2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benimki geç döllenme ben hangisini yazıcam 15.08.1989 doğum tarihim sat 14.03.2023 ama hamile kaldığım 7.04.2023 sen hangisini alacaksan onu al
Canımnarkadaş Çin takviminden bakıyordu bende baktım kendiminki erkek çıktı sana baktım nisan'ı baz alınca kız martı alınca erkek çıkıyor ne kadar doğru bilemiyorum

Canımnarkadaş Çin takviminden bakıyordu bende baktım kendiminki erkek çıktı sana baktım nisan'ı baz alınca kız martı alınca erkek çıkıyor ne kadar doğru bilemiyorum
Ay bende ne istediğimi o kadar bilmiyorum ki Çin takvimi bile net olamamış bana sağlıklı olsun da

Fasülye kese olunca kız derler, yuvarlak olunca erkek derler ama tabiki Allah bilir işin eğlencesi sadece. Hadi hayırlı olsun güzel haberlerle inşallah

Ay maşallah, ben bişeyşer yedikten sonra kusmayayım yeter bana kuru ıslak farketmez hiç ikinci hamilelikmiydi oğluş, belki birincide bünye alışıyo sonra ikicide daha az zorlanıyo falanmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…