2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydın
Folbiol konusunda bende aynısını yaşadım ve paylaşmak istedim.
İlk kaset testte pozitifi görünce sağlık ocağına gittim doktor betahcg sonrası hemen folbiol verdi.
Kendi doktoruma gidene dek yaklaşık 1 hafta kullanmıştım, doktora gittiğimde bunu içme artık çok fazla dedi. Olumsuz etkileri olduğunu söyledi ve farklı bir takviye reçete etti,

Evet canım bende korkuyorum acaba patlar mı cok kanama olur diye inşallah kaybolup gider kendiliginden kistlerimiz Ne guzel 3 kardes olacaklar Allah kolaylığını verir inşallah Sağlıkla kolaylıkla bereketle gelsin

Ay şuan bir umut ışığı oldun bana bende oğlumda çok kusmalı bir hamilelik geçirdim, bu ikinci gebeliğimde farklı kusmasız olma ihtimali varmı ki

Ay şuan bir umut ışığı oldun bana bende oğlumda çok kusmalı bir hamilelik geçirdim, bu ikinci gebeliğimde farklı kusmasız olma ihtimali varmı ki
E tabikiii. Kızımda serum takılmıştım artık hiçbirşey yiyemedim 12 haftaya kadar. Oğlumda ha bulantım bugğn başlar ha yarın diye diye bir baktım 4 aylık olmuşum bazı şeyleri yemek istemiyordum kokusu hoş gelmiyordu yemiyordum tost gibi kuru şeylerle geçiştiriyordum öyle geçivermişti o dönem.

Kızlar devlete gittim kesem içinde bebeğim gözüktü kalp atışına 10 gün sonra gel dedi ama ben bugün öğlen sonu özele de gidicem artık oraya gideceğim için başlangıcı yaptircam fasulye gibi kesesi ya

Kizlar bende folbiol kullanıyorum yaklaşık 2 aydır daha önce hiç duymamıştım otizm ile ilişkisini. Allah korusun. Bugün eczaneden farklı bı folik asit isticem. Kızım dada hamilelik öncesi ve sonrası folbiol kullanmıştım çok şükür bı sikintimiz olmadı ama riske atmaya değmez.

Oy maşallah ya benimki neden bu kadar net değil ya maşallah maşallah acaba bebişi görmedi diye mi

Bende folbiol kullanıyordum test sonuçlarım çıktı folik asit fazla onu bırak dedi bende bıraktım. Onun yerine B12 iğne verdi balık yağı ve D vitaminimi yükselti. Tiroidim çok yüksek çıktı dahiliye ye gönderdi 124 mg çıkarttık ilacımı. Doktor testlerde tüm değerlere bakıyor bence doktora danışmadan bişey yapmayın derim

Maşallah gözün aydın canım darısı başıma benden de bugün kan aldılar artışa bakılacak sanırım ona göre bakarız keseye dedi sende sadece kesemi gözuktü bebekte varmıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…