2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
O anı düşündükçe heyecandan yerimde duramıyorum zaten. Hamilelik haberinin peşinden cinsiyet de gelecek. Ablamın da iki kızı var zaten. Biz de iki kız kardeşiz. Babaannemin 5 oğlu olmuş kadın sinir oluyor erkek çocuklara. O özellikle mutlu olacak 🤣🤣
Allah evlat vermis hepsini erkek verdi diye sinir olan babaanne hakkinda susma hakkimi kullaniyorum 😀😀

Kizlar birsey sorucam doktorum artik bebegi bastan popoya degil bastan topuga olccez falan dedi olctu etti okey
Sonra kalp atisini acti 2 saniyelik bakti sonra iste burasi dalak burasi mide diye gosterdi falan
Kalp atisini uzun sure dinlemedi
Bide 6.haftadaki kalp atisi kadar siddetli degildi normal sakin kalp atisiydi
Sizin doktorlar bakiyorlar mi nasil olmasi gerek kalp atisinin falan bu haftalarda
Benim baktı canım, önce direk kalp atışına baktı, sonra yapılması gereken ölçümler varmış, baş, uyluk kemiği uzunluğu ( tam emin değilim de bir bacağının boyunu ölçtü) bir de bir ölçüm daha yaptı. Hatta o hesaplamalara göre ekranda bir görüntü çıktı ortalama ağırlık falan yazdı

Kızlae yüzümde normalde hiç sivilce çıkmazdı sivilce çıktı hemen çevremdekiler yapışgırdı tanıyı senin bebek kesin kız diye😅😅😅 bende erkek hissediyorum sizlerin cinsiyeti belli olmuştur ben perşembe öğrenicem inşallah kız veya erkek olup sivilcelenenn varmıdır dostttlar tezi bi çürütelim😄😄
Benim kız ve alnım falan hayatımda hiç çıkarmadığım kadar sivilcelendi 😒

Benim baktı canım, önce direk kalp atışına baktı, sonra yapılması gereken ölçümler varmış, baş, uyluk kemiği uzunluğu ( tam emin değilim de bir bacağının boyunu ölçtü) bir de bir ölçüm daha yaptı. Hatta o hesaplamalara göre ekranda bir görüntü çıktı ortalama ağırlık falan yazdı
Ay benim doktor 2 saniyelik bakti formaliteden🙄

Kızlar ya bugün hiç iyi değilim. Göbek deliğimin biraz altında sağ tarafta kasılma gibi bıçak saplanması gibi ağrılar var yaklaşık 1 1,5 saattir . Doktora geldim şimdi bekliyorum 🥺😞 aşırı şiddetli değil ama korktum. 18+1im bugün
Canım hepimizde oluyor ya bende de oluyor doktor ısrarla normal diyor çünkü her şey temiz gözüküyor, korkma bence bebişler yer açıyor kendilerine 🤭🤭

Benimde killar hizli uzadi basta
Simdi normale dondu
Sivilceler coktu sıkmadım iz kalmasin diye
Gectiler sonra
Kalcam zaten buyuktu😁
Karnim baya buyudu ama🫠
Kıllar 😒😒 güya lazer epilasyonum var bir de, fışkırıyorlae mübarek özellikle karnım, o kadar çok kıllandı ki

X