2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ye tatlıyı doğur atlıyı demişler çıkacak mı bakalım 😂
Ben ultrason görüntüsünden biraz anlıyorum benimki erkek bence, hissiyatım da erkek rüyamda da 2 kere erkek gördüm kayınbabam da erkek gördü 😂 tabi ilk bebişim çok şükür Allah nasip etti sağlıklı olsun hiç önemli değil 😍🙏🏻

Bende aynı şekildeyim hem üzülüyorum hem korkuyorum okumasam merak ediyorum okusam herkesin sorunundan ayri etkileniyorum ne olacak bu halimiz🥺

Okuyorum okuyorum sonra iptal iptal iptal diyorum evham yapiyorum esim bilmiyor buralari okudugumu
Bilse kizar bile😒
Ben de öyle okumadığımda merak ediyorum ama girince de bir sürü gereksiz şey öğrenmiş oluyorum ve öyle mi böyle mi diye kendimi yiyorum. En son doktora geçen çarşamba gittim sadece 8 gün olmuş ama bana aylar gibi geliyor mesela. Arada bir sürü şey öğrendiğim için o da var mı bu da var mı evham yapıyorum

ayy maşallahhh çoook sevindimmm❤️ demekki sağlıklı beslenmişsiniz tebrik ederim💕
Sağlıklı beslenmeyle alakası olduğunu sanmıyorum benim doktorum 12 haftaya kadar yediklerin bebeğe gitmez demişti. Şimdi böyle diyip gelişimi iki üç gün geride olanları sağlıksız mı besleniyorum diye arada bırakmayalım 😊

Canım anneler ve güzel anne adayları 🌸
Hamileliğim 6+4 dün deyim ama ben Semizotu yemeyi çok seviyorum hemen hemenn hergün bir kase yoğurtla karıştırıp yiyorum acaba bunun zararı var mı?
Semızotu çok faydalıymıs, ben de ınternetten arastırmoştım, hamılelerın tuketmesı gereken yıyeceklerın basında gelıyormus🌺

Sağlıklı beslenmeyle alakası olduğunu sanmıyorum benim doktorum 12 haftaya kadar yediklerin bebeğe gitmez demişti. Şimdi böyle diyip gelişimi iki üç gün geride olanları sağlıksız mı besleniyorum diye arada bırakmayalım 😊
Benım 3 gun gerıde cıktı, bugunn eriştelı yesıl mercımek yemeğı yaptım, 2 tabak yedım, midem bulanıyor sımdı🤦‍♀️bebege kılo aldırıyormus

Benım 3 gun gerıde cıktı, bugunn eriştelı yesıl mercımek yemeğı yaptım, 2 tabak yedım, midem bulanıyor sımdı🤦‍♀️bebege kılo aldırıyormus
Bebeğin önde /geride çıkması embriyonun döllenme zamanıyla alakalı canım, ilk 3 ay bebek annenin depolarından yararlanıyor beslenmeyle bir ilgisi yok,bana dr um öyle söyledi, sen yine dikkat et tabi beslenmene iyi birşey🌸

Bebeğin önde /geride çıkması embriyonun döllenme zamanıyla alakalı canım, ilk 3 ay bebek annenin depolarından yararlanıyor beslenmeyle bir ilgisi yok,bana dr um öyle söyledi, sen yine dikkat et tabi beslenmene iyi birşey🌸
Canımm benımkı tup bebek, adet tarıhım yenıden duzenlendı, bu doktorum duzenlemede de sıkıntı olabilir dedı, haftaya baska doktora yenıden hesaaplatıcam, ıste ınsan vaktınde olsun ıstıyor 🥰

Canım daha çok erken yediğimiz şeylerin bebeğe gitmesi için. Ama vitamin depolarımızı dolu tutmakta fayda var çünkü bebek var olanı çekiyor. Benim hamilelik sürecimde tırnaklarımın uzaması bile aşırı yavaşladı mesela. Her yerden emiyor :)) ama kötü besleniyorum işte günü geride diye bir şey yok tıbben:)

Benim de 2 kız 1oğlan.Herşeyde bir hayır vardır. Bizim evde herkes istiyordu ben hariç 😊 14 yaşındaki kızım hergün yalvarıyordu annee ben sana yardımcı olurum lütfen kardeş diye duası kabul oldu diyorum :) hamile kalmadan önce diyordum kazara kalsam kafayı yerim heralde diye ama hiç öyle olmadı sanki ilk defa hamile kalmışım gibi yine aynı heyecan 🤭
Ama maşallah senin kız büyükmüş benimki en büyük 7 yaşında kizim

Canımm benımkı tup bebek, adet tarıhım yenıden duzenlendı, bu doktorum duzenlemede de sıkıntı olabilir dedı, haftaya baska doktora yenıden hesaaplatıcam, ıste ınsan vaktınde olsun ıstıyor 🥰
Anladım canım tüp bebekte nasıl oluyor bilmiyorum,biraz tedbir iyidir ama rahat olmaya çalış inşallah sorunsuz bir gebelik geçirirsin🙏🏻🌼

Canım daha çok erken yediğimiz şeylerin bebeğe gitmesi için. Ama vitamin depolarımızı dolu tutmakta fayda var çünkü bebek var olanı çekiyor. Benim hamilelik sürecimde tırnaklarımın uzaması bile aşırı yavaşladı mesela. Her yerden emiyor :)) ama kötü besleniyorum işte günü geride diye bir şey yok tıbben:)
Tabıkı yedıgımız seyler vıtamın olarak yarıyor bıze, vıtamın de kullanıyırum ben, ıste analık yüreği 🥰

Anladım canım tüp bebekte nasıl oluyor bilmiyorum,biraz tedbir iyidir ama rahat olmaya çalış inşallah sorunsuz bir gebelik geçirirsin🙏🏻🌼
Insallahh canım, tup bebek grubunda sordum, herkeste varmıs boyle durumlar ☺️ hep bırlıkte sorunsuzca ılerlesın hamılelıgımız

Ay eksi yiyorum mesajini yazdim 1 saat sonra ögürmeye basladim o saatten beri hicbirsey yiyemedim🥹 normalde midem eksirdi hafif bulanirdi simdi daha agir yasiyorum mide bulantisini aci su cikariyorum resmen🤒 2 hafta var doktora ama boyle devam ederse doktoruma yazip ilac isticem 🥲
Benim de 6 ve 7.haftada bulantı yoğundu ama hic çıkarmadım. Bu hafta daha iyiyim.Ara ara yemekten sonra oluyor ama çok rahatsız etmiyor.Insallah sizinki de uzun sürmez.🌸

Merhaba hanimlar. Benim sat 23 nisan adetime iki gun varken 21 betayla hamile oldugumu ogrendim sonrasinda birkac kere tekrarladim saglikli ilerliyordu en son pazartesi 432 cikti bugun 5+4 haftalik olmasi gerekiyor doktora gittim alttan cok zOr kucucuk bir sey goruyorum aslinda bu haftaya gore büyük bir oese gormem lazimdi dedi beta verdim 980 cikmis. 8 gun gecikme ve bu haftaya gore cok dusuk ya sizce sagliksiz bir gebelik mi?
1500 uzerinde vajinalde anca gorebiliyorlar oda kucucuk oluyor doktorunuz betaya dikkat etmeden mi dedi acaba

Merhaba hanimlar. Benim sat 23 nisan adetime iki gun varken 21 betayla hamile oldugumu ogrendim sonrasinda birkac kere tekrarladim saglikli ilerliyordu en son pazartesi 432 cikti bugun 5+4 haftalik olmasi gerekiyor doktora gittim alttan cok zOr kucucuk bir sey goruyorum aslinda bu haftaya gore büyük bir oese gormem lazimdi dedi beta verdim 980 cikmis. 8 gun gecikme ve bu haftaya gore cok dusuk ya sizce sagliksiz bir gebelik mi?
Birde haftanida keseyi gordukten sonra zatwn hesaplamasi lazim bence beta takibi yap hastaya pazartesi baska doktora git benim vajinalde 3000 kusurken cok kucuk gorunmustu canim strese sokma kendini hakkinda hayirlisi olsun insallah

Ben ultrason görüntüsünden biraz anlıyorum benimki erkek bence, hissiyatım da erkek rüyamda da 2 kere erkek gördüm kayınbabam da erkek gördü 😂 tabi ilk bebişim çok şükür Allah nasip etti sağlıklı olsun hiç önemli değil 😍🙏🏻
Rüyada görülen çıkıyor genelde.Benim bir kızım var.Ona hamileyken rüyamda kız olacağını görmüştüm.😍 Rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah.🤲🥰

X