2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen. Hayırlısı bakalım. Kızım iyi olsun da. Çok hazırlıksız oluyor her seferinde. Geçen ben de bir gece kaldım tansiyondan dolayı.

Ayy evet cok dikkat etmek lazimm. Yenidogan yogunbakimlari dolu zor yer bulduk sarilik tedavisi icin. Rsv ve rota salgini varmis.

Burada hamile günlüğünde yazan tarih doğru mu. Niye erkenden suni alacaksın ki daha vakti var baya

Teşekkür ederim cevabınız için bende kontrollerde memnun kaldım umarım doğum sürecinide sıkıntısız atlatırız hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

Burada hamile günlüğünde yazan tarih doğru mu. Niye erkenden suni alacaksın ki daha vakti var baya
Doktorumun hesabına göre beklenen 19 ocak bizde 16sı diye konuştuk salıya. Biraz benden kaynaklı aslında pek dayanamıyorum bu halime, kendimi çok aciz hissediyorum bir an önce rahatlayıp tekrar kendime yetebilen hale gelmek istiyorum. Hamilelik beni yordu biraz galiba

Benimki de 19 Ocak ama 41 haftayı bile bekleriz dedi doktor. O acizlik hissi kötü haklısın ama durabilirsin aslında. En azından 40 hafta dolabilir. Geçen çişimi kaçırınca çok üzülmüştüm ben de kendimi aciz hissediyorum diye. Ama son günler artık napalım. İnşallah salıya kadar gelir bebeğin kendiliğinden

Ahh geçmişler olsun iyi ki gitmişsin ya, yat yat iyi olmuş riske atmaman.
Ha gayret bitecek bunlar da, bebeğinle evine kavuştuğun zamanı düşün

Kızlar ya benim bebiş uyumuyor gece 12 de uyandı sabah 4 e kadar oturduk 6buçukta tekrar kalktı öğlen 2 ye kadar 2 de yarım saat uyudu hala uyanık oturuyoruz şuan normal mi bu kadar az uyuması yoruyorum da oyun oynuyorum şarkılar söylüyorum esniyorda ama uyumuyor anlamadım hani yenidoğan sürekli uyur bi emmeye kalkardı beni mi kandırdılar

Inşallah Allahım hepimizi hayırlısıyla ferahlatsın artık bende çok istiyorum aslında kendiliğinden gelsin doğal akışında olsun ama sabrımda tükeniyor artık iyice güçsüzleşiyorum.

Benim bebiş de uyumuyor herhalde atak dönemleri oluyormuş atak döneminde bizimkiler dün 3 buçuğa kadar uyumadı sonra ara ara uyandı sabah da uyandı uyumadı. Ben topalasan 2 saat uyumamışımdır

Ayy evet cok dikkat etmek lazimm. Yenidogan yogunbakimlari dolu zor yer bulduk sarilik tedavisi icin. Rsv ve rota salgini varmis.
Evet dün hastanedeydim, yenidoğandan tut yetiskinlerdeki tüm yoğun bakımlarda doluluk çok yükselmiş. Çok korktum. Annem gelmişti babam da bugün gelmek istedi ama babam emekli sürekli dışarı çıkıyor evde canı sıkılıyor. Bana gelince de duramaz dolaşmak ister, dışarda çay içmek ister, bişey taşır diye korkudan kabul etmedik, tabi bu da içime oturdu, babama çok düşkünümdür çünkü. Kardeşim salidan gelecek, babamı hastaneye getirirsin bebeği görmesi için dedim, gerçi kardeşim de kamuda çalışıyor, babamdan sakinsak eşim ve kardeşim ise gidiyor. Kayınvalidem uzak yoldan gelecek. Sürekli bunları düşünüyorum. İnanılmaz gerginim.

Benim bebiş de uyumuyor herhalde atak dönemleri oluyormuş atak döneminde bizimkiler dün 3 buçuğa kadar uyumadı sonra ara ara uyandı sabah da uyandı uyumadı. Ben topalasan 2 saat uyumamışımdır
bende öyleyim valla geçen gece zaman algımı kaybettim yorgunluktan gece 10 de yattım 3 de ağlamasına kalktım ama o arada uyandı mı altını değiştirdim mi yedirdim mi şimdi uyumadan yatırdım yatağına o yüzden mi ağlıyor yoksa saati mi geldi de yeni uyandı yada uyandım yedirdim altını mı değiştirmeden yatırdım kafayı yiyecektim bişey yaptım o saat aralığında o kadar uyumaz çünkü ama ne yaptığımı hatırlamıyorum o saat aralığı yok bende oturdum ağladım sabaha kadar da eşim kalktı aldı beni duyunca ağlamıyor da sürekli mızmızlanıyor kucakta durmuyor yatakta durmuyor geçer inşallah bir an önce

Canım şimdi bu yaşadığımız şeyler canımızı sıkıyor ama ileride cidden çok komik olaylar olarak animsayacagiz ve anlatacağız. Benim de ilk hamileliğimde çatı ağrısı artık dayanılmaz olmustu, oğlum çok erken yönelmişti kanala, hep zorlanıyordum gitgide yürüyemez hale gelmiştim. Doğuma bir kaç gün kala evde kimse yok tuvalete kalkamadım o derece bı çatı ağrısı, sol bacağımi basamiyorum. Ağlayarak kardeşimi aradım, o zaman öğrenci evi benim evimin alt sokagindaydi. Nasıl yani seni tuvalete goturmem için beni mi cagiriyorsun demişti ben o an agladigim için cemkirmistim ama şimdi aklımıza geldikçe güleriz

En başından beri mi böyleydi sonradan mı uyku saatleri azaldı? Benimki emip uyuyor şuan çok küçük olduğu için değildir inşallah uykuyu sever ben de dayanamam uykusuzluğa açlık bi nebze okey ama uykusuzluk

Karnındayken hareketleri nasıldı peki, en hareketli olduğu saatleri filan farkedebilmis mıydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…