2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Anam bu ne aşerme forumu olmuş burası. Valla bende ilk başta hamile olduğumu bilmeden erik reklamı çekenlere saydırıyordum. ya bu kadar mı renkli lezzetli çekilir. Ayıp bu reklemcılar insanın canını nasıl çektireceklerini biliyorlar diyordum. sonra öğrendimki süpriz hamilelik.
Neyse işte sonra erik yedim daha canım istemedi. Sonra dondurma istedim yedim bir daha onu da canım istemedi. Sonra dolma, sonra browni, sonra tropikal meyveler derken hepsinden azıcık yiyip bıraktım. Benim canımın ne istediği belli değil. Nasıl bir çocuk çıkacak çok merak ediyorum. renkli bir kişilik olacak. :KK53:

Merhaba hanimlar. Benim sat 23 nisan adetime iki gun varken 21 betayla hamile oldugumu ogrendim sonrasinda birkac kere tekrarladim saglikli ilerliyordu en son pazartesi 432 cikti bugun 5+4 haftalik olmasi gerekiyor doktora gittim alttan cok zOr kucucuk bir sey goruyorum aslinda bu haftaya gore büyük bir oese gormem lazimdi dedi beta verdim 980 cikmis. 8 gun gecikme ve bu haftaya gore cok dusuk ya sizce sagliksiz bir gebelik mi?

Kızlar acil bir bakar mısınız?
7+5 günlük hamileyim, ve iki gündür gribim var, bugün çok hafif kasıklarımda batma da hissettim. Az önce tuvalete gittiğimde peçeteye sildikçe gelen turuncu akıntım olduğunu gördüm başına gelen var mı çok endişelendim, biraz daha takip edip doktora gideceğim

Merhaba. Dün sıtmalanmıştım. Acile gittik bebeğimin kalp atışı gözükmedi. 6+1 de görüşmüştü kalp atışı. Bugün 7 olmasın lazım. Doktoruma da gittim bugün. O da göremedi kalp atışını 😢 salı ya kadar bekleyelim dedi. Şans verelim dedi. Böyle olan var mı acaba? Ya da duyan. Önce hafif atış görüp sonra göremeyen. Çok üzgünüm.

Merhaba. Dün sıtmalanmıştım. Acile gittik bebeğimin kalp atışı gözükmedi. 6+1 de görüşmüştü kalp atışı. Bugün 7 olmasın lazım. Doktoruma da gittim bugün. O da göremedi kalp atışını 😢 salı ya kadar bekleyelim dedi. Şans verelim dedi. Böyle olan var mı acaba? Ya da duyan. Önce hafif atış görüp sonra göremeyen. Çok üzgünüm.
Sıtma dediğiniz ne oluyor tam olarak . Bildiğimiz virüs bakteri o sıtma mı

Ben de tatlıya düştüm.Her gün bal kaymak yiyorum 😄 Geçen akşam canım şam tatlısı istedi eşime söyledim almak icin çıktı.Gitti gelmiyor her yer kapanmış.😂 Bir yerde bulmuş neyse ki 😄
Ay eksi yiyorum mesajini yazdim 1 saat sonra ögürmeye basladim o saatten beri hicbirsey yiyemedim🥹 normalde midem eksirdi hafif bulanirdi simdi daha agir yasiyorum mide bulantisini aci su cikariyorum resmen🤒 2 hafta var doktora ama boyle devam ederse doktoruma yazip ilac isticem 🥲

Bebeğin kalp atışları normal süreçte 6. haftadan itibaren duyulabilir, fakat net şekilde kalp atışının duyulması 10-12 hafta arasını bulabilir

Şöyle bi yazi buldum lutfen stres yapma hersey yolundadir Allah'ın izniyle inşallah

Kızlar selam… Bugün kahverengi lekelenmem olmuş. Biraz panik yaptım.
Bu arada 8 haftalığım.
Geçmişolsun.Progestan kullanıyor musunuz? Ona başlıyor doktorlar bildiğim kadarıyla bu durumda doktorunuza ulaşabilirseniz çok iyi olur muayeneye de çağırabilir

Kızlar bir şey sorcam ben burda kötü bir şey okuduğumda hemen evham yapıyorum acaba bende de var mı falan diye size de oluyor mu bu 🥺😞 eşim artık kızıyor girip okuma psikolojin alt üst oluyor diye ama yine dayanamıyorum giriyorum
Bende aynı şekildeyim hem üzülüyorum hem korkuyorum okumasam merak ediyorum okusam herkesin sorunundan ayri etkileniyorum ne olacak bu halimiz🥺

Kızlar bir şey sorcam ben burda kötü bir şey okuduğumda hemen evham yapıyorum acaba bende de var mı falan diye size de oluyor mu bu 🥺😞 eşim artık kızıyor girip okuma psikolojin alt üst oluyor diye ama yine dayanamıyorum giriyorum
Okuyorum okuyorum sonra iptal iptal iptal diyorum evham yapiyorum esim bilmiyor buralari okudugumu
Bilse kizar bile😒

X