2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Doğuruyorsun bence ama düzenli olması önemli. Kasılmalar arasında kaç dk geçiyor onu takip et bakalım düzenli mi geliyor
Saati sabah ettim ama hiç düzene binmedi ağrılar. Bel ağrım sabit ama kasılmalar öyle değil, bazen belime bıçaklar saplanıyor sonra kasılma oluyor ama bazen aynı bel ağrısından sonra hiç karnımda ağrı kasılma bisey olmuyor aralıklarıda düzenli değil. Neyseki bugün kontrolüm var, bakalım ne haldeymişim.

Doğum oldumu, sancıların kesildimi devammı, nasılsın?

Ben o konuyu 2 gün öncesi ya da 2 gün sonrası diye düşündüm. torro sen mi yazmıştın bu konuyu kim attı ortaya Teori doğruysa 4 gün içinde doğuracağım
Evet ben attım ya işte 1-2 gün önce sonrası gibi, 39 haftalığa denk geliyor hemen hemen sanki :) ay hadi inşallah sağlıkla

Günaydıın yaa bi de kontrole diye gidip doğum olurmuş :) hadi bakalım güzel haberler bekliyoruz

kahveseverannee nasılsın ya? Zor bi gece olmuş gibi ama keşke geri göndermeselerdi haberdar et bizi de müsait olunca. İnşallah devamı kolaylıkla geçsin, belki de doğum olmuştur bile hadi bakalım

Hadi haberdar et bizi de inşallah en kısa zamanda sağlıkla doğurursun sen de

kahveseverannee nasılsın ya? Zor bi gece olmuş gibi ama keşke geri göndermeselerdi haberdar et bizi de müsait olunca. İnşallah devamı kolaylıkla geçsin, belki de doğum olmuştur bile hadi bakalım
Bi daha yazmadığına göre muhtemelen doğurdum yazacak artık bugün bi tane daha bebiş geliyo

Olsun canım geç olsun güç olmasın. İnşallah güzelce şifa olacak ilaçlar rahatlayacaksın
Bildirimden giriyorum ben en son kim yazdıysa onun bildirimi geliyor. Aslında uygulaması olsaydı ne güzel olurdu değil mi?
Ben de bildirimlerden giriyorum ama çok geri sayfalara atıyor bazen ana sayfadan girmeye çalışıyorum. Bu sitenin niye uygulaması yapılmadı yıllardır ben de anlamıyorum ki

Teşekkür ederim canım.
Katılıyorum sana.
Kızlardan da haber yok merak ettim doğrusu

Benimde aynı şekilde odu nst de sancı çıkmadı nst makinesi bozukmuş başka makine de sancı çıktı. Doğuruyormuşum meğersem ben beline masaj yaptır o rahatlatıyor biraz

Kızlar maalesef hala doğuramadım çok kötüyüm diyebilirim ama nolur kimse umutsuzluğa kapılmasın herkesin bünyesi farklı. Nst de sancım çıkmaya başladı açıklık 3 cm olmuş doktor 4 den önce yatış veremem dedi eve gönderdi 12 de gel dedi sıcak duşa gir çömel sancı geldiğinde dedi sancılarım çok sık ve şiddetli olduğu için hiç dinlenemedim geceden beri umarım bu gün akşama kadar doğurmuş olurum dua edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…