2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Burada bıra araştırdım boyle yazıyor nettede buradakı arkadaslarında tecrübelerınde de ama ınsan ıster ıstemez evham yapıyor

Eklentiler

• 877F5082-DC25-4024-9C61-9A15E94EAAE2.jpeg
    877F5082-DC25-4024-9C61-9A15E94EAAE2.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 68
Valla bugun gebelık ıcın bırsuru test verdım onların ıcınde betada varmış. E nabıza dusmedı bıle oglenden sonra bana yaz dedı. Tahlıllerde bı sıkıntı yok dedı ben kaşındım betayı sordum 3408 deyınce dedım hocam az artmıs sankı. Cunku bugune kadar hep 3 katı arttı. Dedı keseyı gorduk kanaman olursa haber et yoksa sıkıntı yok dedı. Bende uzanıyorum oyle.
Aynen dinlenin beta takibi de yapmayın artık boş yere kendinizi strese sokmayın bebişiniz iyi sağlıkla büyüyecek inşallah ❤️😍

Burada bıra araştırdım boyle yazıyor nettede buradakı arkadaslarında tecrübelerınde de ama ınsan ıster ıstemez evham yapıyor
Hiç evham yapmayın korkulacak bir durum yok herşey yolunda kötü düşünmeyin güzel bi film açıp izleyin yada size iyi gelecek bir şey yapın kafanız dağılsın başka şeylere odaklanın boş yere canınızı sıkıyorsunuz

Vallahı korktum acıkcası stres yapıp etkılenmesını de ıstemıyorum. Doktorumda oyle dedı. Dedım ıkı gun sonra kan vereyımmı bosuna strese gırersın dedı. Kanaman kahverengı akıntın olursa haber ver dedı. Ama sukur bunlar yok. Bır kımyasalım bır düşüğüm olunca korkuyorum elımden gelmıyor bıset malesef.
Olmaz inşallah kötü bir şey içini ferah tut. Vajinal baktırmayı ben de hiç sevmiyorum ve çok kasılıyorum . Hamile değilken gittiğimde bile sonrasında ağrı oluyordu o normal bence. Şimdi de baktırmadım hiç sonra yine gelirim diyorum bakalım deyince 😄

Olmaz inşallah kötü bir şey içini ferah tut. Vajinal baktırmayı ben de hiç sevmiyorum ve çok kasılıyorum . Hamile değilken gittiğimde bile sonrasında ağrı oluyordu o normal bence. Şimdi de baktırmadım hiç sonra yine gelirim diyorum bakalım deyince 😄
Insallah canımm aklımdakı kotu düşünceleri kovdumm 😍 ama vallahı hala agrı var oda geçer umarım.

Canım bende sordum araya kaynadı benim iki tane daha var teyit için yazıyorum
03.09.1993.doğum tarihim
08.02.2010.biri
16.02.2013 biri
Şimdiki ne kız dedin bakalım
Ben Çin takviminden baktım erkek dedi bakalım diğerleri doğru cıkacakmı
Tarih doğruysa ilk bebek erkek ikinci bebekte erkek

Kızlar ben bugün doktora gittim 6+0 olması gerekirken doktor keseye göre 4+5 dedi sol tarafımda 6 cm kist varmış karın ve kaşık ağrımın nedeni kistmiş

Merhba sizlere bir sorum olucak benim beta artış hızında bir düşmemi var ben mi evham yapıyorum 05.05 : 13.86
08.05: 94.11
11.05: 351
15.05: 1465
En başlarda dört beş katı artarken şimdi daha az acaba dış gebelik gibi bişey olabilir mi

Vallahı korktum acıkcası stres yapıp etkılenmesını de ıstemıyorum. Doktorumda oyle dedı. Dedım ıkı gun sonra kan vereyımmı bosuna strese gırersın dedı. Kanaman kahverengı akıntın olursa haber ver dedı. Ama sukur bunlar yok. Bır kımyasalım bır düşüğüm olunca korkuyorum elımden gelmıyor bıset malesef.
Nipt testi istedi mi

X