2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yemekten çok meyve yiyorum. Normalde pek yemezdim bu dönem canım hep meyve istiyor.Ondan aldım demek ki.Meyveyi azaltayım o zaman.

Meyve gereksız kılo alımı dedı benım dıyetısyen, ben hergun kıraz yıyorum cok sevıyorum, 10 tane ye, 1 tane de bebek ıcın 11 tane ye dedı, ama yanında mutlaka kefır ayran Veya yogurt ıle tuket dedı, anı seker yukselmesını dengelıyor süt urunler.i size miktarlrı gonderıyım

Eklentiler

• IMG_20230809_193249.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20230809_193246.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 60
Al bence :)

Öyle bir şey yok sizin dediğiniz doğru. yeni verdim 1 ay da aşağı yukarı çıkar dedi. Smear bile devlette 2-4 ay bekleyenler var.

Kızlar benim ayaklarımın altı yanıyor geceleri, wc için uyanınca da bu sıkıntı yüzünden dalmakta güçlük çekiyorum benim gibi olan var mı, buz kalıbı koyuyorum ayaklarıma gece yanıyor ya

Benim olmuyor canım, bir takip et bakalım devam ederse önce kendi doktoruna söyle oka göre gidersin. Genel olarak havalar çok sıcak olduğu için son zamanlarda onun etkileri de olabilir ama
Kızlar yazmayınca ben de tekrar açmadım konuyu sen görmüşsün İnternette okuduğuma göre gebelikte vücutta kan hacmi arttığı için normalmiş çarpıntı olması. Ama günde bikaç kez oluyor böyle ritim bozukluğu. Arttıkça da endişe ettim açıkçası. Mutlaka soracağım ona göre gerekirse kalple ilgili ayrıca randevu alırım

Kızlar benim ayaklarımın altı yanıyor geceleri, wc için uyanınca da bu sıkıntı yüzünden dalmakta güçlük çekiyorum benim gibi olan var mı, buz kalıbı koyuyorum ayaklarıma gece yanıyor ya
Benimde altı değil üstü yanıyo gece oluyo evet kaç kere kalkıp soğuk suyun altına tutuyorum neden olduğunu bilmiyorum cuma randevum var doktoruma sorucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…