2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende üçüncü aydan sonra başlanıyor diye biliyordum ama bir arkadaşım ben hamileliğin başından beri kullanıyorum deyince bi sorayım dedim gruptan

Bende üçüncü aydan sonra başlanıyor diye biliyordum ama bir arkadaşım ben hamileliğin başından beri kullanıyorum deyince bi sorayım dedim gruptan
Canım takviye sonuçta bebeğe zararı olacak birşey değildir ama anne adayı için zor yan etkilerinden dolayı o yüzden ben bıraktım mide bulantısından foliği zor içiyorum zaten ama sen doktoruna sor demir depoların çok boşsa belki başlamak ister

Burdan hesaplatabılırsınız, benım de tüp bebek

Hayırlı akşamlar hastaneden geldim şimdi 104 olan değer 2 günde 51 e düşmüş kan uyuşmazlığı vardı eşimle aramızda kan uyuşmazlığı iğnesi yaptılar herhangibi zehirlenme olmasın bende diye sanırım bebek yok artık yada kanama başlayınca atacağım adet olcak gibi ağrım var ama kanamam yok hala 5+1 olmamız gerekirken şuan 51 zaten düşmüş bir değerle . Yarın tekrar gel diye aradılar . Hala dış gebelik ihtimalli varmı yoksa kimyasal gebelik ve kanama başlayınca bitcek mi bu çile lütfen bişey diyin çok korkuyorum dış gebelik ve kürtajdan hala benim için öyle bir ihtimal mümkün mü

Cok uzgunım, cok gecmıs olsun, yarın muhtemelen kan degerınıze bakacaklar yıne, duserse cok ıyı, sıfırlanınca adet olursunuz.. Kimyasaldır ınsallah, kurtaja gerek olacagını sanmıyorum

Cok uzgunım, cok gecmıs olsun, yarın muhtemelen kan degerınıze bakacaklar yıne, duserse cok ıyı, sıfırlanınca adet olursunuz.. Kimyasaldır ınsallah, kurtaja gerek olacagını sanmıyorum
Teşekkür ederim öncelikle bebeğin gitmesini bile şuan kabullenmiş durumdayım ama korkum kürtaj Değerim en fazla 104 oldu zaten kürtajdık bi durum yoktur diye umut ediyorum yani bi kese hiç görmedik

Teşekkür ederim öncelikle bebeğin gitmesini bile şuan kabullenmiş durumdayım ama korkum kürtaj Değerim en fazla 104 oldu zaten kürtajdık bi durum yoktur diye umut ediyorum yani bi kese hiç görmedik
Bence yoktur, degerler dusuk, dıs gebelık bıle cok kucuk ihtimal, kımyasalın arkasına cabucak hamıle kalırsınız, yumurtlamanızı takıp edin, vucut hcg salgıladıgı ıcın gebe kalmaya yatkın olacak rahmınız

Kızlar ben ilk kese ve yolkaac gordum kese boyu olculmustu 5+2 . 10 gun sonra kese 6+3 bebek 6+1 geldı. Bu kesenın bebekten buyuk mu olması gerekıyor acaba ?

Merhaba,

İstanbul Anadolu yakasındayım.
Şuan Kafamda 2 hastane ve dr var.

Central Hospital : fatma nur temel
Medipol çamlıca : zeynep elmalı
Selamlar…öncelikle tebrik ederim umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğiniziharika bi süreç yaşarsınız benim gibi bugün bebeğimi kucağıma alalı 5ay olmuş şaşkınım çokçocuk yapmaya karar verdiğimizden itibaren DR ERHAN KARAALP ile süreci yürüttük ve bir başkasına kesinlikle ihtiyaç duymadık. Gebelik süresince her aşamada aklımızda tek bir soru kalmadan detaylı bilgi verdi,hazırladığımız soruları biz sormadan hepsini önceden anlattı.Her zaman kendisine telefonla da ulaşabildik.Bize güven verdi, tüm korkularımızı sildi ve biz de doktorumuza çok güvendik. Çünkü bu süreçi güzel geçirebilmek için öncelikle doktoruna güvenmen gerektiğini düşünüyorum Sonrasında da harika bir doğal doğum süreci yaşadım sayesinde..Sonsuz teşekkür ediyorum kendisine ve herkese de Erhan Hoca gibi bir hekim denk gelir umarım O kadar harika bir hekimki kendisine ulaşamayanlar için “MADALYON”u yazmış alın okuyun

Çok üzüldüm geçmiş olsun. Rabbim tekrar ve sağlıklı bir şekilde nasip etsin

Çok geçmiş olsun canım kese yoksa kürtaja gerek olmuyor diye biliyorum kanama bitince bi kontrol eder de parça kaldı mı diye süreç böyle ilerliyor diye biliyorum kimyasalda veya boşta

Üzüldüm, çok geçmişolsun. Ben de kimyasal olduğunu düşünüyorum kürtaja gerek kalmayacak büyük ihtimal.. kimyasaldan sonra çabuk hamile kalınıyor diye okudum sağlıklı bir süreç dilerim ilerisi için

Ocak ayının sonu şubatın başında da bir kimyasalım vardı onda değerimiz 18 den hemen 10 düştü ve kanama ile öğrendim 1 ay sonra rahim filmi çekildi bu ay yine kalmıştım işte .ama uzun bi süre dinlenmem gerek sanırım 3 senedir uğraşıyoruz yıprandım sürekli bu döngünden de sıkıldım 2,3 ay ara verip belki korkularım geçince yine deneriz umarım çabuk sıfırlanır değerim desteğin işin teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım kese yoksa kürtaja gerek olmuyor diye biliyorum kanama bitince bi kontrol eder de parça kaldı mı diye süreç böyle ilerliyor diye biliyorum kimyasalda veya boşta
Teşekkür ederim Yarın ola hayrola bakalım inşallah ne kürtaja ne de başka birşeye gerek kalmadan sağlığıma kavuşurum .

4 ay mi Allahım hayır ya lütfen bebeğim de sağlıklı olsun bnde olayım lütfeen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…