm anca uzamistir. Eger keseceksen bi takvime bak çabuk uzasın uzamasın vs gibi. Cok fazla etkisi oluyor

Tuo bebek tedavisi sırasında ay takvimine göre kesim yapmıştım yavaş uzasın diye mayistan beri 5 cm anca uzamistir. Eger keseceksen bi takvime bak çabuk uzasın uzamasın vs gibi. Cok fazla etkisi oluyor
işte ben cok emin olamıyorum kestirince pismanlık geliyor :KK70: aslında simdiden kestirsem yaza kadar uzar hastanede vs bebişle de uzun saç zor olur yıka kurut yarım saatte kuruyor kestirsem mi omuz hizamda acaba

işte ben cok emin olamıyorum kestirince pismanlık geliyor :KK70: aslında simdiden kestirsem yaza kadar uzar hastanede vs bebişle de uzun saç zor olur yıka kurut yarım saatte kuruyor kestirsem mi omuz hizamda acaba
Kısa saç bağımlılık. Ben yıllardır kısa kullanıyorum. Özellikle migren konusunda baya fark etti.
Yeniden uzasın istersen uygun tarihte azıcık kırıkları alir gibi kesim yaparak uzamasını sağlayabilirsin. Hatta boya zamanları da var. Daha canlı ve boya akmasın dipler çabuk gelmesin vs gibi. İlerde çok işine yarar

Haziriz kizlar 🥰

Eklentiler

• IMG-20231115-WA0016.jpeg
    IMG-20231115-WA0016.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 119
Kısa saç bağımlılık. Ben yıllardır kısa kullanıyorum. Özellikle migren konusunda baya fark etti.
Yeniden uzasın istersen uygun tarihte azıcık kırıkları alir gibi kesim yaparak uzamasını sağlayabilirsin. Hatta boya zamanları da var. Daha canlı ve boya akmasın dipler çabuk gelmesin vs gibi. İlerde çok işine yarar
migrenim var ayy tokayla dolayıp baglıyorum o bile fena yapıyor hemen kestireyim ben omuzda kalsın ya da kütte yapabilirim

Aaa cidden mi bende mayısta kesmistim
Acaba aynı zamanlar mı ondan çok uzamadı o zaman benimde
Saçlarım normalde çok uzar neden uzamadı diyordum bende 🤣

Aaa cidden mi bende mayısta kesmistim
Acaba aynı zamanlar mı ondan çok uzamadı o zaman benimde
Saçlarım normalde çok uzar neden uzamadı diyordum bende 🤣
Farkında olmadan denk getirmiş olabilirsin. Ben ev temizliği ütü epilasyon sac bakiminin her türlüsünu ay takvimine göre yapardım. Gebe kalınca hepsini bosladim. Bazı günler temizlik çok kolay bazı günler işkence gibi gelir ya işte o kolay gelen zamanlar aslinda ay takvimine göre uygun zamanda denk gelmesinden oluyor 😌

Farkında olmadan denk getirmiş olabilirsin. Ben ev temizliği ütü epilasyon sac bakiminin her türlüsünu ay takvimine göre yapardım. Gebe kalınca hepsini bosladim. Bazı günler temizlik çok kolay bazı günler işkence gibi gelir ya işte o kolay gelen zamanlar aslinda ay takvimine göre uygun zamanda denk gelmesinden oluyor 😌
Aa ilk defa duydum bu ay takvimini. Bende bakayım hemen

X