Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım acaba kan sulandırıcı mı kullanman lazım benim arkadaş öğrenir öğrenmez aspirin ve iğnelere başlıyor çok geçmiş olsun taz zaman da Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Genetik sonucuna göre ilerlenecek nasıl olacağı canım bende bilmiyorum artık belkide ilaçları değişir doktor

Maşallah canım sürekli değişiyor işte bazen var bazen yok oluyor göğüs hassasiyetim bile vardı şimdi yok mesela 😃
Ay şu yorum o kadar rahatlattıki beni.bi kaç gün öncesine kadar göğüslerim çok ağrıyordu.bi kaç için baya hafifledi ağrısı.ben de acaba bi sorunmu var diye kara kara düşünüyordum ..mesajınızla içim rahatladı.gelip giden belirtiler sanırım bunlar

Kizlar 8+0 ım cok heyecanlıyım 1 gun 1 yıl gibi geçiyor sizde de öyle mi ya bi ilk trimester bitse rahatlicam vesvese yapiyorum kalp atışı duyduk doktor 9. Haftada gel dedi ama beklemek cok zor her hafta gidesim var benim gibi olanlar var mı🙈🙈

Kizlar 8+0 ım cok heyecanlıyım 1 gun 1 yıl gibi geçiyor sizde de öyle mi ya bi ilk trimester bitse rahatlicam vesvese yapiyorum kalp atışı duyduk doktor 9. Haftada gel dedi ama beklemek cok zor her hafta gidesim var benim gibi olanlar var mı🙈🙈
9.haftada neden çağırdı acaba
Benimde 7+4te kalbi duydu
1 ay sonra gel dedi
Acaba benimki mi cok gec

9.haftada neden çağırdı acaba
Benimde 7+4te kalbi duydu
1 ay sonra gel dedi
Acaba benimki mi cok gec
Şöyle ki benim bir yıl önce kayıp öyküm var ve 5. Haftada kahverengi lekelenmem oldu belki o yüzden ara kontrol istemiş olabilir. Ben hep seninki gibi randevu verdiklerini duydum tam 2li test haftalarında çağırıyorlar yani seninki normal bence canim

Şöyle ki benim bir yıl önce kayıp öyküm var ve 5. Haftada kahverengi lekelenmem oldu belki o yüzden ara kontrol istemiş olabilir. Ben hep seninki gibi randevu verdiklerini duydum tam 2li test haftalarında çağırıyorlar yani seninki normal bence canim
Teşekkür ederim ,insan başka duyunca merak ediyor
Sizinde sağlıkla geçer inşallah, sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz 😊 doktordan hep güzel haberler ile dönelim inşallah 🤲🏼

Kizlar bi de aksam bulantısı yaşayan var mı? Çok ilginç sabah cok iştahlıyım cok guzel kahvaltı yapıyorum, 3-4 gibi bulantılarım başlıyor iştah sıfır oluyor bi ben mi böyleyim acaba😃

Kizlar bi de aksam bulantısı yaşayan var mı? Çok ilginç sabah cok iştahlıyım cok guzel kahvaltı yapıyorum, 3-4 gibi bulantılarım başlıyor iştah sıfır oluyor bi ben mi böyleyim acaba😃
Akşam bulantısı değilde akşam miğde kavrulması yaşayan var çok fena. Genelde sabah aç karna hafif bulanıyo benim canım kahvaltı yapınca geçiyoda . Ağır kokulardan tiksiniyorum burnum efsane koku alıyo

Ben de 8+0 ım birebir aynı duygulardayız kardeşim😅 çok vesvese çok endişe var…Doktor randevusu gelse de görsem de rahatlasam modundayım hep.Elimde olsa bütün gün izlerdim

X