2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Maşallah ben de cumartesi keseyi gördüm fakat içi boştu henüz, sanırım erken olduğu için. Umarım bu hafta emrbiyoyu görebilirim Size dr yolk kesesi hakkında bir şey dedi mi?
Benimde geçen hafta gözüküyordu haftaya duyarız demişti ama vajinal ultrasonla duymak istemiyorum çünkü çok öneren olmadı bana ya doktor bir sorun olmaz dedi ama bilmiyorum

Maşallah ben de cumartesi keseyi gördüm fakat içi boştu henüz, sanırım erken olduğu için. Umarım bu hafta emrbiyoyu görebilirim Size dr yolk kesesi hakkında bir şey dedi mi?
Canım ben 5+2 de gittim keseyi gördüm ama yolk falan hiçbir şey yoktu rahat ol yani 6+3de kalbini duydum

Vajinal için ön yargım var biraz ya düşüğü tetikler mi acaba diye
Bencede eğer sorun yoksa erken dönemde gerek yok diye düşünüyorum. Ben bekler üç dört gün sonra gelirim karından gözüksün duyulsun kafasındaydım . Daha hiç vajinal baktırmadım . Kesede sorun görürsek bakarız demişti doktorum

Ben yolk kesesi görünmedi diye tedirginim aslında ama gorunmemesi de bu haftalarda normal sanırım? Henüz 6.hafta olmadı daha.
Merhaba, ben 5+6da gitmiştim, minicik kese gözükmüştü sadece, yolkta yoktu, 6+6da gittim hem bebeği gördüm hem kalp atışını duydumgerçekten mucizeye tanıklık ediyoruz.

Kızlar selam bugun aile hekiminde kan degerlerime baktırdım. Tiroid degerlerim yukselmisti ilac kullaniyordum o duzelmis çok şükür ama demirim çok düşmüş. Muhtemelen doktorum demir ilaci baslayacak aranızda demir hapi kullanan var mi. Ben daha önce kullanmistim ferro sanol ve acayip bulantı yapiyordu hamile degilken bile suan nasıl olacak hic düşünemiyorum

Ben kullanıyorum canım ferrum var öncedende kullanıyordum şimdi günde iki almaya çalışıyorum dr ağır gelmiyorsa devam et dedi bide oğluma hamileyken çok düştüğü için kandan almıştım belki sana da öyle verir

Muhtemelen verecek ama inşallah ben icebilirim demir haplari kabızlık yapıyor ya o yüzden hic icmek istemiyorum

Maşallah prilam işe yaramıyor mu, ben de onu yazdırmak istiyordum pzt görüş günü

Muhtemelen verecek ama inşallah ben icebilirim demir haplari kabızlık yapıyor ya o yüzden hic icmek istemiyorum
Hamile kalmadan içiyordum kanım çok düşüktü ama bende de kabızlık yapıyor malesef, şimdilik bıraktım zaten midem çok kötü diye. Ama belli bi haftadan sonra hamilelikte rutin başlanıyor zaten o zaman kan değerlerin artar

Maşallah prilam işe yaramıyor mu, ben de onu yazdırmak istiyordum pzt görüş günü
Ayyy az kalmış görüş gününüze hadi bakalımmmprilam işe yarıyor ben dayanabildiğim kadar dayanıp, kötü olursam yutuyorum, dün kötüydüm yuttum, bir sabah bir akşam aç karna yazmış drum, öyle kullandım, uyku yaptı bende

Ben de yazdırayım mutlaka buzdolabını bile açmak istemiyorum uyku hali halsizlik bende de var belki de haptan değildir

Merhaba kızlar. Sanırım bende Ocak annesi olacağım ama net değil bence Şubatta olabilir. Dondurulmuş 5.gün çift embriyo transferi oldum 8 mayısta. Ama ben kaç haftalık olduğunu tam bilmiyorum. Bugün keseyi gördük çok şükür. Doktor 5 bitmiş dedi ama sanki 6 da olabilir gibi

Maşallah ben de cumartesi keseyi gördüm fakat içi boştu henüz, sanırım erken olduğu için. Umarım bu hafta emrbiyoyu görebilirim Size dr yolk kesesi hakkında bir şey dedi mi
Canım ben 5+2 de gittim keseyi gördüm ama yolk falan hiçbir şey yoktu rahat ol yani 6+3de kalbini duydum
Ayy darısı başıma içim rahatladı

Evet maalesef yapıyor ama düşmesi daha sıkıntı çocuk sömürüyor zaten seni ayağa kalkamazsın kullanmazsan
Çok haklısın canım mecbur kullanacağım tek sıkıntı aç icmek gercekten mide bulandırıcı ya keske onada bir çözüm olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…