2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
kızlar selam
sizce beta değerlerim nasıl bir bakabilir misiniz?
SAT: 7 nisan 5 + 6 dayım
13 mayıs 276
15 mayıs 447
17 mayıs 776

sizce normal mi ilerliyor birde salı günü kontrolüm var kese görünür mü sizce?

Kızlarrr sağ kasığımda hafif ağrı/sızı oluyor tek tarafı olduğu için tedirgin ediyorr. Daha cok yeni gebeliğimm sizde de var mı tek taraflı ağrı/batma

Kızlarrr sağ kasığımda hafif ağrı/sızı oluyor tek tarafı olduğu için tedirgin ediyorr. Daha cok yeni gebeliğimm sizde de var mı tek taraflı ağrı/batma

Benimde öyle oluyor bazen sadece sağ taraf bazen sadece sol taraf bazen bütün karın bölgem :) ama rahatsız edecek boyutta değil. zaten regl sancısına benzer sancılar batmalar olması normal.

Benimde öyle oluyor bazen sadece sağ taraf bazen sadece sol taraf bazen bütün karın bölgem :) ama rahatsız edecek boyutta değil. zaten regl sancısına benzer sancılar batmalar olması normal.
Evet hafif olması beni rahatlatıyor. Keseyi görene kadar rahat yok. Femara+ovitrelle iğnesi ile gebelik oldu ondan dolayı olabilir sanırım benim ki

Evet hafif olması beni rahatlatıyor. Keseyi görene kadar rahat yok. Femara+ovitrelle iğnesi ile gebelik oldu ondan dolayı olabilir sanırım benim ki

bende femara kullandım ama çatlatma iğnesi olacağım gün doktorum gördü ki 1 tane bile yumurtam yok. bu ay geçti artık bir sonraki reglinde tekrar gel yine femara kullanıcaz dozunu arttırıp demişti. adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim :) ve bence de femaranın bu sancılara etkisi olduğunu düşünüyorum.

Ayyyy nasıl güzel sürprizzz :) tebrik ederim, sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Tüp bebekte vs de böyle ağrılar oluyormuş. Yumurtalar suni yoldan büyüdüğü için. Ondan heralde bence de. İnsanın aklına bin türlü şey geliyor. Bu arada kaçıncı haftadasınız

çok teşekkür ederim. hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi :)
5+ 6 dayım. ama bence içini ferah bunun stresini yaşayıp bebeğe de yansıtma ben öyle yapmaya çalışıyorum. her şey yolunda diyorum sürekli içimden ama keseyi görünce daha da rahatlayacağım inşallah :)

Evet ve sanki ben kafama taktıkca daha cok ağrıyo. Ben de keseyi bekliyorum. Doktorum karındsn bakmayı tercih ediyor. Biraz daha gecikecek görmek o yüzden , sabredicez :)

Olmamı ağrının hası hemde gaz sancıyla birleşince bi de zannediyorsun ki düşük yapıyorum kanama olmadığı sürece endişelenme çok çok çok artarsa tabi doktora git hemen

Olmamı ağrının hası hemde gaz sancıyla birleşince bi de zannediyorsun ki düşük yapıyorum kanama olmadığı sürece endişelenme çok çok çok artarsa tabi doktora git hemen
Canım gazım da cok var. Tek taraflı olması beni biraz ürkütüyor. Seninde mi tek taraflı

Canım gazım da cok var. Tek taraflı olması beni biraz ürkütüyor. Seninde mi tek taraflı
Korkma ben adet olurkende tek taraflı yaşardım ağrılarımı geçen gece sağ tarafımdan tuttu ağrım artık dayanadım acile gittim hiçbir şeyim yoktu bugün de kontrolüm vardı şükür allaha bir problem yine yok söyledim ağrım oluyor diye ne olur ne olmaz diye progesteron verdi şükür çok güEl herşeyimiz dedi ama sen yine kullan doktorunşa geç iletişime baksın ama normalmiş yani bu ağrılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…