2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam. Bsey sormak istiyorum. Eltim bebeğin otomatik ana kucağını almak istedi fakat bebek olmadan önce bile benim almak istediğim bi model vardı ve o kategorinin en pahalısı sanırım. Yani her şeyden önce ona baktım. Eşim de tamam alırız dedi. Eltim otomatik sallanan ana kucağını biz alacağız deyince ben de ‘onu biz alsak da siz başka bsey alsanız olur mu?’ Dedim. Biraz bozuldu Eltim bunu söylediğime. Ama ben açıklamasını yaptım. Hep istediğim bir model var. O yüzden falan dedim. Fiyatı da çok olunca bunu alın o zaman da diyemedim. Ayıp mı ettim? İlk çocuğumuz bu arada. Onun heyecanı var. 3 kayıptan sonra 5 sene denemeden sonra geliyor

Kızlar ben de Mert yada Mete düşünüyorum, mertlere çok yaramaz dendi, Mete tanıdıklarınız nasıl çocuklar uslu mu? İlk oğlumun adı Kuzey çok severek koymuştum

Bizde var canım, fazlaca sevimsiz ve hiç de uslu değil
Mert koyayım bari oğlum usludur evde şımarır ama misafirlikte bana sormadan hiçbir şey yapmaz izin ister , kreşte de uyumlu bir çocuk , inşallah 2. De ona çeker buarada senin seçtiklerinden benim oyum Atlas a

Mert koyayım bari oğlum usludur evde şımarır ama misafirlikte bana sormadan hiçbir şey yapmaz izin ister , kreşte de uyumlu bir çocuk , inşallah 2. De ona çeker buarada senin seçtiklerinden benim oyum Atlas a
Ben de en çok Asil Han istiyorum sonra Atlas. Ama eşimin oyu listede olmayan Ömer Aras’a

Mertlerle ilgili hiçbir fikrim yok, bana da önerdiler ama ısınamadım pek canım. Sağlıkla, sevgiyle beraberce büyüsünler

Ben de en çok Asil Han istiyorum sonra Atlas. Ama eşimin oyu listede olmayan Ömer Aras’a
Eşim kabul etse ben bulut çınar atlas falan koyarım ama o daha farklı isimler seviyor Ertuğrul gibi çocuk kılıçla doğacak benim isim zevkim ondan çok farklı ilkinde nasıl olduysa kuzeyde zar zor anlaştık bulut koyacaktım benim rahmetli dedem hakkı önüne hakkı koyarım diyince vazgeçtim

Hakkı koysaydın eline bir tespih verir, güzel bir arabesk şarkı açıp bir köşeye oturturdun. Ağalar gibi oturup dertlenir tespih çekerdi Hakkı ne ya

Hakkı koysaydın eline bir tespih verir, güzel bir arabesk şarkı açıp bir köşeye oturturdun. Ağalar gibi oturup dertlenir tespih çekerdi Hakkı ne ya
Beni vazgeçirmek için hakkı dedi ve hakkı bulut olmasın diye vazgeçtim çakallık desen var. Bakalım bu sefer hangi isimde anlaşacağız, ne koyarsak koyalım huyu suyu güzel evlat olsunlar inşallah

Beni vazgeçirmek için hakkı dedi ve hakkı bulut olmasın diye vazgeçtim çakallık desen var. Bakalım bu sefer hangi isimde anlaşacağız, ne koyarsak koyalım huyu suyu güzel evlat olsunlar inşallah
Amin inşallah canım, söylediklerimizden çok farklı isimlerle geleceğiz buraya ondan eminim

Kızlar ben de Mert yada Mete düşünüyorum, mertlere çok yaramaz dendi, Mete tanıdıklarınız nasıl çocuklar uslu mu? İlk oğlumun adı Kuzey çok severek koymuştum
O kadar uslu ki daha anaokulunda çete kurmaktan, öğretmeni sürekli manipülasyon etmesinden, okuldaki sükuneti kendi inisiyatifinde sağlamaktan, aksi durumlarda dersin içeriğine ve akışına sürekli müdahale etmekten, herkesi kontrol etmeye çalışmasından bla bla bla... 5 yaşında 4. Okul değişikliğimiz oldu. Umarım açıklayıcı olmuştur gezdigimiz terapistler ve çocuk psikologları umutlu konuşuyor, durulacakmış... sihirli değnek bekliyoruz

Kuzey ismine Poyraz veya Atlas çok uyumlu geldi bir anda bana Mete de çok güzel

Son düzenleme:
Bence ayıp değil başka bir şey söylersiniz ne var ki bunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…