2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben senin sancılarını takip ediyordum ya daha öncede böyle ağrın olmuştu bi ara aynı zamanda benimde aynı ağrılarım vardı, ben o zaman inanmıştım biz beraber doğurucaz diye bugün yine beraber doğuramadık ama sen benden ilerdesin sancın çıkmış açıklık var inşallah bir nefeste su gibi kurtulursun Allah ağrılarını alsın bebişi versin kucağına

Kuzum inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Merak ettim ne kadar dediğler doğum ücreti?

Bir de şehir hastanesinde isteğe göre sezeryan yapılıyor mu? Yoksa senin mecbur bu şekilde mi?

Yine doğuramadım ya, ki ben 28. haftada erken doğum riskiyle yatmış insanım ya. Yolun sonu göründü doğuramıyorum
Daha önce de yazmıştım burada, 20 li haftalarda erken doğum endişesi yaşayanlar zamanı gelince bu çocuk gelmiyor diye hayiflanacaklar demiştim erken doğacak bebek her türlü doğuyor zaten, ama erken doğum riskine rağmen gelmediyse onun orada keyfi yerinde demektir kolay kolay rahatını bozmayacaktir bu tamamen bir aforizma hiç bir bilimselliği yok bu arada

o kadarda motivasyon konuşması yaptım hadi güzel kızım diye diye sevdim heveslensin çıksın dedim olmadı

Dualarım seninle artık çok yakınsın inşallah gelecek devamı.
Meryem ana otu var mı attın mı suya?
Bu arada ben 2 cm ile yatmıştım hastaneye.

Kuzum inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Merak ettim ne kadar dediğler doğum ücreti?

Bir de şehir hastanesinde isteğe göre sezeryan yapılıyor mu? Yoksa senin mecbur bu şekilde mi?
Benimki ikinci doğumum olucak ilki sezeryandı o yüzden Buda sezeryan olucak. 23 binden 36 bine çıkarttılar ücreti malesef

Herşey yolunda gidecek inşallah. Merak etme. Doktor çok önemli zaten. Ben çocuğu okuldan alacaktım baksana yatış verdiler bana. Çocuk kendi gitmek zorunda diğer okuluna ve üstelik eşim de nöbette 6 dan önce çıkamıyor. Normal acilden grdim kadın doğum baksın dedi baktılar takip edilecek diye yatış yaptılar. Herşeyin hayırlısı olsun.

Kızlar ben normal acile gittim sabah. Sonra kan idrar tahlili yaptırdım dr kadın doğum acili de bir görsün dedi gittim. Bebeğin suyu fazla çıktı bir de enfeksiyon yüksek çıktı. Yatış yaptılar bir gün takip edilecek dedi. Yatmak istemiyorum dersen imzayla çıkabilirsin dediler de eşim kal dedi. Bilmiyorum riske atmak istemedim ben de.

Çok geçmiş olsun. Ben böyle durumlarda gözetimde olmayı tercih ederim açıkçası. Umarım en kısa sürede iyi olursun.

Geçmiş olsun canım, gözetim altında olman iyi olmuş, oğlun büyük ama yine de ona göz kulak olabilecek birileri var mı sen bı sure hastanede kalirsan

Benim suyum geldiğinde 32. Haftanın sonundaydım zar zor 3 gün durabildi bebek 33. Haftada doğdu normal doğum sancım bile başlamıştı ama ben sezeryan istiyordum normal doğum fobisi var bende bide ciğer geliştirici iğne yaptılar bana. Hiç korkmayın sakin olun inanın zor zamanlar geçecek. Doğum da ayrı güzel ilk buluşma falan ben aşırı panikten bişey anlamadım siz tadına varın ilk dokunuşların

Ben şehir hastanesine takipteyim. Dün gebe okulunda odaları gezdirdiler. Tertemiz odalsr iki kişilik. Doktorlar da çok iyiler. Sürekli takip ediyorlar. Ben çok memnunum. Özelin tek özelliği usg cihazları çok güzel o kadar. Benim gittiğim dr mesela çok çok iyi herşeyi sorar hangi vitaminin bitti der. Bilmiyorum çok memnunum.

Geçmiş olsun canım, gözetim altında olman iyi olmuş, oğlun büyük ama yine de ona göz kulak olabilecek birileri var mı sen bı sure hastanede kalirsan
Yok işte yavrum haberi bile yok gelemeyeceğimden. Telefonu var Allah'tan arar bizi biz de söyleriz. Ananne babsnne olmayınca böyle.çok yalnız hissediyorum kendimi.

Yatış yap canım sana şimdi en iyi bakacakları yer hastane hemen müdahale şansı var

Çok geçmiş olsun. Bence de kalın sizin için zor olmayacaksa. Ben de tansiyon takibi nedeniyle kalmıştım. Bi sefer de yatış verdiler kalmak istemedim. İmzalatılan kağıdın içeriği insanın psikolojisini bozuyor. Doktor kontrolünde olmak her zaman iyidir bence.

Yok işte yavrum haberi bile yok gelemeyeceğimden. Telefonu var Allah'tan arar bizi biz de söyleriz. Ananne babsnne olmayınca böyle.çok yalnız hissediyorum kendimi.

Size destek olabilmemiz mümkün olur mu acaba? Ben ve eşim de İstanbuldayız. Beşiktaş tarafındayız. Herhangi bir şey olursa yapabileceğimiz özelden yazın lütfen. Canı gönülden teklif ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…