2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Peki acikladin mi fiyati pahali oldugunu?
Deseydin "o dedigini ben sepete eklemistim fiyati da x bin, biraz tuzlu o yuzden onu biz alalim canim siz dilerseniz baska makul birsey alin" gibi bi aciklama?

Ertugrul mu? Dirilisi mi izliyordu esin
Oldu olacak Bamsi bey koysun

Kızlar isim düşünüyor musunuz ? Ben karar veremiyorum özellikle oğlu olacakların düşündükleri isimlere talibim

Kizlar soyle bi site var
Kendi adinizi esinizin adini ve koyacaginiz ismi yazin ve sonuclarina bakin
Buna benzer birseyi daha once soylemistim cocugunuzun isminde esinizle sizin ortak harfleriniz olursa enerji ve baglilik olayi dahs farkli oluyormus
Ortak harfleriniz yoksa bir harf esinizden bir harf kendinizden alip olusturabiliyormussunuz
Örnek; Yasemin Eren
Ortak harfler e ve n
Cocuk ismi; Evren / Sena
Metehan / Aren gibi

Ortak harf yoksa da
Örnek; Ali Zeynep
Cocuk ismi; Nisa - Araz gibi

Birkac enerji ve reiki uzmani takip ediyorum unluleri vs de inceliyor cocuklariyla beraber
Cocugun anne babaya duskunlugu ve bagliligini bile etkilemekte harf enerjisi
Inanan inanmayan olabilir tabiki ben yinede yazayim dusunmek isteyen olabilir belki benim de aklimda A yogunluklu isimler vardi ama ben bizim isimlere uymuyor diye eledim
Harflerimize uygun olarak da Görkem/ Berkay/Kerem isimleri ön planda
Benim de en isindigim Kerem oldu
Naif uyumlu bi isim ve cocuk gibi geliyor bakalim yarin netlesir zaten

Kızlar isim düşünüyor musunuz ? Ben karar veremiyorum özellikle oğlu olacakların düşündükleri isimlere talibim
Bizimde henüz cinsiyetimiz belli değil ama erkek olursa Kağan Eymen düşünüyoruz. Bu arada eşimin adıda Kağan kendisinide isminide çok severim :) hem kağanlar çok başarılı zeki olurlar Eymen ismini de eşimin babannesi daha biz sevgiliyken söylemişti bizimde hoşumuza gitti, kız olursada Eylül olacak çünkü Eylül eşimle bizim ayımız :)

Ay aileden birinin dediği ismi iyi kpyuyorsunuz valla ben beğensem bile sırf onlar dedi diye koymam heralde . Ben umayı seçtim. Kaynım Umay Gökçe olsun deyince bile çok sinirlendim

Bence gayet guzel aciklamissin sebebini canim bunda bozulacak ne var yani hic tadini bozma derim bunun icin :)

Kızlar ben de Mert yada Mete düşünüyorum, mertlere çok yaramaz dendi, Mete tanıdıklarınız nasıl çocuklar uslu mu? İlk oğlumun adı Kuzey çok severek koymuştum
Mert adındakı ogrencılerımın basarısı hep düşük veya düşük-orta sevıye, ve bıraz da yaramazlar.. Mete isminden bi ögrencım var, çok efendı saygılı en çalışkanımız.. Mesela efe ismi de cok hareketli ve yaramaz oluyor, yusuflar cok sakın orta sevıye basarı.. Ahmet emir kayra calıskan oluyor

Ben sonuc kısmını bulamadım, akıl fıkır ogren dıyor, ısım lıstesı vs cıkmadı hıc

Ben sonuc kısmını bulamadım, akıl fıkır ogren dıyor, ısım lıstesı vs cıkmadı hıc
Isim listesi cikmiyor
Orda akil fikir de sayilar yaziyor
Akil:8 fikir: 8 gibi mesela
1 en dusuk 9 en yuksek
Oraya yazdigin bebek ismine gore degisiyor sayilar
Mesela ben birkac tane denedim 4 de cikti 5 de cikti en son icime sinen ismi yazdim o 8 cikti

Aynı şeyleri düşünüyorum, mertler baya hayta oluyor, benim oğlum haricinde gördüğüm her Mete uyumlu, (benimki daha küçük büyüyünce değişir belki) ama meteler çok zeki oluyor, efe ismindekiler eyvah eyvah zaptet zaptedebilirsen, eşim efe mi koysak diyor da aman aman yok dedim ege isminde olanlar daha saygılı, oturaklı oluyor gibi, egeyi seviyorum o yüzden ege koymak istiyorum.

En begendıgım ısım 1 e 3 cıktı

Egemen de güzel bak

Kızlar ben de Mert yada Mete düşünüyorum, mertlere çok yaramaz dendi, Mete tanıdıklarınız nasıl çocuklar uslu mu? İlk oğlumun adı Kuzey çok severek koymuştum
Ahh benim bir Mete'm var, şimdi 13 yaşında böyle sosyal, duygusal, çalışkan , zeki nasıl anlatayım. Bayılıyorum çocuğa yeğenim diye söylemiyorum Ve hep ismiyle bağdaştırıyorum bebekliğinden beri. Yaramaz Mete'leri okuyunca bi şaşırdım hatta :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…