2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar 6 haftalık ve 9 haftalık ikiside karından
Screenshot_20230706_141609_Gallery.jpg
Screenshot_20230701_182545_Gallery.jpg

Merhaba ben bir şey sormak istiyorum bilenler cevap verebilirse çok sevinirim.12+0 bugün.Carsamba günü tıp fakültesinde kadın doğum perinatoloji bölümüne gideceğim ilk kez.11+2de özelde görmüştüm bebeği en son.birde fakülteye gideyim dedim.yine çarşamba öğleden sonrada fetal dna yaptıracağım Genoks gelip kan alacak. İkili tarama yaptırmadan tıp fakültesinde ense kalınlığına bakıyorlar mi yoksa ikisini bir mi yapmaları lazım.gecen hafta bilmediğim için özelde sormadım doktorda bana söylemedi.simdi burda görünce ense kalinligina bu hafta bakiliyormus sasirdim acikcasi doktor niye bana söylemedi diye

Merhaba ben bir şey sormak istiyorum bilenler cevap verebilirse çok sevinirim.12+0 bugün.Carsamba günü tıp fakültesinde kadın doğum perinatoloji bölümüne gideceğim ilk kez.11+2de özelde görmüştüm bebeği en son.birde fakülteye gideyim dedim.yine çarşamba öğleden sonrada fetal dna yaptıracağım Genoks gelip kan alacak. İkili tarama yaptırmadan tıp fakültesinde ense kalınlığına bakıyorlar mi yoksa ikisini bir mi yapmaları lazım.gecen hafta bilmediğim için özelde sormadım doktorda bana söylemedi.simdi burda görünce ense kalinligina bu hafta bakiliyormus sasirdim acikcasi doktor niye bana söylemedi diye
Zaten gittiğinde doktor soruyor ikili tarama yaptırdın mı diye. Yaptırmadım dersen o bakar zaten . Ben de nipt yaptırdım. 11+6 da kan verdim ve kendi doktorum ultrasonda baktı ense kalınlığı gayet iyi dedi. Kaç olduğunu falan söylemedi.

Eğer randevu aldıysan tıp fakültesinde sadece muayene olup tahlil yaptırmadan çıkabilirsin. Fetal DNA yaptiracagin için zaten ikiliye gerek yok doktora bunu soylediginde hiç ikili formu oluşturmaz, sadece ense kalınlığı ve nazal kemiğini ölçüp normal olup olmadığını söyler sana.

Eğer randevu aldıysan tıp fakültesinde sadece muayene olup tahlil yaptırmadan çıkabilirsin. Fetal DNA yaptiracagin için zaten ikiliye gerek yok doktora bunu soylediginde hiç ikili formu oluşturmaz, sadece ense kalınlığı ve nazal kemiğini ölçüp normal olup olmadığını söyler sana.
Evet randevum var,inşallah dediğiniz gibi olur.tesekkur ederim.

Simdi kontrolden geldim burun kemigi ve ense kalinligi masallah gayet iyi dedi doktor.ama cinsiyet icin erken dedi 12+6 yiz.Bana da yorum yapar misiniz kizlarr

Eklentiler

• 20230710_145228.jpg
    20230710_145228.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 42
Sağlıklı olsunda 🙏 Benim hissiyatım bile yok. Şu daha ağır basıyor diyemem. Eşimde rüyasında görmüş bebeği, kızımız olacak diyor 😂
Bende hic hissetmiyorum biliyor musun
Saglik onceligim tabiki 🙏
Bide ilk cocuk
Tek fark hamile kalmadan once ruyamda esimin kucaginda erkek bebek gormustum
Ruyalara da inaniyorum hamilelikle ilgili olanlari ozellikle 😇
Hayirlisi olsun bakalim grup erkek agirlikli bu sene☺️

X