2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Korkma ben adet olurkende tek taraflı yaşardım ağrılarımı geçen gece sağ tarafımdan tuttu ağrım artık dayanadım acile gittim hiçbir şeyim yoktu bugün de kontrolüm vardı şükür allaha bir problem yine yok söyledim ağrım oluyor diye ne olur ne olmaz diye progesteron verdi şükür çok güEl herşeyimiz dedi ama sen yine kullan doktorunşa geç iletişime baksın ama normalmiş yani bu ağrılar
Ohhh ne güzel tamamdır inşallaaah cok tesekkürlet :)

Kızlar merhaba benim hesaplarıma göre 6. Haftadayım ama hala doktora gidemedim ayın 25 ine sıra alabildim bu süreçte dikkat etmem gereken bişey var mı ilk gebeliğim bu kadar geç gitmem bi sorun olur mu

6+5 im bende dün mide bulantılarım başladı oysa çok seviniyordum herhalde böyle geçecek diye, dün mahvetti beni bugünde öyle midem çok kötü hem bulantı hem yanma gibi bir değişik 🥺🥺

Midem eziliyor acıkıyorum iştahla yiyorum sonra midem bulanıyor.Sabah da bulantiyla uyandım canım hiçbir şey istemiyor.Tek bebişlerimiz iyi olsun da ne yapalım çekeceğiz.😊
Öyle canım tabi iyi olsunlar inşallah analar çeker yükü :)

6+5 im bende dün mide bulantılarım başladı oysa çok seviniyordum herhalde böyle geçecek diye, dün mahvetti beni bugünde öyle midem çok kötü hem bulantı hem yanma gibi bir değişik 🥺🥺

Merhaba kizlar bugun bizde gittik kontrole vajinal ultrasondan gozuktu benim hesabima gore son adet gunum 7 nisandi 6 hafta gibi cikiyordu ama 4+4 olarak cikti cunku gec dollenme olmus zaten adet gecikmemin 7 gununde betam 125 cikmisti. Hersey normal dendi rahimde cok guzel tutunmus dedi 6mm gozukuyor resmi sizede birakayim 🥰Eki Görüntüle 3248742
Canım ereğli de mi yaşıyorsun? 🥰

Merhaba sevgili ocak anneleri. Hayırlı olsun bebeler inşallah. Sağlıkla kucağınıza alıp büyütün inşallah.
İstanbul da olanlar hangi hastanelere gidip kac tl muayene ücreti öduyor acaba?

Selamlarr🌼öncelikle inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi🙏🏻 biz bugün 6+6olduk dr kontrolumuz vardı, karından ultrosonla bebişi gördük😻kalp atışını da gördük ama tam duyulmadıği için vajinal baktı ve minik minik duyduk Allah isteyen herkese nasip etsin çok farklı duygularmış 🥺 Dr herşey yolunda haftasıyla uyumlu dedi ama ultrosonda 6+1 yazıyor sanırım rica etsem anlayan bi bakabilir mi

Eklentiler

• IMG-20230518-WA0002.jpeg
    IMG-20230518-WA0002.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar merhaba benim hesaplarıma göre 6. Haftadayım ama hala doktora gidemedim ayın 25 ine sıra alabildim bu süreçte dikkat etmem gereken bişey var mı ilk gebeliğim bu kadar geç gitmem bi sorun olur mu
Merhaba, folik asit başlayabilirsin bence..
Merhaba sevgili ocak anneleri. Hayırlı olsun bebeler inşallah. Sağlıkla kucağınıza alıp büyütün inşallah.
İstanbul da olanlar hangi hastanelere gidip kac tl muayene ücreti öduyor acaba?
Merhaba,
Ben Erdem hastanesine gittim 400 tl ödedim. Doğum: 7000-9000
Central hopital e gideceğim orası da 585 dedi. Doğum 15.000

Bende kana baktırdım 25 ine randevu aldım gitmişken kalbi de duyarım belki diye bi zararı olmaz meraktan gidiliyor aslında kanama vs yoksa sorun olmaz

X