2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bır cınsıyer tahmınınız var mı acaba . Bacak arası fotosu yok malesef. Bir de izmirde ultrasonu ıyı cınsıyetı erken tahmın edebılen bı doktor onerısı varsa alabılırım. Cınsıyetı hala goremedı doktorumuz merak edıyoruz

Eklentiler

• F086167D-345A-4B11-B431-8322A9E2BFA3.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 58
Ben onu subat indirimlerinden hamıle değilken almıstım hem de 3 paket, arkadasım eninde sonunda doğacak bu fıyat kacmaz demıstı
Hadi yaa biz son dönemde normal çöp poşeti taktık ha bittti işimiz ha bitecek almayalım boşuna diye keşke alsaydık diyorum

Matmazel - boklu bez atma çöpü diyeyim kokuyu hiç dışarı çıkarmıyor, bir de bezi normal çöpe atamıyosun filan biraz dert ya. Onun için çözüm bulmuşlar :)

Kullanan kişiler ek gıdaya geçişten sonra önermiyorlar o yüzden almadım ben canım sağlıklı günlerde kullanın alanlar olarak
Aa esas ek gıdadan sonra onun olayı yaa 2 yaşa kadar aralıksız kullandık bezi bırakana kadar. Fiyatı gereksiz artmış bence ama çok güzel icat.

Ekleme: Yalnıııız, alan arkadaşlar, o bezlerle dolu torbayı atma işini kesinlikkle en başından eş kişisine paslayın benden tavsiye zaten ağır da oluyor

Benim de diş etlerim çok hassaslaştı, midemi de bulandırmaya devam eden tek şey diş fırçalama.. doktor yumuşak diş fırçası kullan dedi o kadar. Sensodynin yumuşağı bayaa yumuşak ben de onla zor bela devam ediyorum. Benim de arkada dolgusuz kanalsız dişim yok, önlerden de olmak istemiyorum

Bende sensodyne kullanıyorum diğer fırçalarla mümkün değil olmuyor şuan. Birde ben düzenli diş ipi kullanıyorum diş etlerime benim iyi geliyor iyice temizlendiğini hissediyorum kullanmasam rahat edemiyorum düzenli kullanınca biraz indi sanki şişliği ama size kullanın diyemem çünkü bazen hiç kullanmayanlarda yanlış kullanımdan kaynaklı diş eti şişmesi kanaması falan oluyormuş malum hassas süreçteyiz birine iyi gelen diğerine gelmeyebiliyor. Güzelce fırçalayıp tuzlu su ile gargaraya devam edeceğiz mevcbur

Boyun fıtığım var iyice arttı kaç haftadır sağ tarafa dönemiyorum
Egzersiz falan yapsanız iyi gelmez mi acaba, boyun ağrısı çok zor gerçekten Allah kolaylık versin çabuk geçer inşallah benim boynum ağrıdığı zaman ütülenmiş sıcak havlu koyardı annem iyi gelirdi tutulmalarıma ama fıtığa iyi gelir mi onu bilemedim

Saolun boyun için egzersiz bakayım youtubedan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…