2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Anladım canım,bende İlk 2 ay öyleydim psikoloji olarak çok kötüydum yine seninki 2 ci benimki 4 cu ve plansizdi yinede rabbimn verdiğine şükürler olsun sende kendini çok bunaltma geçecek bu zor zamanlar elbet.esya olarak nasıl uygun geliyorsa hesabına ne uyuyorsa öyle yap canım

Bende arada sicrayarak uyaniyorum titresim mi sicramak mi anlayamiyorum birseyden korkmus gibi pat diye uyaniyorum ruyamda da sacimi boyuyorum 10 dk sonra hamile oldugumu hatirliyorum kosa kosa gidip aglayarak yikiyordum
Ne değişik ya, ben de hep aralarda bebek aklıma geliyo uykuda hep bi düşünce kesik kesik

Lierac herkesin ortak kararı heralde en iyisi onu alıp kurtulayım bide bagldgeri inceliyim

Canım ben hiç bisey kullanmıyorum 4 cu gebeligim iç ve dış karnım geniş olduğu için hiç catlagim yok 45 ile hamile kaldım en son 2 kg almıştım şimdilik yine sorun yok gibi.insallah seninde catlamaz
Bende 46 ile hamile kaldım ama karnım çabuk çıktı iç karnım dar mi geniş mi bilmiyorum ilk gebelik çünkü

Allah evlatlarınızı size bağışlasın gözümde o kadar değerlisin ki 3 taneye bakmışsın 4. Ye bakacaksın Allah güç kuvvet versin ilerde en büyük destekçin olurlar inşallah

Çoook geçmiş olsunn, tez zamanda sağlığınıza kavuşun inş.

hiiç üzülmeyin çok da güzel olur inş. iki minikle beraber eğlence, şarkılar, danslar her yere de gidersiniz Allah sağlık versin inş.

Silivri zorunlu hızmet bolgesı dıye bılıyorum, oyleydı deıl mı 10 yıl once bakmıstım
İstanbul'un tamamı zorunlu hizmet bölgesi, ilçe ayrımı yok İstanbul'da. Ben zorunlu hizmetimi sultangazide yapmıştım, buraya geldim hala zorunlu hizmet puanı alıyorum yüzde 50 artirimli

Allah evlatlarınızı size bağışlasın gözümde o kadar değerlisin ki 3 taneye bakmışsın 4. Ye bakacaksın Allah güç kuvvet versin ilerde en büyük destekçin olurlar inşallah
Amin inşallah cumlemizinkini bağışlasın canım zaten böyle onlar için böyle eziyet çekerek baktım, büyüyünce onlar eğer değerimi bilmezlerse çok zoruma gider açıkçası

Amin inşallah cumlemizinkini bağışlasın canım zaten böyle onlar için böyle eziyet çekerek baktım, büyüyünce onlar eğer değerimi bilmezlerse çok zoruma gider açıkçası
Çevremde gözlemlediğim kadarıyla (tabi ki herkes bir değil) büyüyünce erkeklerin genel olarak değer bilmediği. Ne varsa kızlar da var. Rabbim hiçbir zaman elden ayaktan düşürmesin kimseye muhtaç etmesin. Evlatlarımıza da hayırlı uzun ömür nasip etsin acılarını yaşatmasın

Amin inşallah canım benim eşimde kaynimda ailesine bağımlılar.insallah benimkilerde oyle olur yaşayıp göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…