2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de progestan ve fitil olarak kullanıyorum canım, kanama için verdi doktor

Beni de listeye ekler misiniz ? :)
Yaş 29
SAT 7 Nisan
Kese 9+2
Tahmini
Bursa
İlk Çcouk

Kizlar kahverengi leke geldikce fitil kullanmak gerekiyormu kanama alanim olmustu 10 gun kadar igne ve fitil kullandim fitili azalt yavasca birak dedi doktorum bir haftadir kullanmiyorum ama kullanirkende kahve rengi geliyordu suanda geliyor ara ara bunun normal oldugu soylendi ama insan tedirgin oluyor kahverengi lekesi gelenler napiyorsunuz acaba

ccinsiyeten anlayan diğer sevgili arkadaşlar rica etsem bakar mısınız? Hepsi karından çekildi. 16 haftalık olduk bugün ama göstermedi cinsiyetini. Bacaklarını kapatmış. 16 haftalık ultrason resmi almayı unuttum. Ayrıntılı ultrasonda nasip olursa artık. Ama anlayan varsa tahminde bulunursa sevinirim.

Cinsiyeti göstermedi. 1 ay daha bekleyeceğim
Kaç haftalıktı? Erkek dedim galiba dimi erkekler hemen gösteriyo aslında oğlumu 11 hafta bitmeden söylemişti doktor kesin değil haftaya netleştirelim dedi ama söylemişti yani tahminini çok erken bir zamandı ben de beklemiyordum

Kızlar karnın çıkması için 9bucuk 10 hafta erken gibi sanki dimi iç karnım mi dar acaba var mı hiç karnı belli olan

HAdi bakalım link eklemeye çalışıcam becerebilirsem

bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem
Yaşım 28 hamile kaldığım ayı bilmiyorum ama en son 24 şubat adet tarihim ona göre ultrason tutuyor haftalar için. Ayı 2 alınca 28+2-9 =21 Tek yapıyor ve erkek çıkıyor. Ayı 3 alırsam kız yapıyor şimdi neye göre hesap yapmalıyım?

Siz ultrason resmi benim bebeğime benziyor demiştiniz yanş erkek demiştiniz. Rica etsem varsa resmi atabilir misiniz? Merak ettim de. Şu an 16 haftalık. 11 haftada erkeğe benzetti doktorum. 14 te özele gittim kıza benziyor dedi. 16 da yani bugün hiç göstermedi bacağını kapalı tuttu. Artık ayrıntılıya kaldı.

Bunlar oğlumun 16 çok ileri bi hafta belli olması gerekiyordu en son kız denmiş kız olabilir o zaman

Eklentiler

• 64BD246D-247C-44C6-AFAE-A352735B5754.jpeg
    86,4 KB · Görüntüleme: 47
  • 5EF061B3-F183-4A1B-94A9-D8A88F27C9D5.jpeg
    99,1 KB · Görüntüleme: 43
Aslında 16 hafta çok büyük bir gebelik ve öğrenilirdi bunca zaman ben usglere bakınca erkek hissetmiştim ama 16 haftalık diyince kız diyorum. Çünkü kızlar göstermiyor bende kızımı 16 haftalık hatta 17 olmak üzerindeydi öğrendim. Oğlumu 10 haftalık öğrendim. Erkeklerin pipisini genelde fark edip söylüyorlar ama kız olunca kordon mu pipi mi derken emin olmak için uzun zaman söylemiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…