2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gaz sancısı olabilir mi acaba canım. Geçen ben baya sancılandım o gün bebeğin hareketleri de baya canımı yakıyordu. Ertesi gün düzelmişti
Gaz yapcak bişey de yemedim şimdi hastanedeyim nst aldılar idrar istediler açılma yokmuş akıntı içinde turnusol ped verecekler sonuçları bekliyorum bişey olmaz inşallah hala devam ediyor sancılarım sıvı akıntımda var

Gaz yapcak bişey de yemedim şimdi hastanedeyim nst aldılar idrar istediler açılma yokmuş akıntı içinde turnusol ped verecekler sonuçları bekliyorum bişey olmaz inşallah hala devam ediyor sancılarım sıvı akıntımda var
İnşallah bişi çıkmayacak merak etme , kaç haftalıksın?

Geçmiş olsun, hiç bişi olmicak inşallah 🙏 tertemiz sonuçlarını alırsın 🙏🎈💐🤍

29 dayım idrar temiz çıktı kanda enfeksiyon çıktı yatış verdi antibiyotik başlayacaklarmış

teşekkür ederşm çok sağol 🙏🏼
Oh şükür, suyun tümden gelmediği sürece hiç bişi olmaz , enfesiyonu hemen kontrol altına alıyorlar bi de hastanede de yatacaksın , iyileştirip taburcu ederler , ben hala hafta da iki defa vajinal antibiyotik kullanıyorum , gerekirse 32 ye kadar senin doktorun da verir çok geçmiş olsun 🙏

Ay şu kalan günleri sağsalim atlatalım da. Çalışıyorum daha bir ayım var izne ayrılmak için. Yürüdüğümde dizim ağrıyor o da canımı sıkıyor. Kilo aldığım için protezli olan dizimde sızlama oluyor. Bence sona yaklaştıkça hepimiz birazcık daha sıkılacağız gibi😀 Ama çoğu gitti azı kaldı.
Çok geçmiş olsun protez olduğunu bilmiyordum. O zaman çok yürüme olmazmış zaten :)

Kızlar nasılsınız? Genel durumunuz nasıl? Ben çok sıkılıyorum ya şiştim,kilo aldım, dizim ağrıyor, sadece yatmak istiyorum bir anda gülüyorum bir anda ağlıyorum. Acaba depresyona mı girdim 😂
şiştim ve kilo aldım kısmı bende de aynı 😂
bende artık sıkılmaya başladım hamilelikten . çok rahat ve iyi bir hamilelik geçirdim aslında ama 9 ay çok uzun ya 😅
Herkesin acı eşiği, korkuları, etrafındaki kişiler farklı. O an nasıl hissedecegini bilemezsin. O yüzden kimseyle kıyaslamamak lazım. Ben yuruyüste sıkıntı yaşamamıstım hiç. Hatta hemşire ilk ayağa kalkarken yavaş yavaş kalk şimdi başın dönecek dedi. Bana hiçbir şey olmadı. Kalktım ben kuvöze gitmek istiyorum dedim😊. Ve gittim de.
bende öylece düşünüyorum o yüzden amaaan olacak olan olur diyorum hep , elbet bir şekilde doğacak bu çocuk 😁😁
Kızlar belim baya ağrıyor. Sırt üstü yatmak istiyorum koltukta uzanırken falan. Hafif yastıklarla da destekliyorum tam düz olmasın diye. Umarım sakıncası yoktur dayanamadım artık 😕
bel ağrısı bende de var özellikle sol tarafım ama çoğunluktan bar canım ya hamileliğin zorlu levellerine geldik artık az daha dayancaz 😅
canım çok geçmiş olsun

Ben de kızıma isim bulamıyorum ya. Alina istiyordum oğlum ve eşim karşılar. Alina türk ismi değil diye. Soyadımıza uygun değil diyor. Defne İnci İpek istiyordum maşallah 2 senedir her doğulan kız çocuklarına koymuşlar. Etraf defne masal ipek inci dolu😀
Bendede o sıkıntı var bende buluyorum etraf beğenmiyor eylül yada Aysima arasında kaldım

B
Benimki de 27 de gittiğimde 980 Gr dı. 29 da seninki civarı olur heralde. İsim ben de bulamadım bu arada. Midem bulandı araya araya. Bı sure ara verdim. İnşallah doğmadan karar vermiş oluruz😊
Bende 27 de gittim tam 1 kiloydu iki haftada 200 gram almış 1200 olmuş inşallah bundan sonra hızlı alır bebelerimiz aklında isim varmı peki ben eylül ve aysima arasında kaldım

şiştim ve kilo aldım kısmı bende de aynı 😂
bende artık sıkılmaya başladım hamilelikten . çok rahat ve iyi bir hamilelik geçirdim aslında ama 9 ay çok uzun ya 😅

bende öylece düşünüyorum o yüzden amaaan olacak olan olur diyorum hep , elbet bir şekilde doğacak bu çocuk 😁😁

bel ağrısı bende de var özellikle sol tarafım ama çoğunluktan bar canım ya hamileliğin zorlu levellerine geldik artık az daha dayancaz 😅

canım çok geçmiş olsun
Aynen uzun ama dayanacağız. İki en fazla 3 ayımız kaldı grup olarak. 6 kilo almışım toplamda.

Bendede o sıkıntı var bende buluyorum etraf beğenmiyor eylül yada Aysima arasında kaldım
Onların bulduğunu da sen begenmezsin. Bizde böyle gidiyor bı süredir. En iyisi sadece eşle paylaşmak. Etraftan da fikir alıp onlara kendi fikrini söylememek galiba.

Onların bulduğunu da sen begenmezsin. Bizde böyle gidiyor bı süredir. En iyisi sadece eşle paylaşmak. Etraftan da fikir alıp onlara kendi fikrini söylememek galiba.
Bu benim 3. Çocuğum ikinci babası koydu bunu ben koymak istiyorum ama ne zormuş isim koymak diğer söyleyenleri takmıyorum ama benim içime sinmiyor tam buluyorum internetten araştırıyorum degişik çıkıyor anlamları sare de hoşuma gitti şimdide onu araştırıyorum

B

Bende 27 de gittim tam 1 kiloydu iki haftada 200 gram almış 1200 olmuş inşallah bundan sonra hızlı alır bebelerimiz aklında isim varmı peki ben eylül ve aysima arasında kaldım
Aysima yi ben de düşünüyorum ara ara. Eşim beğenmiyor. Vazgeçiyorum. Asya var bir de ara ara gelip giden.

Bu benim 3. Çocuğum ikinci babası koydu bunu ben koymak istiyorum ama ne zormuş isim koymak diğer söyleyenleri takmıyorum ama benim içime sinmiyor tam buluyorum internetten araştırıyorum degişik çıkıyor anlamları sare de hoşuma gitti şimdide onu araştırıyorum
Hele kız ismi o kadar zormuş ki. Erkekte arada kaldigım çok isim vardı cinsiyet belli olmadan önce de. Kız için de kız olursa düşünürüm diyordum iki isim bakıp😊

Babamın hazırladığı isim listesini atayım. 🤩 Bu listedeki Gülmira ve Miray çok hoşuma gitmişti. 🫶🤍
Ama bir ikizler burcu olarak ben, eledim eledim eledim ve sonunda listede olmayan Handan ismine karar verdim. 🤣 ( eşim aşırı istiyordu)

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-29-12-29-34-840-edit_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-10-29-12-29-34-840-edit_com.miui.gallery.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2023-10-29-12-29-18-726_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-10-29-12-29-18-726_com.miui.gallery.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 64
Benimde sabahları troid ilacım var sonrasında coraspirin ve iğne baika ilaç kullanmıyorum. Demir hapını içemiyorum haftada 1 serum yiyordum pazartesi oda son serumum olacak tekrar değerlere bakılacak 🫠 ben neden vitamin kullanmıyorum acaba değerlerime baktığıda yok bayadır 🙄🙄
Bir aydinlanma geldi sanki😊. Benim de tiroid, coraspin, iğneye ek olarak günde iki tane demir, bir de ocean mummy var, haftada iki gün d vitamini. Geçen kan verdim magnezyum düşük cıkmış. Yarın kontrol var çok korkuyorum bir de magnezyum vercek diye😊. Şeker problemi de var çunkü içecek vakit bulamıyorum .

Kizlar dogumdan sonra korse olayi aklima takildi burda da konusmustuk daha önce. Ben korse almıştım ama rahim toparlanma surecinde sancim cok fazla olduğu için kullanmamistim ve o sancilar 2-3 hafta kadar surmustu özellikle emzirirken agliyordum artik. Hani eskiler hep dogumdan sonra sararlarmis karinlarini simdilerde korse giyiyorlar. Ben bunu hep karinlari cabuk insin sarkmasin vs diye yapiyorlar saniyordum. Acaba bu rahmi sıkıştırmak toparlanmasini hızlandirmak icin mi yapiliyodu ki. Öyleyse eger doğurur dogurmaz giyerim korseyi o sanciyi cekmekten iyidir. :KK64:

X