2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Memede uyuma kısmına bişey diyemem ama temas istiyor olabilir biz doğduğundan beri gece uykularında özellikle koala gibiyiz hep üstümde yatıyor onun üstünede battaniyesinin kenarını örtüyorum iyice uykuya dalınca nefes alışı yavaşlayıp derin uykuya geçince hiç ona temas etmeden battaniyesinin yarısı altında yarısını da üzerine örtecek şekilde yatağına bırakıyorum korkmuş gibi olursada melek ya onlar daha annem korkuturlar uykusunda bebekleri der hep öok ufak temas ediyorum ya poposuna ya sırtına 2 parmağımla sıvazlayıp sakinleşince çekiyorum anne sıcaklığı istiyorlat

Biberon avent kullanıyorum aynı sorun bende de oluyor ama bizim ki ağzında biriktiriyor hatta bu sebeple aktığı da çok oluyor, ses için doktorun 3 aya kadar normal dedi. Şans eseri muayne esnasında da çıkardı aynı sesi. Hatta ben burnunu temizliyordum burnu dolu diye snsnsj

Evet ben de öyle yapıyorum iyice kuruluyorum sürekli ped degisiyorum ama kanama devam ettiği için tam anlamıyla kuru kalmıyor ama ilk günlere göre daha iyiym kesinlikle

Ahhshsh hepsi ayrı komedi ya bu bebeklerin biberon ucu 1 değil de prematüre alacagım bu kez de bakalım ne olacak

Benim 20 gündür az az kanamam devam ediyor canım regl olmam imkansız ama doktorum iki ay sonrada başlayabilir 8 ay sonra da dedi hemen başlamaz bence o. Siyahlı kanamaysa içerde beklemiş eskiden kalan kanamadır muhtemelen

Ahhshsh hepsi ayrı komedi ya bu bebeklerin biberon ucu 1 değil de prematüre alacagım bu kez de bakalım ne olacak
İse yararsa bana da bilgi verin degiseyim bende. Ama bizde benimkinin suçu ya biriktiriyor ağzında, biberonu çekiyorum agzindakini tutsun diye. Çekecegimi anlayınca yapışıyor biberona. Bu sefer ya agzindakileri akıyor ya da dediğiniz gibi boğazına kaçıyor. Hayır aklım çıkıyor bir şey oldu diye bende korkuyorum kendide korkuyir snsjsj cidden bakalım daha neler gorcez ahahhaj

Benim lohusa kanamam bitti baya bugünde 2 saatte 2 pedi dolduracak kadar kanama olunca regl diye düşündüm dediğin gibi bende hemen başlamaz diye biliyorum bende pcos var belki onla bi ilgisi vardır bilemedim cumartesi kontrolde soruccam artık

Ya bu bebeği besleme işi çok zormuş, kimi mamaya ağzını sürmeden nasıl memeyle büyüyor sadece bilmiyorum. Benim makinem bozuldu gibi oldu o yüzden elle sağım yaptım biberona bir kaç sefer süt seviyem iyi ama bebeğim böyle iyi çekmediği hatta çoğunlukla memede uyuakaldığı için göğüslerim çok acıyor bazen süt dolu olduğundan. Yavaş yavaş alışacak illa ama keşke hiç mama vermeden devam edebilsem diyorum bazen , bazen de aman bir iki sefer içse bir şey olmaz mamadan diyorum . Ne bileyim zor işlermiş. Cuma günü doktora gitcem ona danışarak yapcaz artık bir şeyler

Sağlıkla analı babalı büyüsün canım. Hoşgelmiş mis kokulu

Hahahah ya bi de o herşeyden korkmalaro çok komik oluyor sjdhdh tamam ben deneyip yazarim canım bebise opucukler

Benim sütümde yetersiz sağsamda emzirsemde doymasına yetmiyor mecburen mama ilaveli devam ediyorum. Göğüslerinde sertlik varaa mutlaka sağarak boşaltmalısın. Çokda stres yapma kendine stres hem süte hemde bebeğe zarar. Biraz zaman geçince alışacaksınız birbirinize

Ben de ellerini tutup annen burada diyorum filan ama hep öyle okunca üzüldüm çok..

Seninde gozunaydin cnm bende sabah gidiyorum doğuma sağlıcakla evimize döneriz inşallah dua edin bizede Ocak annelerinden kimse kalmio sanırım benden sonra varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…