2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim hem koyu hem uzadı influcerların karınları pürüzsüz görünüyor filtre mi var acaba
Kızlar benim de bayağı karın kıllarım koyulaştı uzadı yani böyle tüyden kıla döndü bildiğiniz önceden de vardı tamam ama bu kadar belirgin net değildi çok rahatsız ediyor beni ama dökülecek diyorlar bekliyorum bakalım şurada 6 ay dayanırız gibi geliyor onun dışında bende de hiç sivilce olmadı ben güzelleştiğimi düşünüyorum belki çikolata şeker falan yemiyorum tatlıdan uzaklaştım ondan mı bilmiyorum ama çok merak ediyorum cinsiyeti şu an tam 13 haftalığız haftaya doktora gideceğim inşallah cinsiyeti söyler

Bende ara ara oluyor canim
Hatta bu gece bu agrilar yuzunden uyuyamadim dogru durust
Ben rahim buyudugunden dolayi oluyor diye biliyorum
Yine de icini rahatlatir simdi doktorun zaten
Hep aynı noktaya mı oluyor seninde bıçak saplanması şeklinde aynı noktada

Güzel haberlerle ınsallahh, bende de oluyor batma gıbı agrılar uzanınca gecıyor, genelde ayaktayken oluyor
Ya hep yatıyorum da 4 saattir kesintisiz var. Bebek iyi dedi doktor ultrasonda sıkıntı gözükmedi. Rahim ağzımı da sordum bu değer 30.1 mm dedi gayet iyi kapalı dedi. Nstye aldılar orda da ağrı çıkmadı çok şükür ama hala bıçak saplanması gibi devam ediyor. Magnezyum verdi onu içtim şimdi geçer inşallah artarsa tekrar Nstye bağlarız dedi

Bende de var canım hatta şu anda bile var. Sağ kasığıma ağrı girip çıkıyor, bazen sola da oluyor. Ben sorun yoktur diye düşünüyorum hiç söylemedim doktora içini rahat tut bir şey çıkmaz
Kasık değil ama benim tam göbek deliğimin alt sağ tarafı

Sakin kalmaya çalıs, güvenılır yerdesın, bısey olmaz ınsallah, kasların gerılmesı oluyormus oyle bıseydır

Sakin kalmaya çalıs, güvenılır yerdesın, bısey olmaz ınsallah, kasların gerılmesı oluyormus oyle bıseydır
Bilmiyorum olabilir o da. Nst de çok gerildim bebeğin kalp atışları da duyulmadı. Meğer bu haftalarda kalp atışı için bağlanmıyormuş Ağrı da çıkmamış dedi doktor çok şükür

Bende de kalp atışını çok açmıyor canım, daha çok inceleme yaparak geçiyor ultrasonum. Ve rahat ol benim de kalp atışları ilk zamanlar gibi hızlı hızlı değil, daha sakin
Benimki de kalp atışını her defasında açmıyor ölçümleri yapıyor, organları inceliyor her şey yolunda diyor bitiriyor.

Geçmiş olsun, her şey normal çıkmış şükür, rahim büyüme ağrısı demekki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…