2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende düşük tansiyon var, ilk hamileliğimde de 5 lere kadar düşerdi normalde de düşük. Bı de inanmayacaksın ama ben salataliktan da tiksindim 😁 benim gibi olan var mıdır başka acaba
Bende 2 ci gebeligimden sonra başladı düşük tansiyon felç insan gibi sadce gözlerim açık oluyordu öyle bulduğum yere uzanır kalirdim😔

Kız olursa belliydi Zeynep ilay koyucaktik erkek olunca kaldık birden ilk hamile olduğumu ogrendigimde rüyamda Ahmet diye sevmiştim bebeği erkek olunca Ahmet'in yanına bir isim bulamadık henüz fikir veren olursa çok sevinirim 😂

Kız olursa belliydi Zeynep ilay koyucaktik erkek olunca kaldık birden ilk hamile olduğumu ogrendigimde rüyamda Ahmet diye sevmiştim bebeği erkek olunca Ahmet'in yanına bir isim bulamadık henüz fikir veren olursa çok sevinirim 😂
Kesin mi erkek olduğu hani çok cinsiyet değişen oldu ya

Bende düşük tansiyon var, ilk hamileliğimde de 5 lere kadar düşerdi normalde de düşük. Bı de inanmayacaksın ama ben salataliktan da tiksindim 😁 benim gibi olan var mıdır başka acaba
Salatalık Tan tiksindim deyince bende en çok sevdiğim çiğ domatesten tiksindim asla yiyemiyorum aklıma gelince bile bir hoş oluyorum 😵

Ay böyle şüphe düşürmeyin lütfen içime doktor kesin dedi ona göre hareket ediyoruz olur ya kesin demesine rağmen degsiir hayırlısı der kız ismimizi degerlendiririz zaten hazır
20 hafta civarına kadar değişme ihtimali var malesef cinsiyetin

Kırmak istemedim onların da cocugu olmuyor sadece bi tüp bebek tuttu oda kız o yüzden sevindirmek istedim
Ayyyy 🙏🏼 ne güzel kalplisin şaka canım çok iyi yapmışsın adıyla yaşasın, bende iki taraftan da gelen öneriye açığım en son kararı yine biz veriyoruz nasılsa hem bir şey de bulamadık Ahmet'in yanına 🤗

Ahmet hamza, Ahmethan, Ahmet enver, Ahnet sefa,Ahmet buğra, Ahmet aras.

X