2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Üzüldüm, çok geçmişolsun. Ben de kimyasal olduğunu düşünüyorum kürtaja gerek kalmayacak büyük ihtimal.. kimyasaldan sonra çabuk hamile kalınıyor diye okudum sağlıklı bir süreç dilerim ilerisi için🙏🏻
Teşekkür ederim Şubat ayında da bir kimyasalım vardı çok ağrılı geçmişti ardından martta rahim filmi deneyimi yaşadım oda çok zordu acı eşiğim düşük olduğu İçin şimdi günlerdir kan vermekten iğne yemekten delik deşik oldum . Zaten tüp bebek uzmanı ile görüşüyordum bir sürü vajinal acılı muaneler vajinamus geçmişim de var . Artık bu kadar fiziksel acıya bi ara vermem lazım çok yıprattı beni . 2,3 ay sonra korkularım geçerse tekrar denerim rabbim aratmasın kimseye 🙏🏻 Sağlıklı gebelikler hepinize kısa süreliğine de olsa burda olmak güzeldi 🥹♥️

Teşekkür ederim Şubat ayında da bir kimyasalım vardı çok ağrılı geçmişti ardından martta rahim filmi deneyimi yaşadım oda çok zordu acı eşiğim düşük olduğu İçin şimdi günlerdir kan vermekten iğne yemekten delik deşik oldum . Zaten tüp bebek uzmanı ile görüşüyordum bir sürü vajinal acılı muaneler vajinamus geçmişim de var . Artık bu kadar fiziksel acıya bi ara vermem lazım çok yıprattı beni . 2,3 ay sonra korkularım geçerse tekrar denerim rabbim aratmasın kimseye 🙏🏻 Sağlıklı gebelikler hepinize kısa süreliğine de olsa burda olmak güzeldi 🥹♥️
Senin kendini hazır hissetmen en önemlisi❤️ dinlen ara ver kendini toparla herşeyin bir zamanı vardır en hayırlı zamanda olacaktır 🙏🏻

Ocak ayının sonu şubatın başında da bir kimyasalım vardı onda değerimiz 18 den hemen 10 düştü ve kanama ile öğrendim 1 ay sonra rahim filmi çekildi bu ay yine kalmıştım işte .ama uzun bi süre dinlenmem gerek sanırım 3 senedir uğraşıyoruz yıprandım sürekli bu döngünden de sıkıldım 2,3 ay ara verip belki korkularım geçince yine deneriz umarım çabuk sıfırlanır değerim desteğin işin teşekkür ederim ♥️
Yumurta kalıtesı ve sperm kalıtesıne yogunlasın o halde bu surecte, ınsallah tez zamanda saglıklı bır gebelık dılerım sıze 🙏🏻❤️ cok uzun surec sonunda hamıle kaldım ben de sızı cok ıyı anlıyorum, yıllardır cabalıyorum ben de, ınsallah rabhım sızı de feraha cıkarsın🤲🏻🌷

Selamlar…öncelikle tebrik ederim umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi🙏🏼harika bi süreç yaşarsınız benim gibi🤣 bugün bebeğimi kucağıma alalı 5ay olmuş şaşkınım çok🥰🥰çocuk yapmaya karar verdiğimizden itibaren DR ERHAN KARAALP ile süreci yürüttük ve bir başkasına kesinlikle ihtiyaç duymadık. Gebelik süresince her aşamada aklımızda tek bir soru kalmadan detaylı bilgi verdi,hazırladığımız soruları biz sormadan hepsini önceden anlattı.Her zaman kendisine telefonla da ulaşabildik.Bize güven verdi, tüm korkularımızı sildi ve biz de doktorumuza çok güvendik. Çünkü bu süreçi güzel geçirebilmek için öncelikle doktoruna güvenmen gerektiğini düşünüyorum😇 Sonrasında da harika bir doğal doğum süreci yaşadım sayesinde..Sonsuz teşekkür ediyorum kendisine ve herkese de Erhan Hoca gibi bir hekim denk gelir umarım🙏🏼 O kadar harika bir hekimki kendisine ulaşamayanlar için “MADALYON”u yazmış alın okuyun🤣🤣
Yenıden hamılesınız sanırım ☺️

Yumurta kalıtesı ve sperm kalıtesıne yogunlasın o halde bu surecte, ınsallah tez zamanda saglıklı bır gebelık dılerım sıze 🙏🏻❤️ cok uzun surec sonunda hamıle kaldım ben de sızı cok ıyı anlıyorum, yıllardır cabalıyorum ben de, ınsallah rabhım sızı de feraha cıkarsın🤲🏻🌷
Amin canım Allah razı olsun ♥️

Gunaydin kizlar
Hep sagima yatarak uyurdum sabah kalkinca bi 10 15 dk goguslerim sizlardi
Bugun sirtustu uyumusum ve sabah kalktigimda goguslerimde hic sizi yoktu
Yatis sekliyle mi alakali acaba
Cok tedirgin oldum
Dun nerdeyse tum gun midem bulandi ütü yaptim temiz camasir kokusu bile midemi agzima getirdi
Ama bu sabah boyle olmasi canimi sıktı doktora gitmeme 2 hafta var daha
Napsam 🤒

Gunaydin kizlar
Hep sagima yatarak uyurdum sabah kalkinca bi 10 15 dk goguslerim sizlardi
Bugun sirtustu uyumusum ve sabah kalktigimda goguslerimde hic sizi yoktu
Yatis sekliyle mi alakali acaba
Cok tedirgin oldum
Dun nerdeyse tum gun midem bulandi ütü yaptim temiz camasir kokusu bile midemi agzima getirdi
Ama bu sabah boyle olmasi canimi sıktı doktora gitmeme 2 hafta var daha
Napsam 🤒
Ben de endişe yapıyorum hemen. Kasık ağrım ve bulantısı var 2 haftadan fazladır. Dün akşam biraz kesildi. Korktum. Zor ulaştığım bir bebek bu. Ama okuduğum kadarıyla arada geçebiliyor sanırım. Tecrübesi olan var mı acaba? Bu konuda.

Ben de endişe yapıyorum hemen. Kasık ağrım ve bulantısı var 2 haftadan fazladır. Dün akşam biraz kesildi. Korktum. Zor ulaştığım bir bebek bu. Ama okuduğum kadarıyla arada geçebiliyor sanırım. Tecrübesi olan var mı acaba? Bu konuda.
Her bebek bi mucizedir ama benimde zor ulastigim bir bebek o yuzden cok endiseliyim canim ya 🥹
Her sabah sizlardi 10 15 dk sonra gecerdi tum gun sizlamazdi zaten de
Bugun hic olmayinca icime bi suphe dustu
Evlere ultrason alcaz en sonunda

Her bebek bi mucizedir ama benimde zor ulastigim bir bebek o yuzden cok endiseliyim canim ya 🥹
Her sabah sizlardi 10 15 dk sonra gecerdi tum gun sizlamazdi zaten de
Bugun hic olmayinca icime bi suphe dustu
Evlere ultrason alcaz en sonunda
Normal canım arada geçer yine başlar değişir o belirtiler bide Allah korusun bişey olsa bile bir anda belirti kesilmiyor zaten yine belirtiler devam edebilir ona bakma hiç stres yapmadan devam kanama vs yoksa sorun yoktur inşallah

Normal canım arada geçer yine başlar değişir o belirtiler bide Allah korusun bişey olsa bile bir anda belirti kesilmiyor zaten yine belirtiler devam edebilir ona bakma hiç stres yapmadan devam kanama vs yoksa sorun yoktur inşallah
İnşallah canim ya
Daha kontrole 2 haftadan fazla var o yuzden bi tedirgin oldum doguma kadar bi 5 10 yil yaslancaz sanirim 🥹

Merhaba Kadınlar Kulübünün güzel anneleri bende aranıza katıldım mucizemle😊
Şuan 6+1 deyiz dün öğrendim ikizler bide doğum 24 ocak gösteriyor bu arada yaşım 26 4 cocuk olacak 😊
Merhaba hoşgeldiniz🙂
İkizleriniz olcak demek ki hayırlı sağlıklı gelsinler, benim yaşım 36 1 oğlum vardı 2.sini bekliyoruz merakla👀 Aklıma geldi
doktorun verdiği doğum zamanında doğmuş muydu ilk çocuklarınız? İlk oğlumun doğum zamanı 26 Nisan demiştiler neredeyse 1 ay erken doğduydu benimki de öyle aceleye gelmişti 😂

Kızlar mide bulantısından ölüyorum hiç bişey yiyemediğim için de açlıktan başım dönüyor 🤢🥺 ne yapacam nasıl geçecek
Prilam kullanıyordum doktor zofran mı zofer mi öyle bir hapla değiştirdi benimde bulanıyor ev üstüme üstüme geliyor sürekli dışarı atıyorum kendimi başkasının yaptığı tatlı geliyor evdeki kokuyo yapamıyorum 🤮

Ocak ayının sonu şubatın başında da bir kimyasalım vardı onda değerimiz 18 den hemen 10 düştü ve kanama ile öğrendim 1 ay sonra rahim filmi çekildi bu ay yine kalmıştım işte .ama uzun bi süre dinlenmem gerek sanırım 3 senedir uğraşıyoruz yıprandım sürekli bu döngünden de sıkıldım 2,3 ay ara verip belki korkularım geçince yine deneriz umarım çabuk sıfırlanır değerim desteğin işin teşekkür ederim ♥️
Canım bende senin gibiydim 30 ile öğreniyordum sonra yükselmiyordu hemen düşüyordu değerlerim ve düşük yapıyordum 😢 pıhtılaşma sorunum olduğu çıktı diğer doktorlar keseyi görünceye iğneye başlamayı tercih etmişlerdi hep ama bu doktorum daha değerim 9 iken iğneye başlattı beni ve şu anda sağlıkla ilerleyen bi gebeliğim var 🙏🧿 pıhtılaşma testlerini yaptırmanı şiddetle tavsiye ediyorum 🤗🤗

X