2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gözünüz aydın, sağlıkla büyüsün inşallah.

Allah anali babali büyütsün cnm

Allahım ne kadar büyümüş maşallah bizim bebişler de karnımızda dişlenecek az kaldı
Vallahi ben bile sıkıldım sizin hamileliğinizden doğurup okula göndereceksiniz nerdeyse şaka bir yana doğurun artık ben bebek konuşmak istiyorum sizinleeee

Kizlarr takip edemiyorum burayi biraz toparlaninca döncem.doguran arkadaslari tebrik ederim hayirli olsun bebebislerinin saglikli uzun ömürleri olsun insallah.
Benim dogumdan sonra sütüm cok az geldi ama bebek kaka falan yapiyodu yetiyo sandik. Emip susmayinca mama takviyesi de yaptim ama buna ragmen sariligi cok yukseldi. Fototerapi icin yogun bakima yatirildi. Taburcu olduk toparlnmaya calisiyoruz.

Çok geçmiş olsun, kuzumuz hemencecik toparlansın inş

Geçmiş olsun canim çabucak toparlanirsiniz umarım

Simdi yeni msjlari okuyorum cok cok gecmis olsun biran once toparlanirsiniz

Biz aşımızı olduk dün ateş falan yapmadı sıkıntı yaşamadık
Biz 24. Gün kabız diye doktora koşunca 30. Gğn kontrolünü ay başına erteledi 50. Güne falan geliyor o zaman yapacakmış aşıyı inşallah bizde de sıkıntı çıkmaz bide burnunu temizledin mi hiç arada tıkalı gşbi geliyor bana fizyolojik de yazdı doktor aspiratör de var ama cesaret edemedim

Vallahi ben bile sıkıldım sizin hamileliğinizden doğurup okula göndereceksiniz nerdeyse şaka bir yana doğurun artık ben bebek konuşmak istiyorum sizinleeee
İnanki bizde artık bebek konuşmak istiyoruz ama nerdee hala mide bulantısı sancı kasılma konuşuyoruz

Hangi şehir ve hangi hastanedeydin? Doğumdan sonra hastane hakkında yazar mısın nasıldı ilgileri falan ben de şehir hastanesinde doğum yapacağım da.
Merhaba canım bursa şehir hastanesindr bugün eputural anestezi ile sezeryanımı oldum 48 cm 2915 gr kızım doğdu şuan çok iyiyiz sabh 11 de doğdu 6 saat sonra sonta çekildi ve yürüyüş yaptım daha iyiyim güzel ilgileniyorlar tavsiye ederim odaları tek kişilik denk geldi bana bazıları çift de var aynı otel gibi valla çok lüks

Umarım kolaylıkla sağlıklı doğmuştur bebeğiniz. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Herkesin güzel haberlerini bekliyoruz.

Ben de salı gününden beri 3 cm açıklıkla bekliyorum, suyum ve nişanım gelmedi. Her an gelebilir ile hiç gelmeyecek heralde arasında bir yerdeyim. Umarım kolaylıkla gelir bizim bebiş de. Zaman zaman hafif sancım oluyor. Düzenli değil, yoğun değil. Gönlüm normal doğumdan yana, şimdilik engel bi durum yok. Son anda doktor değişikliği yaptım kendi doktorum epidurale karşı olduğunu söylediği için. Bir de sezaryen konusunda biraz ısrarcı. Aslında mutlaka epidural olsun ya da normal olsun demiyorum ama ilk doğum olacak ve epidurale kesinlikle karşıyım demesi beni korkuttu. Umarım doğru bir karar vermişimdir. Normal doğum bekleyen kaderdaşlarıma ayrıca selamlar benden, beklemek keyifli ama yorucu.

Her birimiz için, güzel şeyler olsun dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…