2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hiçbişey olmaz, 4 aylık olunca etrafa bakmaktan emmiyorlar doğru düzgün hareketlenince kilo alımları da ilk aylardaki gibi olmuyor ,obez falan olmaz korkma, tombik bebek çok tatlı olur ayrıca

Kızlar normal doğum yapanlar özellikle sadece suni sancıyla başlayanlar epidural kullandınız mı? Benim ilk doğumumda sancım gelmemişti 40.haftada suni sancıyla başlamıştı epidural istemiştim rahat geçmişti. Bunda hala sancım yok cuma 40.hafta olacak bebek başı aşağıda ama çokta aşağıda değil dedi suni sancı tutar mı bu durumda acaba?

Lavman yapmadı doktorum istemiyormuş nedenini bilmiyorum açıkçası. Doğum anında neler oldu Allah bilir Pilates topuna oturup kalçanı ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsun. Sancıları çok rahat hale getiriyor. Beli rahatlatıyor. Mutlaka tavsiye ediyorum

Benim suni ile devam edildi başı aşağı inmedi, sezeryana döndü ama herkesin aynı olacak diye bir şey yok. çok geç makattan başa dönmüştü bebek ondan dolayı kanala girememiş.

Kesilen yerin sonunda dikişlerin bitiş kısmında düğüm atıyorlar ya orasıymış. Benim 17 gün oldu başka ağrım kalmadı ama orası çok sızlıyor

Şöyle bi hesaplama görmüştüm

Eklentiler

• images (6).jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 48
Benim de yarın kontrolüm var heyecanlıyım bakalım ne diyecek.

Bizim 5. Gün düştü ama biz 3. Gün banyo yaptırmıştık kız nasıl masum nasıl masum Allahım evlatlarımızı bağışlasın sağlıkları sıhhatleri eksik olmasın inşallah

Kızlar bebeğimin cildinde vücudunda kızarıklıklar olmuş akşam farkettim yeni olmuş, bugün 16 günlük olduk.Süt alerjisi olmuş olabilir mi başka birşey aklıma gelmiyor

Kendimi inek gibi hissediyorum artık evinizin ineği geldi diyorum eşime 10 günlük oldu bugün ama hala düşmedi
Ahahahha benim memelerde sürekli açık artık saldım çekinmiyorum da bide hayattımda sahip olduğum en büyük şekilleriyle duruyorlar baya yadırgıyorum herhalde emme işlemi bitikten sonra benimde köpek memesi gibi puruş puruş olacaklar feda olsun kızıma

Kız ağlıycam zaten sürekli ağlayasım var dünden beri. Kaybolmuyoruz hiç birimiz öyle bişey yok. Ama benim kız sürekli memede. Telefonu elime alamıyorum bile. Daha ilk günden uykusuz kalmaya başladık biraz rutinimiz oturursa yine yazarım sürekli. Ay doğurdum resmen inanamıyorum. Hadi siz de gelin artık. Hep dua ediyorum zaten

Aynı duygular içerisindeyim herşey için minnettarım kızlar kimseye giyemediğimidiyemediğimi buraya yazıyorum ve en iyi şekilde geri dönüşlerle mis gibi oluyorum dizinle yanılma fırsatım olursa birgün kocaman kocaman kucaklamak isterim bir kardeş bir abla gibi her anımızda birbirimizin yanındaydık Kocaman kocaman öpüyorum iyiki varsınız bu bir veda değil başlangıç bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…