2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bebeğin adını mete koyduk denyonun biri eşime babasını öldüren Türk hükümdarı demiş , adıyla yaşasın hayırlı olsun diyip geçmek neden bu kadar zor, insanlar neden bu kadar kötü

Ay aman insanlar işte he diyip geçmek lazım, ismi Salih olan insan dünyanın en kötü insanı da olabilir. İsme bakıyorsa ohooo umursamayın , hiç canınızı sıkmayın çok da güzel isim

İste bilmişlik taslayacak aklı sıra, metehanin icraatlerini sorsan apışıp kalır da duymuş bı yerden babasını öldürdüğünü, boş insanların ilgisini anca sansasyonel şeyler çeker çünkü. Kafaya takmaya bile gerek yok. Benim oğlumun adı da Mete. En yakın arkadaşı babası

Ay aman insanlar işte he diyip geçmek lazım, ismi Salih olan insan dünyanın en kötü insanı da olabilir. İsme bakıyorsa ohooo umursamayın , hiç canınızı sıkmayın çok da güzel isim
Teşekkür ederim kızlar iyi ki varsınız

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar kac gündür yazamadım.2 Ocak'ta saat 10.05'te sezaryenle oğlum 3240 gr 50cm doğdu.Öyle tatlı ki yumuş yumuş mis kokulu koklamalara doyamıyorum. Darısı sizlere olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
İkinci doğumum olmasına rağmen sütüm hemen gelmedi.Üç gün mama vermeye çalıştık sürekli uyuyordu uykudan uyandıramadik biraz zorladı bizi. Dün gece az az sütüm geldi çok şükür.Bugün emziredim.

İnşallah canım, tutunca güzel emiyor tutturmak sıkıntı ama zamanla oturmaya başlayınca daha rahat emzirecegim inşallah İnşallah gelecek senin de sütün güzel düşünelim

Gözün aydın, sağlıkla büyüsün kuzucuk

Bebeğin adını mete koyduk denyonun biri eşime babasını öldüren Türk hükümdarı demiş , adıyla yaşasın hayırlı olsun diyip geçmek neden bu kadar zor, insanlar neden bu kadar kötü
Eski Türklere merak saran birisi olaraktan söylemeliyim ki Mete babasını öldürmeseydi Babası ona tuzak kurarak öldürecekti .Çünkü babası Çin hatunla evlendikten sonra olan melez çocuğunu tahta geçirmek istiyordu .Kurallara göre melez çocuk Kağan , hükümdar olamazdı . Bunun olması için de Mete’nin ölmesi gerekiyordu.Yani Mete Türk toplumu için doğru olanı yaptı .Bebeğinizin ismi çok güzel tebrik ederim adıyla yaşasın

Teşekkür ederim ne güzel bilgiler zamanın koşullarına göre herşeyi değerlendirmek lazım

Gözünüz aydın olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Hayırlı ömrü olsun yumuşun gelir artık sütün yeter inş

Gözün aydın sağlıkla büyüsün minik inşallah gümden güne çok daha iyi olacak her şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…